Frank Acheampong jest piłkarzem występującym obecnie w Dalian Zhixing. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Frank Acheampong
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Frank Acheampong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Frank Acheampong wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 12 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 25,5%. Frank Acheampong oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Frank Acheampong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Frank Acheampong rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 29 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 590 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Frank Acheampong
Pierwszy transfer Frank Acheampong w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Buriram United do Anderlechcie za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Frank Acheampong było przejście z Anderlechcie do Tianjin Teda w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Czy Frank Acheampong ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Frank Acheampong nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Frank Acheampong to uraz kolana z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Frank Acheampong?
Frank Acheampong ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Anderlechtem — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Frank Acheampong?
Frank Acheampong najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Frank Acheampong?
Wycena 33-letniego Frank Acheampong według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Frank Acheampong?
Frank Acheampong urodził się 16 października 1993 w Accra w Ghanie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Frank Acheampong – statystyki
Szczegółowe statystyki Frank Acheampong w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dalian Zhixing. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Frank Acheampong vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Frank Acheampong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Frank Acheampong wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 12 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 25,5%. Frank Acheampong oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Frank Acheampong – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Frank Acheampong w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Frank Acheampong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Frank Acheampong rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 29 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 590 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Frank Acheampong – transfery
W trakcie kariery Frank Acheampong zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dalian Zhixing 2026 – obecnie
-
Henan Jianye 2024 – 2026
-
Shenzhen FC(1994-2024) 2021 – 2024

-
Tianjin Teda 2017 – 2021
-
RSC Anderlecht 2017 – 2017
-
Tianjin Teda 2017 – 2017
-
RSC Anderlecht 2013 – 2017
-
Buriram United 2013 – 2013
-
RSC Anderlecht 2013 – 2013
-
Buriram United 2011 – 2013
-
Bechem United 2010 – 2011

-
King Faisal do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Frank Acheampong
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.02.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 08.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 11.04.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 12.07.2017 |
|
3 mln € | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 27.01.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 31.01.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Frank Acheampong
Pierwszy transfer Frank Acheampong w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Buriram United do Anderlechcie za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Frank Acheampong było przejście z Anderlechcie do Tianjin Teda w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Frank Acheampong – forma
W ostatnich 5 meczach Frank Acheampong zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 5 bramek, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Frank Acheampong i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Dalian Zhixing
3
Puchar Chin, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Dalian Zhixing
4
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
4 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lip
Karne
|
Henan Jianye
(5)
1
Dalian Zhixing
(6)
1
Puchar Chin, 1/8 finału
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 17. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Qingdao Jonoon
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Shenyang Urban
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
5
Dalian Zhixing
3
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
0
Puchar Chin, finał
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
2
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League, 28. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
2
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Henan Jianye
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
83'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
4
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Sie
Karne
|
Chengdu Better City
(3)
0
Henan Jianye
(4)
0
Puchar Chin, półfinał
|
115'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
4
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 20. kolejka
|
83'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
23 Lip
Karne
|
Shanghai Shenhua
(7)
3
Henan Jianye
(8)
3
Puchar Chin, 1/4 finału
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
1
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
1
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
3
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 14. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Henan Jianye
3
Tianjin Teda
4
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
3
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 7. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Henan Jianye
3
Chinese Super League, 5. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 3. kolejka
|
55'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Meizhou Kejia
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Shandong Luneng
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
0
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
81'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
4
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
1
Nantong Zhiyun
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
0
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Nantong Zhiyun
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
39'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shandong Luneng
4
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
Chinese Super League
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
5
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Chengdu Better City
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
4
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
17 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
13 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Sty
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
3
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
4
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
24 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Gru
Karne
|
Tianjin Teda
(2)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
(4)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
3
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
16 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
5
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
5
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
1
Chinese Super League
|
88'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 |
W ostatnich 5 meczach Frank Acheampong 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.33 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Frank Acheampong 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Frank Acheampong?
Frank Acheampong jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 5 bramek i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.97). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Frank Acheampong – zarobki
Frank Acheampong gra w Dalian Zhixing na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 504 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Frank Acheampong w Dalian Zhixing (2016/17)
| Rocznie | 504 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 42 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Frank Acheampong w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2016/17 |
|
504 tys. € |
| 2015/16 |
|
296 tys. € |
| 2014/15 |
|
307 tys. € |
| 2013/14 |
|
95 tys. € |
Frank Acheampong – kontuzje
W trakcie kariery Frank Acheampong zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Frank Acheampong
-
Uraz kolana
24.03.16 – 14.04.16 (22 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 3 mecze
- Uraz 29.01.16 – 03.02.16 (6 dni)
-
Uraz
28.11.15 – 13.12.15 (16 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 5 meczów
Czy Frank Acheampong ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Frank Acheampong nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Frank Acheampong to uraz kolana z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Frank Acheampong – trofea
W trakcie kariery Frank Acheampong zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Frank Acheampong
Jakie trofea zdobył Frank Acheampong?
Frank Acheampong zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Anderlechcie — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 2 razy.
Frank Acheampong – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Frank Acheampong wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Frank Acheampong na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Frank Acheampong
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 32 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 18.06.2025 | 31 |
|
650 tys. € |
| 10.12.2024 | 31 |
|
1 mln € |
| 03.06.2024 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 13.12.2023 | 30 | 1,5 mln € | |
| 25.06.2023 | 29 | 3 mln € | |
| 12.01.2023 | 29 | 3 mln € | |
| 16.01.2022 | 28 | 5 mln € | |
| 22.08.2021 | 27 | 5,5 mln € | |
| 25.12.2020 | 27 |
|
5,5 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
5,5 mln € |
| 26.12.2019 | 26 |
|
7 mln € |
| 04.09.2019 | 25 |
|
7,5 mln € |
| 08.12.2018 | 25 |
|
6,5 mln € |
| 04.06.2018 | 24 |
|
6 mln € |
| 30.11.2017 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 05.06.2017 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 20.01.2017 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
5 mln € |
| 13.04.2016 | 22 |
|
5 mln € |
| 06.02.2016 | 22 |
|
3 mln € |
| 21.10.2015 | 22 |
|
3 mln € |
| 06.01.2015 | 21 |
|
4 mln € |
| 27.06.2014 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 09.02.2014 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 07.10.2013 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 24.06.2013 | 19 |
|
1 mln € |
| 17.02.2013 | 19 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Frank Acheampong?
Wycena Frank Acheampong wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Frank Acheampong wyceniano na 7,5 mln €, a najniżej na 350 tys. €.