Frantisek Kósa jest piłkarzem występującym obecnie w Zylina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Frantisek Kosa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Frantisek Kosa wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 9,1%. Frantisek Kosa oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Frantisek Kosa rozegrał w barwach Zylina w Nike liga 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, a w barwach Žiliny II w 2. Lidze 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Słowacji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 949 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Frantisek Kosa?
Frantisek Kosa ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Frantisek Kosa?
Frantisek Kosa najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Frantisek Kosa?
Wycena 20-letniego Frantisek Kosa według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Frantisek Kosa?
Frantisek Kosa urodził się 2 marca 2006 na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Frantisek Kosa – statystyki
Szczegółowe statystyki Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zylina oraz reprezentacja Słowacji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Frantisek Kósa vs. inni
Jakie statystyki ma Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Frantisek Kosa wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 9,1%. Frantisek Kosa oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Frantisek Kosa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
4:1 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
2:2 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
2:3 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
3:3 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
3:1 | 15' | 1 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:3 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
3:4 | 65' | 1 | 2 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
1:3 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Frantisek Kosa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Frantisek Kosa rozegrał w barwach Zylina w Nike liga 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, a w barwach Žiliny II w 2. Lidze 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Słowacji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 949 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Frantisek Kosa – transfery
W trakcie kariery Frantisek Kosa zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zylina 2024 – obecnie
-
Zilina U19 2023 – 2024
-
MSK Zilina Youth 2021 – 2023

-
FC Nitra Youth do 2021

Frantisek Kosa – forma
W ostatnich 5 meczach Frantisek Kosa zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Frantisek Kosa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Frantisek Kosa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Frantisek Kosa?
Frantisek Kosa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.82). Jego dyspozycja słabnie.
Frantisek Kosa – trofea
W trakcie kariery Frantisek Kosa zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Frantisek Kosa?
Frantisek Kosa zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Zylina — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Słowacji — 1 raz.
Frantisek Kosa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Frantisek Kosa wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Frantisek Kosa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Frantisek Kosa?
Wycena Frantisek Kosa wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Frantisek Kosa wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.