Gabriel Suazo jest piłkarzem występującym obecnie w Sevilla. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gabriel Suazo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriel Suazo wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gabriel Suazo oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabriel Suazo rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 155 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Gabriel Suazo?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Gabriel Suazo otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 333,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Suazo w listopadzie 2026 to 76,9 tysiąca euro, a dziennie około 11 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Gabriel Suazo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gabriel Suazo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Suazo to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gabriel Suazo?
Gabriel Suazo ma na koncie 10 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chile — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Colo Colo — 9 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Gabriel Suazo?
Gabriel Suazo najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Suazo?
Wycena 29-letniego Gabriel Suazo według stanu na październik 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabriel Suazo?
Gabriel Suazo urodził się 9 sierpnia 1997 w Santiago de Chile w Chile. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Gabriel Suazo – statystyki
Szczegółowe statystyki Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sevilla oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gabriel Suazo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabriel Suazo wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gabriel Suazo oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Gabriel Suazo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 87' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:2 | 89' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:0 | 50' | 0 | 0 | 5.6 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Gabriel Suazo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabriel Suazo rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 155 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Gabriel Suazo – transfery
W trakcie kariery Gabriel Suazo zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sevilla 2025 – obecnie
-
Toulouse 2023 – 2025
-
Colo Colo 2015 – 2023
-
Colo Colo U21 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Gabriel Suazo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 15.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Gabriel Suazo – forma
W ostatnich 5 meczach Gabriel Suazo zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Gabriel Suazo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Getafe
3
Sevilla
1
La Liga, 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Levante
3
Sevilla
3
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Meksyk
0
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Kanada
1
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
3
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Sevilla
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
3
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
3
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Portugalia
2
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sevilla
0
La Liga, 30. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 21. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga, 17. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Sevilla
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 18. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Brazylia
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 17. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Girona
0
Sevilla
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Chile
0
Argentyna
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 15. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
RC Lens
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Toulouse
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lille
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Chile
0
Ekwador
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 14. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Paragwaj
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 13. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Strasburg
2
Toulouse
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
4
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Auxerre
2
Toulouse
2
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Guingamp
2
Puchar Francji, 1/8 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Toulouse
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Toulouse
2
Lavallouis
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
72'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Strasburg
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Toulouse
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Monaco
2
Toulouse
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Auxerre
0
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Toulouse
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Chile
4
Wenezuela
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 12. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Peru
0
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 11. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Toulouse
3
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lille
2
Toulouse
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
1
Boliwia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Toulouse
0
Nantes
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Chile
3
Paragwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Toulouse
0
Brest
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Toulouse
3
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rennes
1
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Clermont
0
Toulouse
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Albania
0
Chile
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toulouse
2
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
SL Benfica
2
Toulouse
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Reims
2
Toulouse
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Sty
Karne
|
FC Rouen
(12)
3
Toulouse
(11)
3
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Metz
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Toulouse
0
Superpuchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Toulouse
0
Rennes
0
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ekwador
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Paragwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Toulouse
3
Liverpool
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Le Havre
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Montpellier
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Liverpool
5
Toulouse
1
Liga Europy
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Wenezuela
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Toulouse
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Kolumbia
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Urugwaj
3
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Clermont
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Strasburg
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Chile
5
Dominikana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ajaccio
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
Toulouse
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Brest
3
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
2
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Reims
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
4
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Słowacja
0
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Colo Colo
1
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Colo Colo
0
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Katar
2
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
4
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Union La Calera
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Nublense
2
Colo Colo
1
Copa Chile
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Internacional
4
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
Internacional
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Deportes Temuco
1
Colo Colo
5
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
River Plate
4
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Alianza Lima
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
River Plate
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Colo Colo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Chile
0
Urugwaj
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Palestino
0
Colo Colo
5
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colo Colo
4
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
3
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Chile
1
Argentyna
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Salwador
0
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Ekwador
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Paragwaj
0
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Palestino
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
Colo Colo
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Colo Colo
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Colo Colo
4
Union Espanola
0
Copa Chile
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. Melipilla
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cobresal
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
U. Catolica
4
Colo Colo
2
Superpuchar Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Colo Colo
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Colo Colo
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Palestino
3
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Colo Colo
0
Jorge Wilstermann
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Penarol
3
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Colo Colo
1
Atletico Paranaense
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
1
Colo Colo
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Universidad de Concepcion
3
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Colo Colo
0
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Colo Colo
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
0
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
U. Catolica
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Cobresal
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Curico Unido
3
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Colo Colo
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Union Espanola
3
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
Bolívar
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Deportes Temuco
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
San Luis
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Colo Colo
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Cobresal
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Everton de Vina
2
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cobresal
3
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
San Luis
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
San Luis
2
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Colo Colo
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Gabriel Suazo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Gabriel Suazo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Gabriel Suazo?
Gabriel Suazo jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.48). Jego dyspozycja rośnie.
Gabriel Suazo – zarobki
Gabriel Suazo gra w Sevilla na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gabriel Suazo w Sevilla (2025/26)
| Rocznie | 4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 333 tys. € |
| Tygodniowo | 77 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Gabriel Suazo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4 mln € |
| 2024/25 |
|
600 tys. € |
| 2023/24 |
|
600 tys. € |
| 2022/23 |
|
600 tys. € |
Ile zarabia Gabriel Suazo?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Gabriel Suazo otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 333,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Suazo w listopadzie 2026 to 76,9 tysiąca euro, a dziennie około 11 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Gabriel Suazo – kontuzje
W trakcie kariery Gabriel Suazo zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabriel Suazo
-
Uraz
28.12.25 – 12.01.26 (16 dni)
Sevilla opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.11.25 – 14.12.25 (20 dni)
Sevilla opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
01.05.25 – 08.05.25 (8 dni)
Toulouse opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.10.24 – 22.10.24 (17 dni)
Toulouse opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
25.05.22 – 19.06.22 (26 dni)
Colo Colo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
17.08.21 – 26.08.21 (10 dni)
Colo Colo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz głowy
27.04.19 – 01.05.19 (5 dni)
Colo Colo opuszczone: 1 mecz
Czy Gabriel Suazo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gabriel Suazo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Suazo to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabriel Suazo – trofea
W trakcie kariery Gabriel Suazo zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Gabriel Suazo
Jakie trofea zdobył Gabriel Suazo?
Gabriel Suazo zdobył w karierze 10 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 9 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 3 razy.
Gabriel Suazo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabriel Suazo wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabriel Suazo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gabriel Suazo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 29 |
|
7 mln € |
| 04.06.2026 | 28 |
|
6 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
7 mln € |
| 02.06.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 23.03.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 09.12.2024 | 27 |
|
3 mln € |
| 02.06.2024 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 17.12.2023 | 26 |
|
3 mln € |
| 26.06.2023 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 14.11.2022 | 25 |
|
2 mln € |
| 15.06.2022 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 27.03.2022 | 24 |
|
1 mln € |
| 21.10.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 10.03.2021 | 23 |
|
800 tys. € |
| 09.11.2020 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
800 tys. € |
| 06.12.2019 | 22 |
|
1 mln € |
| 21.05.2019 | 21 |
|
750 tys. € |
| 02.06.2018 | 20 |
|
650 tys. € |
| 18.10.2017 | 20 |
|
650 tys. € |
| 10.01.2016 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Suazo?
Wycena Gabriel Suazo wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Gabriel Suazo wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 100 tys. €.