Gautier Lloris jest piłkarzem występującym obecnie w Brest. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gautier Lloris
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gautier Lloris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gautier Lloris wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gautier Lloris oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gautier Lloris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gautier Lloris rozegrał w barwach Brestu w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 611 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Czy Gautier Lloris ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gautier Lloris nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gautier Lloris to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 118 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gautier Lloris?
Gautier Lloris ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Gautier Lloris?
Gautier Lloris najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Gautier Lloris?
Wycena 31-letniego Gautier Lloris według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gautier Lloris?
Gautier Lloris urodził się 18 lipca 1995 w Nice we Francji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Gautier Lloris – statystyki
Szczegółowe statystyki Gautier Lloris w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Brest. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gautier Lloris vs. inni
Jakie statystyki ma Gautier Lloris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gautier Lloris wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gautier Lloris oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Gautier Lloris – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gautier Lloris w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
2:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gautier Lloris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gautier Lloris rozegrał w barwach Brestu w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 611 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Gautier Lloris – transfery
W trakcie kariery Gautier Lloris zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Brest 2026 – obecnie
-
Le Havre 2022 – 2026
-
Auxerre 2020 – 2022
-
Nicea 2018 – 2020
-
GFC Ajaccio 2018 – 2018

-
Nicea 2015 – 2018
-
OGC Nice B 2013 – 2015

-
OGC Nice U19 2012 – 2013

-
OGC Nice U17 2010 – 2012

-
OGC Nice Youth do 2010

Gautier Lloris – forma
W ostatnich 5 meczach Gautier Lloris zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gautier Lloris 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Gautier Lloris 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Gautier Lloris?
Gautier Lloris jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.00). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Gautier Lloris – zarobki
Gautier Lloris gra w Brest na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gautier Lloris w Brest (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 121 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Gautier Lloris – kontuzje
W trakcie kariery Gautier Lloris zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gautier Lloris
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.03.26 – 30.03.26 (23 dni)
Le Havre opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
18.01.26 – 01.02.26 (15 dni)
Le Havre opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
26.04.25 – 07.05.25 (12 dni)
Le Havre opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
14.02.25 – 20.02.25 (7 dni)
Le Havre opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.04.24 – 19.04.24 (8 dni)
Le Havre opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
04.02.24 – 08.02.24 (5 dni)
Le Havre opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
28.01.23 – 24.03.23 (56 dni)
Le Havre opuszczone: 8 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
17.07.21 – 11.11.21 (118 dni)
Auxerre opuszczone: 15 meczów
- Uraz łydki 02.01.20 – 13.02.20 (43 dni)
- Uraz 15.09.19 – 19.10.19 (35 dni)
- Zapalenie spojenia łonowego 25.07.19 – 25.08.19 (32 dni)
-
Stłuczenie
21.12.16 – 01.02.17 (43 dni)
Nicea opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
12.08.16 – 23.11.16 (104 dni)
Nicea opuszczone: 17 meczów
-
Stłuczenie
28.02.16 – 13.03.16 (15 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
- Uraz nogi 22.09.14 – 02.10.14 (11 dni)
- Uraz nogi 04.08.14 – 30.08.14 (27 dni) opuszczone: 3 mecze
Czy Gautier Lloris ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gautier Lloris nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gautier Lloris to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 118 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gautier Lloris – trofea
W trakcie kariery Gautier Lloris zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gautier Lloris?
Gautier Lloris zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Le Havre — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Gautier Lloris – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gautier Lloris wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gautier Lloris na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gautier Lloris?
Wycena Gautier Lloris wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Gautier Lloris wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.