Genrich Sille jest piłkarzem występującym obecnie w Den Bosch. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Genrich Sille
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
20:00
|
Rijnsburgse Boys
3
Den Bosch
5
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
03 Paź
20:00
|
Den Bosch
1
Dordrecht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
14:30
|
De Graafschap
1
Den Bosch
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Genrich Sille w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Genrich Sille wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Genrich Sille oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Genrich Sille w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Genrich Sille rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 7 meczów. Na boisku spędził łącznie 40 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Genrich Sille?
Genrich Sille najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Genrich Sille?
Wycena 24-letniego Genrich Sille według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Genrich Sille?
Genrich Sille urodził się 5 marca 2002 w Holandii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Genrich Sille - statystyki
Szczegółowe statystyki Genrich Sille w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Den Bosch. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Genrich Sille
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Genrich Sille
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Genrich Sille w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Genrich Sille wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Genrich Sille oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Genrich Sille - transfery
W trakcie kariery Genrich Sille zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Den Bosch 2025 – obecnie
-
GVVV Veenendaal 2022 – 2025
-
VV De Meern 2021 – 2022

-
VV De Meern U19 2019 – 2021

-
Heracles Almelo U17 2018 – 2019

-
Jong Utrecht 2014 – 2018
-
Jong PSV do 2014
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Genrich Sille
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Genrich Sille - forma
W ostatnich 5 meczach Genrich Sille zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Genrich Sille i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
20:00
|
Rijnsburgse Boys
3
Den Bosch
5
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
03 Paź
20:00
|
Den Bosch
1
Dordrecht
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
14:30
|
De Graafschap
1
Den Bosch
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Den Bosch
2
Helmond Sport
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
16:45
|
FC Volendam
2
Den Bosch
0
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
20:00
|
Jong PSV
3
Den Bosch
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Den Bosch
5
FC Eindhoven
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:30
|
Den Bosch
1
Almere City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
02 Maj
14:00
|
Almere City
3
Den Bosch
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
29 Kwi
18:45
|
Den Bosch
2
Almere City
3
|
6' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
20 Kwi
20:00
|
Den Bosch
1
Jong Utrecht
1
|
82' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
FC OSS
4
Den Bosch
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
20:00
|
Den Bosch
1
Cambuur
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
14:30
|
Almere City
1
Den Bosch
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Mar
20:00
|
RKC Waalwijk
2
Den Bosch
3
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
16 Mar
20:00
|
Den Bosch
1
Jong PSV
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
13 Mar
20:00
|
Jong Ajax
3
Den Bosch
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
08 Mar
14:30
|
Willem II Tilburg
1
Den Bosch
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Den Bosch
2
Roda JC Kerkrade
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
23 Lut
20:00
|
Jong AZ
2
Den Bosch
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
12 Lut
20:00
|
Den Bosch
2
FC Eindhoven
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
06 Lut
20:00
|
Helmond Sport
2
Den Bosch
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Den Bosch
1
Emmen
1
|
33' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
De Graafschap
1
Den Bosch
1
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
23 Sty
20:00
|
Dordrecht
3
Den Bosch
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sty
12:15
|
Den Bosch
1
MVV Maastricht
2
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Sty
18:45
|
Den Bosch
1
PSV Eindhoven
4
|
28' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
07 Lis
2025
|
FC Eindhoven
1
Den Bosch
3
|
81' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Den Bosch
1
De Graafschap
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Den Bosch
(5)
3
ADO Den Haag
(4)
3
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 2. runda wstepna | |||||||
|
25 Paź
2025
|
ADO Den Haag
2
Den Bosch
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2025
|
Den Bosch
1
Helmond Sport
0
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
6
Den Bosch
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Vitesse
1
Den Bosch
2
|
12' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Den Bosch
2
RKC Waalwijk
2
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
VVV Venlo
0
Den Bosch
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Den Bosch
2
Jong AZ
3
|
21' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Jong PSV
3
Den Bosch
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Maj
2025
|
Spakenburg
3
GVVV Veenendaal
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
GVVV Veenendaal
2
Barendrecht
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Koninklijke HFC
4
GVVV Veenendaal
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
GVVV Veenendaal
2
AFC Amsterdam
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
ADO '20
1
GVVV Veenendaal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
GVVV Veenendaal
0
Katwijk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
ACV
2
GVVV Veenendaal
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
GVVV Veenendaal
1
Excelsior Maassluis
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
HHC
1
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
GVVV Veenendaal
2
RKAV Volendam
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
De Treffers
2
GVVV Veenendaal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
![]()
Almere City II
4
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
GVVV Veenendaal
1
Noordwijk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Quick Boys
0
GVVV Veenendaal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
GVVV Veenendaal
4
SVV Scheveningen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Rijnsburgse Boys
3
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
GVVV Veenendaal
3
Sparta Rotterdam II
0
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
GVVV Veenendaal
3
Spakenburg
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Barendrecht
3
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
GVVV Veenendaal
3
Koninklijke HFC
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
AFC Amsterdam
2
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2024
|
GVVV Veenendaal
5
ADO '20
1
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Katwijk
2
GVVV Veenendaal
4
|
86' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Excelsior Maassluis
0
GVVV Veenendaal
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
12 Paź
2024
|
GVVV Veenendaal
2
HHC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
RKAV Volendam
4
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
GVVV Veenendaal
0
De Treffers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
GVVV Veenendaal
3
![]()
Almere City II
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Noordwijk
0
GVVV Veenendaal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
2024
|
GVVV Veenendaal
0
Quick Boys
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
SVV Scheveningen
0
GVVV Veenendaal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
GVVV Veenendaal
2
Rijnsburgse Boys
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Sparta Rotterdam II
1
GVVV Veenendaal
2
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Kozakken Boys
0
GVVV Veenendaal
4
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
![]()
Almere City II
3
GVVV Veenendaal
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
GVVV Veenendaal
2
FC Lisse
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Excelsior Maassluis
2
GVVV Veenendaal
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
De Treffers
1
GVVV Veenendaal
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
GVVV Veenendaal
2
Katwijk
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
GVVV Veenendaal
2
Koninklijke HFC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Rijnsburgse Boys
1
GVVV Veenendaal
2
|
75' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
GVVV Veenendaal
1
SVV Scheveningen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
GVVV Veenendaal
2
ADO '20
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
20 Gru
2023
|
GVVV Veenendaal
1
NEC Nijmegen
6
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Sparta Rotterdam II
0
GVVV Veenendaal
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Spakenburg
4
GVVV Veenendaal
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
FC Lisse
2
GVVV Veenendaal
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
GVVV Veenendaal
1
Telstar
0
|
74' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
ACV
3
GVVV Veenendaal
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
GVVV Veenendaal
2
Excelsior Maassluis
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Katwijk
0
GVVV Veenendaal
2
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
GVVV Veenendaal
5
Barendrecht
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Koninklijke HFC
0
GVVV Veenendaal
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
SVV Scheveningen
3
GVVV Veenendaal
1
|
79' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
GVVV Veenendaal
1
De Treffers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Cze
2023
|
SteDoCo
1
GVVV Veenendaal
2
|
40' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2022/2023 | |||||||
|
17 Cze
2023
|
GVVV Veenendaal
3
Hercules
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Tweede Divisie (Holandia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
GVVV Veenendaal
1
Den Bosch
3
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Genrich Sille ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46.
W ostatnich 10 meczach Genrich Sille ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Genrich Sille?
Genrich Sille jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.84). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Genrich Sille w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Genrich Sille rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 7 meczów. Na boisku spędził łącznie 40 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Genrich Sille - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Genrich Sille wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Genrich Sille na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Genrich Sille
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 24 |
|
175 tys. € |
| 15.12.2025 | 23 |
|
150 tys. € |
| 13.10.2025 | 23 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Genrich Sille?
Wycena Genrich Sille wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Genrich Sille wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.