George Lapslie jest piłkarzem występującym obecnie w Bradford City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach George Lapslie
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma George Lapslie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Lapslie wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. George Lapslie oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał George Lapslie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Lapslie rozegrał w barwach Bradford City w EFL Trophy 2 mecze, w League One 7 meczów oraz w EFL Cup 3 mecze, a w barwach Rotherham United w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 558 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia George Lapslie?
Na podstawie kontraktu z Bradford City, George Lapslie otrzymuje 311,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 25,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lapslie w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 852 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra George Lapslie?
George Lapslie najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa George Lapslie?
Wycena 29-letniego George Lapslie według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się George Lapslie?
George Lapslie urodził się 5 września 1997 w London w Anglii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
George Lapslie – statystyki
Szczegółowe statystyki George Lapslie w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bradford City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma George Lapslie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Lapslie wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. George Lapslie oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
George Lapslie – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów George Lapslie w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
League One, 14. kolejka
|
0:3 | 18' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
League One, 13. kolejka
|
0:0 | 81' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
League One, 12. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Paź
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
0:4 | 67' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
League One, 9. kolejka
|
1:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
26 Sie
Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:0 | 62' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał George Lapslie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Lapslie rozegrał w barwach Bradford City w EFL Trophy 2 mecze, w League One 7 meczów oraz w EFL Cup 3 mecze, a w barwach Rotherham United w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 558 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
George Lapslie – transfery
W trakcie kariery George Lapslie zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bradford City 2024 – obecnie
-
Gillingham FC 2023 – 2024
-
Mansfield Town 2021 – 2023
-
Charlton Athletic 2021 – 2021
-
Mansfield Town 2020 – 2021
-
Charlton Athletic 2018 – 2020
-
Charlton Athletic U21 2018 – 2018

-
Chelmsford City 2018 – 2018
-
Charlton Athletic U21 2016 – 2018

-
Charlton Athletic U18 2014 – 2016

-
Charlton Athletic Youth do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery George Lapslie
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 13.01.2023 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 18.01.2021 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 17.01.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 14.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 02.03.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 01.02.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
George Lapslie – forma
W ostatnich 5 meczach George Lapslie zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma George Lapslie i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bradford City
0
Huddersfield Town
3
League One, 14. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Bradford City
2
Peterborough
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Oxford United
0
Bradford City
0
League One, 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Burton Albion
0
Bradford City
0
League One, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Bradford City
0
Leyton Orient
0
League One, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rotherham United
0
Bradford City
4
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Reading
1
Bradford City
1
League One, 9. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bradford City
2
Newcastle United U21
1
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Leyton Orient
1
Bradford City
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Karne
|
Bradford City
(4)
0
Burnley
(2)
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Bradford City
1
League One, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Peterborough
0
League One, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Bradford City
0
Bolton
1
League One, półfinał
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Bolton
1
Bradford City
0
League One, półfinał
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Exeter City
1
Bradford City
2
League One, 46. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Bolton
1
League One, 45. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Plymouth
1
League One, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Barnsley
2
Bradford City
2
League One, 44. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Bradford City
0
Stevenage
1
League One, 43. kolejka
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bradford City
1
Stockport County
0
League One, 33. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Bradford City
1
Doncaster Rovers
0
League One, 30. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
3
Bradford City
0
League One, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leyton Orient
2
Bradford City
1
League One, 21. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Plymouth
0
Bradford City
1
League One, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Bolton
3
Bradford City
0
EFL Trophy (Anglia), 1/32 finału
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bradford City
1
Exeter City
0
League One, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bolton
0
Bradford City
0
League One, 17. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Doncaster Rovers
3
Bradford City
1
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Bradford City
0
FA Cup (Anglia), finał
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bradford City
0
Lincoln City
0
League One, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Stevenage
1
Bradford City
1
League One, 14. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Bradford City
5
Everton U21
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
4
Bradford City
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bradford City
3
Huddersfield Town
1
League One, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Doncaster Rovers
3
Bradford City
1
League One, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bradford City
2
Grimsby Town
1
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Bradford City
3
AFC Wimbledon
2
League One, 6. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Stoke City
0
Bradford City
3
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Peterborough
1
Bradford City
1
League One, 5. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Stockport County
1
Bradford City
2
League One, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Luton Town
1
League One, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Blackburn
1
Bradford City
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Northampton Town
0
Bradford City
0
League One, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Wycombe
1
League One, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Doncaster Rovers
2
Bradford City
1
League Two, 45. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chesterfield
3
Bradford City
3
League Two, 44. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Bradford City
0
Tranmere Rovers
1
League Two, 37. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Gillingham FC
1
Bradford City
0
League Two, 36. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Salford City
1
Bradford City
2
League Two, 34. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Bradford City
0
League Two, 30. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bradford City
1
Morecambe FC
0
League Two, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Bradford City
3
Walsall
0
League Two, 28. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Gillingham FC
2
Cheltenham Town
2
League Two, 21. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Bromley
2
Gillingham FC
1
League Two, 18. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Gillingham FC
1
Harrogate Town
2
League Two, 17. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Gillingham FC
0
Newport County
2
League Two, 13. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bradford City
2
Gillingham FC
1
League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Crewe Alexandra
2
Gillingham FC
0
League Two, 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gillingham FC
1
Peterborough
2
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Gillingham FC
1
Chesterfield
0
League Two, 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Fleetwood Town
0
Gillingham FC
0
League Two, 3. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Morecambe FC
0
Gillingham FC
1
League Two, 2. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
2
Doncaster Rovers
2
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
3
Barrow
0
League Two
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Gillingham FC
0
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Gillingham FC
0
Crewe Alexandra
0
League Two
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Notts County
1
Gillingham FC
3
League Two
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Milton Keynes Dons
2
Gillingham FC
1
League Two
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Gillingham FC
1
Forest Green Rovers
1
League Two
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Gillingham FC
2
League Two
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Gillingham FC
0
Sheffield United
4
FA Cup (Anglia)
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Colchester United
0
Gillingham FC
1
League Two
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Gillingham FC
0
Bradford City
2
League Two
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Gillingham FC
2
Charlton Athletic
0
FA Cup (Anglia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Gillingham FC
1
AFC Wimbledon
0
League Two
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Tranmere Rovers
3
Gillingham FC
1
League Two
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Gillingham FC
3
Salford City
1
League Two
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Wrexham
2
Gillingham FC
0
League Two
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Gillingham FC
0
Fulham U21
1
EFL Trophy (Anglia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Swindon Town
0
Gillingham FC
1
League Two
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Gillingham FC
1
Notts County
2
League Two
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Crewe Alexandra
2
Gillingham FC
0
League Two
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Gillingham FC
1
Mansfield Town
1
League Two
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Gillingham FC
2
Morecambe FC
1
League Two
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Gillingham FC
1
Harrogate Town
0
League Two
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sutton
0
Gillingham FC
1
League Two
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Gillingham FC
1
Accrington Stanley
0
League Two
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Gillingham FC
3
Southampton
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Stockport County
0
Gillingham FC
1
League Two
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
2
Leyton Orient
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
1
Stockport County
1
League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
1
Doncaster Rovers
0
League Two
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Barrow
2
Gillingham FC
1
League Two
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Gillingham FC
1
Carlisle United
0
League Two
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Gillingham FC
2
Crewe Alexandra
1
League Two
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
League Two
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Gillingham FC
0
Bradford City
2
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Mansfield Town
2
Gillingham FC
0
League Two
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Colchester United
0
Gillingham FC
2
League Two
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
2
Barrow
3
League Two
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Walsall
2
Mansfield Town
1
League Two
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
Mansfield Town
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Barrow
0
Mansfield Town
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
2
Swindon Town
5
League Two
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Crawley Town
3
Mansfield Town
2
League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Paź
Karne
|
Mansfield Town
(6)
1
Derby County
(5)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
27'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Grimsby Town
2
Mansfield Town
0
EFL Trophy (Anglia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mansfield Town
0
Carlisle United
0
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Doncaster Rovers
1
Mansfield Town
3
League Two
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
3
Manchester City U21
2
EFL Trophy (Anglia)
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
2
Stockport County
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
5
AFC Wimbledon
2
League Two
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
1
Derby County
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
1
Tranmere Rovers
0
League Two
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Mansfield Town
0
Port Vale
3
League Two
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Mansfield Town
2
Northampton Town
1
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Mansfield Town
2
Forest Green Rovers
2
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Salford City
2
Mansfield Town
2
League Two
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Mansfield Town
2
Crawley Town
0
League Two
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mansfield Town
1
Northampton Town
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Hartlepool United
2
Mansfield Town
2
League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Oldham Athletic
1
Mansfield Town
2
League Two
|
9'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Port Vale
3
Mansfield Town
1
League Two
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Mansfield Town
2
Exeter City
1
League Two
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Bradford City
0
Mansfield Town
2
League Two
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Barrow
1
Mansfield Town
3
League Two
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Mansfield Town
2
Salford City
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Mansfield Town
1
Carlisle United
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Crawley Town
1
Mansfield Town
2
League Two
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Stevenage
1
Mansfield Town
2
League Two
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Sunderland
0
Mansfield Town
1
FA Cup (Anglia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Exeter City
2
Mansfield Town
1
League Two
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Northampton Town
2
Mansfield Town
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
0
Oldham Athletic
0
League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
1
Sheffield Wednesday
2
EFL Trophy (Anglia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
0
Barrow
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Leyton Orient
0
Mansfield Town
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Walsall
3
Mansfield Town
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Mansfield Town
1
Harrogate Town
3
League Two
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Swindon Town
1
Mansfield Town
0
League Two
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
2
Bradford City
3
League Two
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Colchester United
1
Mansfield Town
1
League Two
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
2
Newport County
1
League Two
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Mansfield Town
2
Bristol Rovers
1
League Two
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Port Vale
0
Mansfield Town
3
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Mansfield Town
4
Oldham Athletic
1
League Two
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Mansfield Town
3
Scunthorpe United
0
League Two
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Stevenage
0
Mansfield Town
1
League Two
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Mansfield Town
1
Newport County
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mansfield Town
0
Leyton Orient
2
League Two
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Tranmere Rovers
1
Mansfield Town
1
League Two
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Mansfield Town
3
Cheltenham Town
1
League Two
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Southend United
0
Mansfield Town
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Oldham Athletic
2
Mansfield Town
3
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
2
Salford City
1
League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
4
Port Vale
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Scunthorpe United
2
Mansfield Town
3
League Two
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Mansfield Town
1
Southend United
1
League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Carlisle United
1
Mansfield Town
0
League Two
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Mansfield Town
3
Crawley Town
3
League Two
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Lis
Dogryw.
|
Mansfield Town
2
Dagenham & Redbridge
1
FA Cup (Anglia)
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Mansfield Town
0
Harrogate Town
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Mansfield Town
1
Colchester United
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Forest Green Rovers
1
Mansfield Town
2
League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sunderland
0
Mansfield Town
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Bolton
1
Mansfield Town
1
League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
1
Walsall
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
2
Barrow
4
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Karne
|
Charlton Athletic
(4)
1
Brighton U21
(1)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Charlton Athletic
1
Doncaster Rovers
3
League One
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
West Ham United
3
Charlton Athletic
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
AFC Wimbledon
2
Charlton Athletic
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Brentford
2
Charlton Athletic
1
Championship
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Charlton Athletic
3
Luton Town
1
Championship
|
35'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Charlton Athletic
3
Stoke City
1
Championship
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach George Lapslie ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.03 — wynik poniżej średniej ligowej (6.61).
W ostatnich 10 meczach George Lapslie ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22 — wynik poniżej średniej ligowej (6.61).
W jakiej formie jest George Lapslie?
George Lapslie jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.03 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.64). Jego dyspozycja słabnie.
George Lapslie – zarobki
George Lapslie gra w Bradford City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 311 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki George Lapslie w Bradford City (2025/26)
| Rocznie | 311 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 852 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki George Lapslie w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
311 tys. € |
| 2024/25 |
|
311 tys. € |
| 2024/25 |
|
311 tys. € |
| 2023/24 |
|
311 tys. € |
| 2022/23 |
|
187 tys. € |
| 2022/23 |
|
187 tys. € |
| 2021/22 |
|
108 tys. € |
| 2019/20 |
|
48 tys. € |
Ile zarabia George Lapslie?
Na podstawie kontraktu z Bradford City, George Lapslie otrzymuje 311,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 25,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lapslie w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 852 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
George Lapslie – wartość rynkowa
Wartość rynkowa George Lapslie wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa George Lapslie na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej George Lapslie
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 28 |
|
250 tys. € |
| 25.11.2025 | 28 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2025 | 27 |
|
225 tys. € |
| 29.12.2024 | 27 |
|
200 tys. € |
| 26.06.2024 | 26 |
|
225 tys. € |
| 28.12.2023 | 26 |
|
225 tys. € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
300 tys. € |
| 05.04.2023 | 25 |
|
200 tys. € |
| 26.02.2020 | 22 |
|
150 tys. € |
| 16.10.2019 | 22 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa George Lapslie?
Wycena George Lapslie wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery George Lapslie wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.