George Thomason jest piłkarzem występującym obecnie w Wrexham. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach George Thomason
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
13:30
|
Wrexham
1
Wolverhampton
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
20:45
|
Wrexham
2
Middlesbrough
0
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
21:00
|
Sheffield United
1
Wrexham
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship, 13. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma George Thomason w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Thomason wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 16,7%. George Thomason oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał George Thomason w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Thomason rozegrał w barwach Wrexham w Championship 5 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Historia transferów George Thomason
Pierwszy transfer George Thomason w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Boltonu do Wrexham za 1,4 miliona euro.
Ile zarabia George Thomason?
Na podstawie kontraktu z Wrexham, George Thomason otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Thomason w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy George Thomason ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 George Thomason nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze George Thomason to problemy z udem z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył George Thomason?
George Thomason ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra George Thomason?
George Thomason najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik lub Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa George Thomason?
Wycena 25-letniego George Thomason według stanu na grudzień 2025 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się George Thomason?
George Thomason urodził się 12 stycznia 2001 w Barrow-in-Furness w Anglii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
George Thomason - statystyki
Szczegółowe statystyki George Thomason w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wrexham. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki George Thomason
George Thomason vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania George Thomason
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma George Thomason w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Thomason wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 16,7%. George Thomason oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
George Thomason - transfery
W trakcie kariery George Thomason zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wrexham 2025 – obecnie
-
Bolton 2020 – 2025
-
Bamber Bridge FC 2020 – 2020

-
Bolton 2020 – 2020
-
Bamber Bridge FC 2020 – 2020

-
Bolton 2020 – 2020
-
Longridge Town do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery George Thomason
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.07.2025 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 30.08.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.05.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.01.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 05.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów George Thomason
Pierwszy transfer George Thomason w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Boltonu do Wrexham za 1,4 miliona euro.
George Thomason - forma
W ostatnich 5 meczach George Thomason zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy George Thomason i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
13:30
|
Wrexham
1
Wolverhampton
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
20:45
|
Wrexham
2
Middlesbrough
0
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
21:00
|
Sheffield United
1
Wrexham
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship, 13. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Wrexham
1
Watford
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship, 2. kolejka | |||||||
|
17 Sie
21:00
|
Cardiff City
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship, 1. kolejka | |||||||
|
07 Sie
21:00
|
Middlesbrough
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
02 Maj
13:30
|
Wrexham
2
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Championship 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
13:00
|
Coventry City
3
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Oxford United
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Wrexham
2
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
13:00
|
Birmingham City
2
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
21:00
|
Wrexham
1
Southampton
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
West Bromwich Albion
2
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Sheffield United
1
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Watford
3
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
13 Mar
21:00
|
Wrexham
2
Swansea City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Wrexham
1
Hull City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
07 Mar
18:45
|
Wrexham
2
Chelsea
4
|
120' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Charlton Athletic
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:45
|
Wrexham
2
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Wrexham
5
Ipswich Town
3
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Bristol City
2
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:45
|
Wrexham
1
Ipswich Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Wrexham
0
Millwall
2
|
39' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
13:30
|
Sheffield Wednesday
0
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Queens Park Rangers
2
Wrexham
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
20 Sty
21:00
|
Wrexham
1
Leicester City
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Wrexham
1
Norwich City
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
09 Sty
20:30
|
Wrexham
(4)
3
Nottingham Forest
(3)
3
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Derby County
1
Wrexham
2
|
89' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
13:30
|
Blackburn
0
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Wrexham
2
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Wrexham
5
Sheffield United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Championship 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2025
|
Swansea City
2
Wrexham
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Wrexham
2
Watford
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Hull City
2
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Preston North End
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Wrexham
1
Blackburn
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2025
|
Wrexham
2
Bristol City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Ipswich Town
0
Wrexham
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Wrexham
1
Charlton Athletic
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Portsmouth
0
Wrexham
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Wrexham
3
Coventry City
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Wrexham
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Middlesbrough
1
Wrexham
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
Wrexham
1
Oxford United
0
|
69' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Championship 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Wrexham
1
Birmingham City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Leicester City
1
Wrexham
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Wrexham
1
Derby County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Wrexham
2
Reading
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Norwich City
2
Wrexham
3
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Lincoln City
4
Bolton
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Bolton
0
Rotherham United
1
|
76' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Blackpool
2
Bolton
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Bolton
0
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Bolton
3
Birmingham City
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Bolton
2
Leyton Orient
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
11 Lut
2025
|
Wrexham
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Reading
1
Bolton
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Bolton
3
Northampton Town
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Huddersfield Town
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
14 Sty
2025
|
Lincoln City
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Rotherham United
3
Bolton
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Mansfield Town
2
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Bolton
3
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Wycombe
0
Bolton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Cambridge United
1
Bolton
1
|
69' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Bolton
2
Blackpool
1
|
68' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League One 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Bolton
(1)
1
Aston Villa U21
(4)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2024
|
Arsenal
5
Bolton
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
03 Wrz
2024
|
Barrow
2
Bolton
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Bolton
0
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Charlton Athletic
2
Bolton
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Bolton
(5)
1
Mansfield Town
(4)
1
|
27' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2024
|
Barnsley
1
Bolton
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Peterborough
3
Bolton
3
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Bristol Rovers
0
Bolton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Bolton
5
Reading
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Derby County
1
Bolton
0
|
84' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Bolton
5
Oxford United
0
|
71' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Exeter City
2
Bolton
2
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Mar
2024
|
Barnsley
2
Bolton
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Bolton
2
Cambridge United
0
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Wigan Athletic
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Blackpool
4
Bolton
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Northampton Town
1
Bolton
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Sty
2024
|
Blackpool
(5)
0
Bolton
(4)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
Bolton
1
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Sty
2024
|
Bolton
1
Luton Town
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Sty
2024
|
Luton Town
0
Bolton
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Bolton
1
Burton Albion
0
|
88' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Bolton
3
Leyton Orient
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Bolton
1
Bristol Rovers
2
|
72' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Portsmouth
2
Bolton
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Gru
2023
|
Bolton
2
Port Vale
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Bolton
5
Harrogate Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Bolton
7
Exeter City
0
|
75' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Lis
2023
|
Stockport County
0
Bolton
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Bolton
1
Blackpool
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Shrewsbury Town
0
Bolton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Charlton Athletic
0
Bolton
2
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Bolton
2
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Bolton
1
Carlisle United
3
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Bolton
1
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Reading
2
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Bolton
2
Derby County
1
|
79' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Burton Albion
1
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Bolton
0
Wigan Athletic
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Bolton
1
Barrow
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Bolton
3
Lincoln City
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Bolton
1
Barnsley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Bristol Rovers
2
Bolton
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Bolton
2
Fleetwood Town
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Kwi
2023
|
Bolton
0
Accrington Stanley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Bolton
1
Shrewsbury Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Burton Albion
1
Bolton
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Bolton
1
Cambridge United
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Bolton
0
Ipswich Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Bolton
1
Barnsley
2
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Bolton
1
Oxford United
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Bolton
2
Burton Albion
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Accrington Stanley
2
Bolton
3
|
37' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Forest Green Rovers
1
Bolton
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bolton
1
Peterborough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Bolton
4
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Bolton
1
Aston Villa
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Bolton
5
Salford City
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Bolton
3
Wycombe
0
|
1' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Ipswich Town
1
Bolton
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Bolton
4
Fleetwood Town
2
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Bolton
3
Accrington Stanley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Bolton
1
Sheffield Wednesday
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Bolton
1
Portsmouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Bolton
1
Morecambe FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Gillingham FC
0
Bolton
3
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Burton Albion
3
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Morecambe FC
1
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Bolton
6
Sunderland
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Bolton
2
Ipswich Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Sty
2022
|
Hartlepool United
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Rotherham United
2
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Accrington Stanley
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
12 Lis
2021
|
Bolton
2
Crewe Alexandra
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Bolton
2
Stockport County
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Rochdale
0
Bolton
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Sheffield Wednesday
1
Bolton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Paź
2021
|
Bolton
4
Liverpool U21
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Charlton Athletic
1
Bolton
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Sunderland
1
Bolton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Bolton
0
Rotherham United
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Cambridge United
1
Bolton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Lincoln City
0
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
AFC Wimbledon
3
Bolton
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Bolton
(5)
0
Barnsley
(4)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Crawley Town
1
Bolton
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bolton
1
Exeter City
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Morecambe FC
0
Bolton
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Bolton
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
Salford City
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Newport County
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Bolton
0
Colchester United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Forest Green Rovers
0
Bolton
1
|
85' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Port Vale
0
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Bolton
2
Cambridge United
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Bolton
1
Barrow
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Southend United
0
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Mansfield Town
2
Bolton
3
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Bolton
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Bolton
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Tranmere Rovers
2
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Bolton
1
Cheltenham Town
1
|
67' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Bolton
0
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Bolton
0
Tranmere Rovers
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Bolton
3
Port Vale
6
|
55' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Lis
2020
|
Bolton
3
Newcastle United U21
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach George Thomason 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach George Thomason 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest George Thomason?
George Thomason jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał George Thomason w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Thomason rozegrał w barwach Wrexham w Championship 5 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
George Thomason - zarobki
George Thomason gra w Wrexham na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 623 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki George Thomason w Wrexham (2025/26)
| Rocznie | 623 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki George Thomason w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
623 tys. € |
| 2024/25 |
|
187 tys. € |
| 2023/24 |
|
187 tys. € |
| 2022/23 |
|
62 tys. € |
| 2021/22 |
|
48 tys. € |
Ile zarabia George Thomason?
Na podstawie kontraktu z Wrexham, George Thomason otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Thomason w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
George Thomason - kontuzje
W trakcie kariery George Thomason zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji George Thomason
-
Problemy z udem
31.07.25 – 14.09.25 (46 dni)
Wrexham opuszczone: 7 meczów
Czy George Thomason ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 George Thomason nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze George Thomason to problemy z udem z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
George Thomason - trofea
W trakcie kariery George Thomason zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea George Thomason
Jakie trofea zdobył George Thomason?
George Thomason zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Boltonie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Football League Trophy — 1 raz.
George Thomason - wartość rynkowa
Wartość rynkowa George Thomason wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa George Thomason na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej George Thomason
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.12.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 05.10.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 17.06.2025 | 24 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2024 | 23 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2024 | 23 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2023 | 22 |
|
400 tys. € |
| 08.06.2023 | 22 |
|
175 tys. € |
| 04.04.2023 | 22 |
|
150 tys. € |
| 28.07.2022 | 21 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa George Thomason?
Wycena George Thomason wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery George Thomason wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.