Gerardo Moreno jest piłkarzem występującym obecnie w Correcaminos Uat. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gerardo Moreno
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerardo Moreno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerardo Moreno oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gerardo Moreno rozegrał w barwach Correcaminos Uat w Liga de Expansión MX 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 769 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Czy Gerardo Moreno ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gerardo Moreno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gerardo Moreno to uraz przywodziciela z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gerardo Moreno?
Gerardo Moreno ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Gerardo Moreno?
Gerardo Moreno najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gerardo Moreno?
Wycena 32-letniego Gerardo Moreno według stanu na maj 2026 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gerardo Moreno?
Gerardo Moreno urodził się 29 listopada 1993 w Tampico w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Gerardo Moreno – statystyki
Szczegółowe statystyki Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Correcaminos Uat. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gerardo Moreno vs. inni
Jakie statystyki ma Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerardo Moreno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerardo Moreno oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Gerardo Moreno – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
1:0 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 9. kolejka
|
3:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
29 Sie
Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 6. kolejka
|
0:0 | 52' | 0 | 0 | ||||
|
21 Sie
Koniec
|
Liga de Expansión MX, 5. kolejka
|
1:3 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gerardo Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gerardo Moreno rozegrał w barwach Correcaminos Uat w Liga de Expansión MX 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 769 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Gerardo Moreno – transfery
W trakcie kariery Gerardo Moreno zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Correcaminos Uat 2022 – obecnie
-
Pumas Tabasco 2021 – 2022

-
UNAM Pumas 2020 – 2021
-
Cimarrones de Sonora 2017 – 2020

-
CF Monterrey 2017 – 2017
-
Club Jaiba Brava 2016 – 2017
-
CF Monterrey 2016 – 2016
-
Correcaminos Uat 2014 – 2016
-
CF Monterrey 2013 – 2014
-
CF Monterrey U19 2011 – 2013

-
CF Monterrey II 2011 – 2011

-
CF Monterrey U17 do 2011

Gerardo Moreno – forma
W ostatnich 5 meczach Gerardo Moreno zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gerardo Moreno ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (4.85).
W ostatnich 10 meczach Gerardo Moreno ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41 — wynik powyżej średniej ligowej (4.85).
W jakiej formie jest Gerardo Moreno?
Gerardo Moreno jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.39). Jego dyspozycja rośnie.
Gerardo Moreno – zarobki
Gerardo Moreno gra w Correcaminos Uat na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 98 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gerardo Moreno w Correcaminos Uat (2021/22)
| Rocznie | 98 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 269 € |
Gerardo Moreno – kontuzje
W trakcie kariery Gerardo Moreno zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gerardo Moreno
-
Uraz przywodziciela
13.08.21 – 28.08.21 (16 dni)
UNAM Pumas opuszczone: 3 mecze
Czy Gerardo Moreno ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gerardo Moreno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gerardo Moreno to uraz przywodziciela z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gerardo Moreno – trofea
W trakcie kariery Gerardo Moreno zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gerardo Moreno?
Gerardo Moreno zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w CF Monterrey — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Mistrzów CONCACAF — 1 raz.
Gerardo Moreno – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gerardo Moreno wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gerardo Moreno na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gerardo Moreno?
Wycena Gerardo Moreno wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Gerardo Moreno wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.