Giulio Favale jest piłkarzem występującym obecnie w Casertana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Giulio Favale
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:30
|
Giugliano
1
Casertana
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy C | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Casertana
1
Bari
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy C | |||||||
|
18 Paź
17:30
|
Sorrento
0
Casertana
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy C | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Giulio Favale w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giulio Favale wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giulio Favale oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giulio Favale w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giulio Favale rozegrał w barwach Casertany w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 444 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Czy Giulio Favale ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giulio Favale nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giulio Favale to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Giulio Favale?
Giulio Favale ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Giulio Favale?
Giulio Favale najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Giulio Favale?
Wycena 28-letniego Giulio Favale według stanu na czerwiec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giulio Favale?
Giulio Favale urodził się 25 stycznia 1998 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Giulio Favale - statystyki
Szczegółowe statystyki Giulio Favale w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Casertana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Giulio Favale
Giulio Favale vs. inni
Atak
Obrona
Podania Giulio Favale
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Giulio Favale w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giulio Favale wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giulio Favale oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Giulio Favale - transfery
W trakcie kariery Giulio Favale zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Casertana 2026 – obecnie
-
Calcio Padova 2023 – 2026
-
Virtus Entella 2022 – 2023
-
Cesena 2021 – 2022
-
Reggiana 2021 – 2021
-
Cesena 2020 – 2021
-
Reggiana 2020 – 2020
-
Pistoiese 2020 – 2020

-
Reggiana 2019 – 2020
-
Pisa 2019 – 2019
-
Lucchese 2018 – 2019

-
Pisa 2018 – 2018
-
Follonica Gavorrano 2018 – 2018

-
Pisa 2017 – 2018
-
Pisa Primavera do 2017

Giulio Favale - forma
W ostatnich 5 meczach Giulio Favale zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Giulio Favale 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Giulio Favale 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47.
W jakiej formie jest Giulio Favale?
Giulio Favale jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.18). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Giulio Favale w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giulio Favale rozegrał w barwach Casertany w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 444 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Giulio Favale - zarobki
Giulio Favale gra w Casertana na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 280 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Giulio Favale w Casertana (2025/26)
| Rocznie | 280 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 767 € |
Giulio Favale - kontuzje
W trakcie kariery Giulio Favale zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Giulio Favale
-
Uraz
17.12.25 – 15.01.26 (30 dni)
Calcio Padova opuszczone: 3 mecze
- Uraz 30.06.25 – 08.08.25 (40 dni)
-
Uraz
21.12.22 – 23.12.22 (3 dni)
Virtus Entella opuszczone: 1 mecz
-
Odpoczynek
30.10.22 – 01.11.22 (3 dni)
Virtus Entella opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.02.22 – 24.02.22 (18 dni)
Cesena opuszczone: 4 mecze
-
Koronawirus
03.02.21 – 20.02.21 (18 dni)
Cesena opuszczone: 1 mecz
Czy Giulio Favale ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giulio Favale nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giulio Favale to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Giulio Favale - trofea
W trakcie kariery Giulio Favale zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Giulio Favale?
Giulio Favale zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Calcio Padova — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (A) — 1 raz.
Giulio Favale - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giulio Favale wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giulio Favale na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giulio Favale?
Wycena Giulio Favale wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Giulio Favale wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.