Gonzalo Escalante jest piłkarzem występującym obecnie w D. La Serena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gonzalo Escalante
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Gonzalo Escalante w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gonzalo Escalante wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.24, a skuteczność strzałów to 9,5%. Gonzalo Escalante oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gonzalo Escalante w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gonzalo Escalante rozegrał w barwach D. La Serena w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 217 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gonzalo Escalante
Pierwszy transfer Gonzalo Escalante w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Boca Juniors do Calcio Catanii za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gonzalo Escalante było przejście z Lazio do Cadizu w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Czy Gonzalo Escalante ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gonzalo Escalante nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gonzalo Escalante to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Gonzalo Escalante?
Gonzalo Escalante najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gonzalo Escalante?
Wycena 33-letniego Gonzalo Escalante według stanu na czerwiec 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gonzalo Escalante?
Gonzalo Escalante urodził się 27 marca 1993 w Bella Vista w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Gonzalo Escalante – statystyki
Szczegółowe statystyki Gonzalo Escalante w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział D. La Serena. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gonzalo Escalante vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Gonzalo Escalante w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gonzalo Escalante wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.24, a skuteczność strzałów to 9,5%. Gonzalo Escalante oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Gonzalo Escalante – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gonzalo Escalante w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Gonzalo Escalante w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gonzalo Escalante rozegrał w barwach D. La Serena w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 217 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Gonzalo Escalante – transfery
W trakcie kariery Gonzalo Escalante zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
D. La Serena 2026 – obecnie
-
Cadiz 2023 – 2025
-
Lazio 2023 – 2023
-
Cadiz 2023 – 2023
-
Lazio 2023 – 2023
-
Cremonese 2022 – 2023
-
Lazio 2022 – 2022
-
Deportivo Alaves 2022 – 2022
-
Lazio 2020 – 2022
-
Eibar 2016 – 2020
-
Calcio Catania 2016 – 2016
-
Eibar 2015 – 2016
-
Calcio Catania 2015 – 2015
-
Boca Juniors 2015 – 2015
-
Calcio Catania 2014 – 2015
-
Boca Juniors 2013 – 2014
-
Boca Juniors U20 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Gonzalo Escalante
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.08.2025 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 24.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 23.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 08.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 03.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 10.01.2016 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 09.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 16.07.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 28.01.2015 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 27.01.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 26.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 31.03.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Gonzalo Escalante
Pierwszy transfer Gonzalo Escalante w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Boca Juniors do Calcio Catanii za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gonzalo Escalante było przejście z Lazio do Cadizu w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Gonzalo Escalante – forma
W ostatnich 5 meczach Gonzalo Escalante zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Gonzalo Escalante i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Huachipato
0
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
D. La Serena
3
Concepción
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
0
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
2
Nublense
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
0
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
D. La Serena
3
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. La Serena
1
O'Higgins
2
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
U. Catolica
3
D. La Serena
3
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Cobreloa
1
D. La Serena
0
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
D. La Serena
2
Antofagasta
4
Copa Chile, 5. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Cobresal
0
D. La Serena
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
D. La Serena
2
Cobreloa
1
Copa Chile, 4. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Cze
Koniec
|
D. La Serena
0
Cobresal
0
Copa Chile, 1. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
D. La Serena
4
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Palestino
5
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
0
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
4
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Nublense
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
D. La Serena
3
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Cobresal
0
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
D. La Serena
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
D. La Serena
2
U. Catolica
2
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Cadiz
4
Huesca
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
4
Cadiz
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Cadiz
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Elche
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cadiz
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Eibar
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Cadiz
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Albacete
3
Cadiz
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cadiz
5
Cartagena
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
10'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
48'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cadiz
3
Mirandes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Eldense
1
Cadiz
4
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Levante
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cadiz
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Cadiz
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cadiz
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Real Oviedo
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Cadiz
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Malaga
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
3
Cadiz
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Eldense
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Cadiz
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
1
Cadiz
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cadiz
2
Tenerife
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Levante
1
Cadiz
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Real Madryt
3
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Cadiz
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Valencia
4
La Liga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Lis
Karne
|
![]()
CF Badalona Futur
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Cadiz
0
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
3
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Almeria
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Elche
1
Cadiz
1
La Liga
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Cadiz
0
La Liga
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Cadiz
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Empoli
2
Cremonese
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Salernitana
2
Cremonese
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cremonese
0
Sampdoria
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Dogryw.
|
Cremonese
4
Modena
2
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cremonese
1
Napoli
4
Serie A
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Lecce
1
Cremonese
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Atalanta
1
Cremonese
1
Serie A
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Fiorentina
3
Cremonese
2
Serie A
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
49'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lazio
0
Galatasaray
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lazio
4
Udinese
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Atalanta
2
Lazio
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lazio
1
Fiorentina
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lazio
0
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
Lokomotiv
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Torino
1
Lazio
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
AC Milan
2
Lazio
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Lazio
0
Torino
0
Serie A
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
AS Roma
2
Lazio
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Lazio
1
Parma
0
Serie A
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lazio
3
FC Crotone
2
Serie A
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
1
Serie A
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Parma
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Lazio
3
AS Roma
0
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Fiorentina
1
Serie A
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Lazio
2
Napoli
0
Serie A
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lazio
1
Hellas Verona
2
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Lazio
2
Club Brugge
2
Liga Mistrzów
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Lazio
2
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Lazio
2
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lazio
1
Atalanta
4
Serie A
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Eibar
2
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 2.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
2
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
SD Logrones
0
Eibar
5
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Getafe
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
0
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Mallorca
2
Eibar
1
La Liga
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
2
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Eibar
1
La Liga
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eibar
4
Levante
4
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Eibar
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Eibar
0
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Las Palmas
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Getafe
1
La Liga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Eibar
0
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Levante
2
Eibar
1
La Liga
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Eibar
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Eibar
2
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Barcelona
6
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Barcelona
4
Eibar
2
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Eibar
0
Sporting Gijon
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Eibar
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Real Madryt
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
2
Eibar
2
La Liga
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Eibar
3
Malaga
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Eibar
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Real Betis
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Las Palmas
1
Eibar
0
La Liga
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Eibar
3
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Eibar
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Valencia
4
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
4
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Eibar
1
La Liga
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Eibar
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Eibar
0
Las Palmas
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Malaga
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Real Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Getafe
1
La Liga
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Eibar
2
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Gonzalo Escalante 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.39, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Gonzalo Escalante 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.39, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Gonzalo Escalante?
Gonzalo Escalante jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.24). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Gonzalo Escalante – zarobki
Gonzalo Escalante gra w D. La Serena na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gonzalo Escalante w D. La Serena (2024/25)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 151 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Gonzalo Escalante w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,7 mln € |
| 2022/23 |
|
1,7 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,7 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
1,9 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
| 2018/19 |
|
1,1 mln € |
| 2017/18 |
|
781 tys. € |
| 2016/17 |
|
747 tys. € |
| 2015/16 |
|
732 tys. € |
Gonzalo Escalante – kontuzje
W trakcie kariery Gonzalo Escalante zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gonzalo Escalante
-
Uraz mięśnia
20.03.23 – 26.04.23 (38 dni)
Cadiz opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
03.11.21 – 10.11.21 (8 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.04.21 – 10.05.21 (24 dni)
Lazio opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
23.10.20 – 24.11.20 (33 dni)
Lazio opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
09.10.20 – 18.10.20 (10 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
31.12.19 – 04.02.20 (36 dni)
Eibar opuszczone: 6 meczów
-
Przepuklina pachwinowa
26.09.18 – 02.11.18 (38 dni)
Eibar opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
29.10.17 – 15.11.17 (18 dni)
Eibar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.05.13 – 18.06.13 (35 dni)
Boca Juniors opuszczone: 8 meczów
Czy Gonzalo Escalante ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gonzalo Escalante nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gonzalo Escalante to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gonzalo Escalante – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gonzalo Escalante wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gonzalo Escalante na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gonzalo Escalante
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
450 tys. € |
| 20.10.2025 | 32 | 500 tys. € | |
| 23.06.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 26.03.2025 | 32 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 06.06.2024 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 12.06.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 10.11.2022 | 29 |
|
2 mln € |
| 02.06.2022 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 27.12.2021 | 28 |
|
2 mln € |
| 02.06.2021 | 28 |
|
3,2 mln € |
| 28.12.2020 | 27 |
|
3,2 mln € |
| 28.10.2020 | 27 |
|
3,2 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
3,2 mln € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 10.06.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 20.12.2018 | 25 |
|
4 mln € |
| 29.05.2018 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 04.06.2017 | 24 |
|
5 mln € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 14.07.2016 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
3 mln € |
| 24.08.2015 | 22 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2015 | 22 |
|
250 tys. € |
| 09.02.2015 | 21 |
|
400 tys. € |
| 02.09.2014 | 21 |
|
400 tys. € |
| 09.02.2014 | 20 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2013 | 20 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gonzalo Escalante?
Wycena Gonzalo Escalante wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Gonzalo Escalante wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.