Gonzalo Freitas

bramkarz #5
Narodowość Urugwaj
Wiek / data ur.34 lat (02.10.1991)
Wzrost1,86 m
Waga78 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobki250 tys. $
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa125 tys. €

Gonzalo Freitas jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Gonzalo Freitas w Urugwajskiej Primera Division 2026
Mecze
21
Bramki
1
Asysty
0
Minuty
742'
Średnia ocena
0.00
Kartki
6 / 1

Forma w ostatnich meczach Gonzalo Freitas

Ocena
23.11 Clube do Remo Goias 3:1 5.6
16.11 Goias Novorizontino 1:0 7.5
26.10 Criciuma Goias 1:2 7.3
20.10 Goias Chapecoense-SC 1:3 0.0
11.10 Athletic Club Goias 1:1 6.3
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

250 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 21 tys. $
tygodniowo: 5 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer20.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

125 tys. €
-25 tys. € (-16,7%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,86 m
Waga 78 kg

Jakie statystyki ma Gonzalo Freitas w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Gonzalo Freitas wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Gonzalo Freitas oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Gonzalo Freitas w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Gonzalo Freitas rozegrał w barwach Wanderers w Urugwajskiej Primera Division 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 742 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Gonzalo Freitas

Pierwszy transfer Gonzalo Freitas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Liverpool Montevideo do Penarol za 385 tysięcy euro.

Ile zarabia Gonzalo Freitas?

Gonzalo Freitas otrzymuje 250 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Freitas w sierpniu 2026 to 4,8 tysiąca dolarów, a dziennie około 685 dolarów.

Jaka jest wartość rynkowa Gonzalo Freitas?

Wycena 34-letniego Gonzalo Freitas według stanu na maj 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 125 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Gonzalo Freitas?

Gonzalo Freitas urodził się 2 października 1991 w Montevideo (Urugwaj). Obecnie piłkarz ma 34 lata.