Guido Mainero jest piłkarzem występującym obecnie w Platense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Guido Mainero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Guido Mainero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Guido Mainero wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.19, a skuteczność strzałów to 10,3%. Guido Mainero oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Guido Mainero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Guido Mainero rozegrał w barwach Platense w CONMEBOL Copa Libertadores 9 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 31 meczów oraz w Pucharze Argentyny 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 2 877 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Guido Mainero
Pierwszy transfer Guido Mainero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Instituto Cordoba do Velez Sarsfield za 400 tysięcy euro.
Ile zarabia Guido Mainero?
Na podstawie kontraktu z Platense, Guido Mainero otrzymuje 410,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 34,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mainero w listopadzie 2026 to 7,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Guido Mainero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Guido Mainero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guido Mainero to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 255 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Guido Mainero?
Guido Mainero ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Guido Mainero?
Guido Mainero najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Guido Mainero?
Wycena 31-letniego Guido Mainero według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Guido Mainero?
Guido Mainero urodził się 23 marca 1995 w Córdoba w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Guido Mainero – statystyki
Szczegółowe statystyki Guido Mainero w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Platense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Guido Mainero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Guido Mainero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Guido Mainero wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.19, a skuteczność strzałów to 10,3%. Guido Mainero oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Guido Mainero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Guido Mainero w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Guido Mainero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Guido Mainero rozegrał w barwach Platense w CONMEBOL Copa Libertadores 9 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 31 meczów oraz w Pucharze Argentyny 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 2 877 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Guido Mainero – transfery
W trakcie kariery Guido Mainero zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Platense 2024 – obecnie
-
Instituto Cordoba 2024 – 2024
-
Velez Sarsfield 2023 – 2024
-
Sarmiento Junin 2021 – 2023
-
Velez Sarsfield 2021 – 2021
-
Deportes Iquique 2020 – 2021
-
Velez Sarsfield 2020 – 2020
-
Defensa Y Justicia 2019 – 2020
-
Velez Sarsfield 2017 – 2019
-
Instituto Cordoba 2014 – 2017
-
Instituto ACC II do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Guido Mainero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 10.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 17.11.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Guido Mainero
Pierwszy transfer Guido Mainero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Instituto Cordoba do Velez Sarsfield za 400 tysięcy euro.
Guido Mainero – forma
W ostatnich 5 meczach Guido Mainero zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Guido Mainero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Platense
2
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Paź
Karne
|
Atletico Tucuman
(4)
1
Platense
(5)
1
Puchar Argentyny, półfinał
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Gimnasia M.
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
18'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Platense
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Platense
1
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Platense
1
Estudiantes L.P.
0
Puchar Argentyny, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Platense
0
Newell's
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Platense
2
Fluminense
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Fluminense
2
Platense
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Platense
1
Deportivo Riestra
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Karne
|
Platense
(3)
1
Instituto Cordoba
(1)
1
Puchar Argentyny, 1/8 finału
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Barracas Central
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Karne
|
Coquimbo Unido
(6)
0
Platense
(7)
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Platense
1
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Platense
1
Coquimbo Unido
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Independiente
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Platense
0
Talleres Cordoba
4
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Platense
2
Union Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Santa Fe
2
Platense
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Karne
|
Platense
(4)
0
San Martin S.J.
(3)
0
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Platense
1
Penarol
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Platense
2
Santa Fe
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
87'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Platense
0
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
4
Platense
3
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Penarol
1
Platense
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Platense
1
Gimnasia M.
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Platense
0
Corinthians
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lanus
0
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Newell's
1
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Deportivo Riestra
0
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Platense
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Platense
1
Barracas Central
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Boca Juniors
0
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Platense
0
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Platense
1
Argentino Monte Maíz
0
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Platense
2
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Union Santa Fe
0
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Platense
0
Gimnasia L.P.
3
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Platense
1
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rosario Central
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Platense
1
Deportivo Riestra
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
2
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Platense
2
San Martin S.J.
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Lanus
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Platense
1
Godoy Cruz
3
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Platense
2
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Instituto Cordoba
1
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Platense
0
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lip
Koniec
|
River Plate
3
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.4 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Huracan
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), finał
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
San Lorenzo
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), półfinał
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Karne
|
River Plate
(2)
1
Platense
(4)
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Racing Club
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Platense
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Platense
0
Rosario Central
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Deportivo Riestra
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Platense
2
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
San Martin S.J.
0
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Platense
2
Argentino Quilmes
0
Puchar Argentyny, 1. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Platense
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Platense
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Platense
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
San Lorenzo
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Platense
1
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Platense
1
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Huracan
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Platense
1
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Platense
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Platense
2
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Independ. Rivadavia
0
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Platense
0
Barracas Central
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Huracan
1
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Instituto Cordoba
1
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Barracas Central
3
Instituto Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 13. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Independiente
2
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Talleres Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 4. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Platense
1
Sarmiento Junin
0
Copa de la Liga Profesional
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Newell's
0
Sarmiento Junin
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
San Lorenzo
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Sarmiento Junin
1
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Barracas Central
1
Sarmiento Junin
1
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Tigre
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Newell's
0
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Huracan
4
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Sarmiento Junin
0
Copa de la Liga Profesional
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
River Plate
7
Copa de la Liga Profesional
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Sarmiento Junin
0
Copa de la Liga Profesional
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Sarmiento Junin
3
Copa de la Liga Profesional
|
14'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Barracas Central
2
Sarmiento Junin
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Newell's
2
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Independiente
1
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Sarmiento Junin
3
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Huracan
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Union La Calera
1
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
D. La Serena
1
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Penarol
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Santos
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lut
Koniec
|
River Plate
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
28'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Patronato
3
Velez Sarsfield
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
San Martin S.J.
3
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Estudiantes L.P.
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Belgrano Cordoba
2
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Chacarita Juniors
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Guido Mainero 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.40).
W ostatnich 10 meczach Guido Mainero 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (6.40).
W jakiej formie jest Guido Mainero?
Guido Mainero jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.19). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Guido Mainero – zarobki
Guido Mainero gra w Platense na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 410 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Guido Mainero w Platense (2026)
| Rocznie | 410 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Guido Mainero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
410 tys. € |
| 2025 |
|
410 tys. € |
| 2024 |
|
339 tys. € |
| 2023 |
|
125 tys. € |
| 2022 |
|
125 tys. € |
| 2021 |
|
125 tys. € |
| 2019/20 |
|
71 tys. € |
Ile zarabia Guido Mainero?
Na podstawie kontraktu z Platense, Guido Mainero otrzymuje 410,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 34,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mainero w listopadzie 2026 to 7,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Guido Mainero – kontuzje
W trakcie kariery Guido Mainero zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Guido Mainero
-
Uraz
24.09.22 – 05.06.23 (255 dni)
Sarmiento Junin opuszczone: 26 meczów
Czy Guido Mainero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Guido Mainero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guido Mainero to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 255 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Guido Mainero – trofea
W trakcie kariery Guido Mainero zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Guido Mainero
Jakie trofea zdobył Guido Mainero?
Guido Mainero zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Platense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Argentyny — 1 raz.
Guido Mainero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Guido Mainero wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Guido Mainero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Guido Mainero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 31 |
|
2 mln € |
| 16.12.2025 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 01.06.2025 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
600 tys. € |
| 11.06.2024 | 29 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2023 | 28 |
|
400 tys. € |
| 03.07.2023 | 28 |
|
300 tys. € |
| 25.10.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 05.09.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 23.05.2022 | 27 |
|
300 tys. € |
| 19.10.2021 | 26 |
|
325 tys. € |
| 10.03.2021 | 25 |
|
300 tys. € |
| 04.12.2019 | 24 |
|
250 tys. € |
| 05.08.2019 | 24 |
|
350 tys. € |
| 17.12.2018 | 23 |
|
400 tys. € |
| 07.05.2018 | 23 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Guido Mainero?
Wycena Guido Mainero wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Guido Mainero wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 250 tys. €.