Huang Yonghai

napastnik #42
Aktualny klub Dongguan United
Wiek / data ur.21 lat (06.06.2005)
Wzrost1,88 m
Waga79 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa0 €

Yonghai Huang jest piłkarzem występującym obecnie w Dongguan United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Huang Yonghai w Chińskiej League Two 2026
Mecze
11
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
193'
Średnia ocena
5.31
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Huang Yonghai

Ocena
01.08 Guangzhou E-Power Dongguan United 1:1 6.3
25.07 Dongguan United Wuxi Wugou 0:2 6.8
17.07 Dongguan United Nantong Zhiyun 1:2 6.3
14.06 Qingdao Red Lions Shanghai Port II 2:1 6.3
26.05 Shanghai Port II Rizhao Yuqi 1:0 6.6
Najbliższy hitowy mecz
Orange County SC El Paso Locomotive
02.08.2026·04:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

5,31
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer28.02.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-50 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,88 m
Waga 79 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Huang Yonghai w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Huang Yonghai wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Huang Yonghai oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Huang Yonghai w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Huang Yonghai rozegrał w barwach Dongguan United w Chińskiej League One 3 mecze, a w barwach Shanghai Port II w Chińskiej League Two 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 434 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Huang Yonghai?

Huang Yonghai najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Huang Yonghai?

Wycena 21-letniego Huang Yonghai według stanu na marzec 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Huang Yonghai?

Huang Yonghai urodził się 6 czerwca 2005. Obecnie piłkarz ma 21 lat.