Hugo Vargas-Rios jest piłkarzem występującym obecnie w Stade Briochin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Hugo Vargas Rios
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hugo Vargas Rios wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Hugo Vargas Rios oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hugo Vargas Rios rozegrał w barwach Dijon FCO w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Hugo Vargas Rios?
Hugo Vargas Rios ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Vargas Rios?
Wycena 32-letniego Hugo Vargas Rios według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hugo Vargas Rios?
Hugo Vargas Rios urodził się 2 listopada 1994 w Chambray-lès-Tours we Francji. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Hugo Vargas Rios – statystyki
Szczegółowe statystyki Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stade Briochin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hugo Vargas Rios wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Hugo Vargas Rios oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Hugo Vargas Rios – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 8' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
4:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
4:2 | 62' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:2 | 7' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
3:2 | 28' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 6' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Hugo Vargas Rios w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hugo Vargas Rios rozegrał w barwach Dijon FCO w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Hugo Vargas Rios – forma
W ostatnich 5 meczach Hugo Vargas Rios zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Hugo Vargas Rios i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Grenoble
1
Dijon FCO
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Rodez Aveyron
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Reims
4
Dijon FCO
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
4
Metz
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
1
Dijon FCO
2
Ligue 2, 7. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
3
Lavallouis
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
US Boulogne
1
Dijon FCO
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
2
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Clermont
1
Dijon FCO
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Pau
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Montpellier
1
Dijon FCO
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
3
US Orléans
2
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Le Puy Foot
1
Dijon FCO
2
Championnat National (Francja), 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
1
Chateauroux
2
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 31. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
0
Sochaux-Montbéliard
0
Championnat National (Francja), 30. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
2
Bourg-en-Bresse 01
0
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fleury 91
3
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
3
Versailles
1
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
2
Aubagne FC
1
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Concarneau
1
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
1
Dijon FCO
2
Championnat National (Francja), 22. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
3
Caen
3
Championnat National (Francja), 21. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Gobelins
1
Dijon FCO
4
Championnat National (Francja), 20. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Aubagne FC
1
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
3
Concarneau
0
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
FC Villefranche Beaujolais
0
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Caen
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
4
FC Gobelins
2
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Stade Briochin
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
1
FC Rouen
1
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
US Orléans
1
Dijon FCO
2
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
2
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
0
US Boulogne
3
Championnat National (Francja), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Chateauroux
3
Dijon FCO
3
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Dijon FCO
2
Championnat National (Francja), 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
2
FC Villefranche Beaujolais
0
Championnat National (Francja), 30. kolejka
|
28'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Versailles
2
Dijon FCO
3
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
0
Concarneau
1
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
FC Rouen
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
2
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nimes
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
2
US Orléans
2
Championnat National (Francja), 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
1
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 14. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Chambéry
0
Dijon FCO
2
Puchar Francji, 8. runda
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Concarneau
1
Dijon FCO
2
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
1
FC Rouen
0
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
US Orléans
1
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
1
Aubagne FC
0
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nancy
0
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
9 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Bourg-en-Bresse 01
1
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Le Mans
2
Marignane
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Le Mans
3
![]()
Cholet
3
Championnat National (Francja)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Le Mans
3
Avranches
4
Championnat National (Francja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Le Mans
2
Martigues
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Le Mans
2
Championnat National (Francja)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
0
Le Mans
4
Championnat National (Francja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Le Mans
0
Nimes
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Le Mans
1
Nancy
3
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Avranches
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Le Mans
0
FC Rouen
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Martigues
4
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
Sochaux-Montbéliard
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
US Orléans
1
Le Mans
3
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Le Mans
0
Versailles
0
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nimes
1
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
US Orléans
0
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Le Mans
1
Chateauroux
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Le Puy Foot
2
Le Mans
4
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Martigues
3
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Le Mans
0
Versailles
0
Championnat National (Francja)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Le Mans
0
Nancy
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Red Star FC
0
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Le Mans
3
Concarneau
2
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Le Mans
2
US Orléans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Stade Briochin
1
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Le Mans
1
Bourg-en-Bresse 01
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Chateauroux
0
Le Mans
3
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Le Mans
5
Le Puy Foot
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
![]()
Cholet
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Le Mans
1
Martigues
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Versailles
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bastia-Borgo
2
Le Mans
2
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Le Mans
4
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Concarneau
1
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Dunkerque
3
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Stade Briochin
2
Le Mans
2
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
US Orléans
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Le Mans
1
Red Star FC
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Le Mans
1
US Boulogne
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Le Mans
2
Lavallouis
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
![]()
Sporting Club Sétois
0
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Avranches
0
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Le Mans
1
![]()
Cholet
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bastia-Borgo
1
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Red Star FC
1
Le Mans
2
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Le Mans
2
Chambly Thelle FC
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
US Boulogne
0
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Chateauroux
2
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Le Mans
2
Creteil
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Le Mans
1
Stade Briochin
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Stade Briochin
0
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
0
Stade Briochin
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Stade Briochin
0
![]()
Cholet
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Lyon Duchere
1
Stade Briochin
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bastia-Borgo
1
Stade Briochin
3
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Saint-Malo
0
Stade Briochin
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Lavallouis
0
Stade Briochin
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Stade Briochin
0
Concarneau
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
1
Stade Briochin
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
SC Bastia
0
Stade Briochin
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Stade Briochin
1
Lyon Duchere
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Hugo Vargas Rios 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (0.13).
W ostatnich 10 meczach Hugo Vargas Rios 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (0.13).
W jakiej formie jest Hugo Vargas Rios?
Hugo Vargas Rios jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Hugo Vargas Rios – trofea
W trakcie kariery Hugo Vargas Rios zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Hugo Vargas Rios
Jakie trofea zdobył Hugo Vargas Rios?
Hugo Vargas Rios zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Hugo Vargas Rios – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hugo Vargas Rios wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hugo Vargas Rios na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Hugo Vargas Rios
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 31 |
|
150 tys. € |
| 22.03.2026 | 31 |
|
150 tys. € |
| 07.12.2025 | 31 |
|
200 tys. € |
| 25.05.2025 | 30 |
|
250 tys. € |
| 01.12.2024 | 30 |
|
250 tys. € |
| 13.06.2024 | 29 |
|
250 tys. € |
| 07.12.2023 | 29 |
|
300 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2022 | 28 |
|
300 tys. € |
| 20.06.2022 | 27 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2021 | 27 |
|
350 tys. € |
| 24.06.2021 | 26 |
|
350 tys. € |
| 10.11.2020 | 26 |
|
250 tys. € |
| 12.08.2013 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Vargas Rios?
Wycena Hugo Vargas Rios wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Hugo Vargas Rios wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.
