Forma w lidze
Lorient II w tabeli
7. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
6 pkt
6:2 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Lorient II
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Francja | – | – | 6 | – |
Lorient II w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 14 |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
| ··· | |||||||
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 11 |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 9 |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 9 |
Wyniki Lorient II
Terminarz Lorient II
Ostatnie transfery Lorient II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo |
Lorient II to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Jean Charter 1, który może pomieścić 4 500 widzów. Zespół prowadzi Arnaud le Lan.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lorient II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lorient II trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Lorient II w tabeli Championnat National 2?
Lorient II zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Lorient II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lorient II to spotkanie z Saint-Malo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Jean Charter 1 w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lorient II?
Ostatni mecz Lorient II to wygrana z Stade Briochin 1:3 w Championnat National 2, 2 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lorient II w tym sezonie?
Bilans Lorient II w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-0-3 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lorient II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lorient II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lorient II
Lorient II terminarz
Kiedy Lorient II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lorient II to spotkanie z Saint-Malo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Jean Charter 1 w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Wyniki Lorient II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lorient II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lorient II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lorient II wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lorient II?
Ostatni mecz Lorient II to wygrana z Stade Briochin 1:3 w Championnat National 2, 2 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lorient II – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Lorient II w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lorient II w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Granville
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 2 |
Saint-Malo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 3 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Bayonne
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Dinan Léhon
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 7 |
Stade Briochin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Tarbes
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
Saumur
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Lorient II
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Avranches
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 13 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 14 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Chauray
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 16 |
Les Herbiers
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Avranches
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Bayonne
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Les Herbiers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 5 |
Lorient II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
Dinan Léhon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 7 |
Tarbes
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Stade Briochin
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 9 |
Saint-Malo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 3 | |
| 10 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 11 |
Granville
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 12 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 13 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Saumur
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
Chauray
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Lorient II w tabeli Championnat National 2?
Lorient II zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Lorient II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lorient II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lorient II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 7,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lorient II i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lorient II to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Lorient II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Lorient II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Lorient II
100% bramek Lorient II pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lorient II zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Lorient II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Lorient II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lorient II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Lorient II padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Lorient II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lorient II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lorient II zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Lorient II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Lorient II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Lorient II – strzały
- Celne / mecz 7,0
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 70%
- Skuteczność (gole / strzały) 30%
- Strzałów na gola 3,3
Lorient II oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 70% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,3 strzału.
Lorient II – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 40,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Lorient II utrzymuje przy piłce 40,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Lorient II – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Lorient II to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Lorient II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Lorient II wykonuje średnio 2,0 rzutów rożnych na mecz wobec 15,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Lorient II – kartki
- Żółte kartki 1
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Lorient II ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Lorient II – 3,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lorient II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Lorient II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Lorient II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
3,00 1,25 | 2,00 0,25 | 0,50 0,50 |
|
6.
|
2,25 1,00 | 1,50 1,50 | 1,25 1,50 |
|
7.
|
1,00 2,00 | 1,33 2,00 | 1,33 0,67 |
|
8.
|
1,25 2,00 | 1,00 2,00 | 1,25 0,50 |
|
9.
|
1,33 1,67 | 0,67 0,33 | 0,67 0,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Lorient II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lorient II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pontivy GSI - Lorient II 0:3 Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Tarbes - Lorient II 1:0 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Lorient II - Chauray 3:1, Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 27. minuta Stade Briochin - Lorient II 1:3, Championnat National 2 (Francja), 2.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Stade Briochin - Lorient II 1:3, Championnat National 2 (Francja), 2.10.2026
Jakie statystyki ma Lorient II w tym sezonie?
Bilans Lorient II w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-0-3 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lorient II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lorient II w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Lorient II
-
Bandiougou Fadiga Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 48 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra Lorient II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Francja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
23 | Francja | 20 mln € | 730 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
24 | Senegal | 400 tys. € | 68 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
19 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
19 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
28 | Francja | 6 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
25 | Francja | 150 tys. € | 360 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Francja | 5 mln € | 640 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | 110 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
23 | Francja | 300 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
24 | Francja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Mauritania | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
20 | Francja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Portugalia | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
18 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
20 | Francja | 300 tys. € | 71 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
32 | Francja | 800 tys. € | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
25 | Francja | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
19 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
19 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
20 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
24 | Mauritania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
25 | Francja | 400 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | Francja | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
19 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Lorient II
35,5 mln €
śr. 1,2 mln € / zawodnika
Ile Lorient II wydaje na pensje
4,7 mln € rocznie
śr. 163 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Francja (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lorient II w sezonie 2026/2027
Lorient II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lorient II
Lorient II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lorient II w sezonie 2026/2027.
Lorient II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 19 |
|
za darmo | |
| 19 Sty 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Paź 2025 |
|
Ghana | 23 | – | za darmo | |
| 09 Wrz 2025 |
|
Kamerun | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2025 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2025 |
![]() |
Mauritania | 24 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lorient II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lorient II trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
