Forma w lidze
Saint-Colomban Locminé w tabeli
12. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
2:2 bramki
0,67 gola/mecz
1 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Saint-Colomban Locminé
Wartość drużyny: 160 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 37 | obrońca | 5 | 100 tys. € |
Saint-Colomban Locminé w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 14 |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
| ··· | |||||||
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | 7 |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | 5 |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | 4 |
Wyniki Saint-Colomban Locminé
Terminarz Saint-Colomban Locminé
Ostatnie transfery Saint-Colomban Locminé
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Saint-Colomban Locminé to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade du Pigeon Blanc, który może pomieścić 2 350 widzów. Zespół prowadzi Florent Besnard. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 160 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Saint-Colomban Locminé trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Saint-Colomban Locminé w tabeli Championnat National 2?
Saint-Colomban Locminé zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Saint-Colomban Locminé gra następny mecz?
Najbliższy mecz Saint-Colomban Locminé to spotkanie z Chauray, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Pigeon Blanc w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Saint-Colomban Locminé?
Ostatni mecz Saint-Colomban Locminé to porażka z Granville 2:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Saint-Colomban Locminé w tym sezonie?
Bilans Saint-Colomban Locminé w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Saint-Colomban Locminé
Saint-Colomban Locminé terminarz
Kiedy Saint-Colomban Locminé gra następny mecz?
Najbliższy mecz Saint-Colomban Locminé to spotkanie z Chauray, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Pigeon Blanc w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Wyniki Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Saint-Colomban Locminé w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Saint-Colomban Locminé wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Saint-Colomban Locminé?
Ostatni mecz Saint-Colomban Locminé to porażka z Granville 2:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Saint-Colomban Locminé – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027.
Miejsce Saint-Colomban Locminé w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Granville
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 2 |
Saint-Malo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 3 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Bayonne
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Dinan Léhon
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 7 |
Stade Briochin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Tarbes
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
Saumur
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Lorient II
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Avranches
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 13 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 14 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Chauray
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 16 |
Les Herbiers
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Avranches
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Bayonne
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Les Herbiers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 5 |
Lorient II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
Dinan Léhon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 7 |
Tarbes
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Stade Briochin
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 9 |
Saint-Malo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 3 | |
| 10 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 11 |
Granville
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 12 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 13 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Saumur
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
Chauray
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Saint-Colomban Locminé w tabeli Championnat National 2?
Saint-Colomban Locminé zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Saint-Colomban Locminé na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Saint-Colomban Locminé na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Saint-Colomban Locminé i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Saint-Colomban Locminé to 31–45+ minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Saint-Colomban Locminé i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Saint-Colomban Locminé otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Saint-Colomban Locminé
100% bramek Saint-Colomban Locminé pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Saint-Colomban Locminé zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Saint-Colomban Locminé
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Saint-Colomban Locminé, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Saint-Colomban Locminé
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 33%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Saint-Colomban Locminé padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Saint-Colomban Locminé – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Saint-Colomban Locminé, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Saint-Colomban Locminé zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Saint-Colomban Locminé ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Saint-Colomban Locminé, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Saint-Colomban Locminé – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 23,0
Saint-Colomban Locminé oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 23,0 strzału.
Saint-Colomban Locminé – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 3
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 3 meczów. Średnio Saint-Colomban Locminé utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Saint-Colomban Locminé – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Saint-Colomban Locminé to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Saint-Colomban Locminé – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 33%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Saint-Colomban Locminé wykonuje średnio 2,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Saint-Colomban Locminé – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 33%
Saint-Colomban Locminé ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Saint-Colomban Locminé – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Saint-Colomban Locminé według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,33 | 0,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Saint-Colomban Locminé zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Saint-Colomban Locminé na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,00 1,00 | 1,67 1,00 | 1,33 1,33 |
|
11.
|
0,00 1,75 | 0,50 1,00 | 1,50 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,33 | 0,67 0,33 | 0,67 1,00 |
|
13.
|
1,33 0,00 | 1,00 0,33 | 1,67 1,67 |
|
14.
|
0,33 0,67 | 0,33 1,33 | 1,67 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Saint-Colomban Locminé
Skrajne wyniki i osiągnięcia Saint-Colomban Locminé w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Saint-Colomban Locminé - Avranches 1:0 Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
- Najwyższa porażka Saint-Colomban Locminé - Dinan Léhon 0:1 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Granville - Saint-Colomban Locminé 2:1, Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najszybsza bramka 34. minuta Saint-Colomban Locminé - Avranches 1:0, Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Saint-Colomban Locminé - Les Herbiers 1:1, Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Saint-Colomban Locminé w tym sezonie?
Bilans Saint-Colomban Locminé w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Saint-Colomban Locminé – zawodnicy
Jak wygląda kadra Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027.
Kadra Saint-Colomban Locminé
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
41 | Benin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
37 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
37 | Nowa Kaledonia | 0 € | 72 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
35 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
35 | Gwinea | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
45 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
![]() |
34 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
39 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
40 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Francja | 50 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 412' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
25 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
33 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
29 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 435' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
41 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
42 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
39 | Francja | 0 € | 290 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
37 | Francja | 100 tys. € | 97 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
50 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
31 | Senegal | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
39 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Saint-Colomban Locminé
150 tys. €
śr. 4 tys. € / zawodnika
Ile Saint-Colomban Locminé wydaje na pensje
459 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Francja (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027
Saint-Colomban Locminé wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Saint-Colomban Locminé
Saint-Colomban Locminé – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027.
Saint-Colomban Locminé transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 21 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 37 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 27 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Saint-Colomban Locminé w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Saint-Colomban Locminé trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
