Forma w lidze
Angoulême w tabeli
1. miejsce / 14 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:2 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Angoulême
Wartość drużyny: 225 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 31 | napastnik | 5 | – |
Angoulême w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 14 |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 11 |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 11 |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 11 |
Wyniki Angoulême
Terminarz Angoulême
Ostatnie transfery Angoulême
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo |
Angoulême to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Lebon, który może pomieścić 6 500 widzów. Zespół prowadzi David Giguel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 225 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Angoulême w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Angoulême trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Angoulême w tabeli Championnat National 2?
Angoulême zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 14 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy Angoulême gra następny mecz?
Najbliższy mecz Angoulême to spotkanie z Le Poiré sur Vie, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Lebon w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Angoulême?
Ostatni mecz Angoulême to wygrana z Pontivy GSI 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Angoulême w tym sezonie?
Bilans Angoulême w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-2-0 przy 10 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Angoulême w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Angoulême w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Angoulême
Angoulême terminarz
Kiedy Angoulême gra następny mecz?
Najbliższy mecz Angoulême to spotkanie z Le Poiré sur Vie, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Lebon w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Wyniki Angoulême w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Angoulême w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Angoulême w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Angoulême wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Angoulême?
Ostatni mecz Angoulême to wygrana z Pontivy GSI 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Angoulême – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Angoulême w sezonie 2026/2027.
Miejsce Angoulême w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Granville
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 2 |
Saint-Malo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 3 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Bayonne
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Dinan Léhon
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 7 |
Stade Briochin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Tarbes
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
Saumur
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Lorient II
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Avranches
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 13 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 14 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Chauray
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 16 |
Les Herbiers
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Avranches
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Bayonne
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Les Herbiers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 5 |
Lorient II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
Dinan Léhon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 7 |
Tarbes
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Stade Briochin
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 9 |
Saint-Malo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 3 | |
| 10 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 11 |
Granville
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 12 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 13 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Saumur
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
Chauray
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Angoulême w tabeli Championnat National 2?
Angoulême zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 14 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Angoulême w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Angoulême na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Angoulême na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Angoulême i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Angoulême to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Angoulême i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Angoulême otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Angoulême
100% bramek Angoulême pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Angoulême zdobywa w sezonie średnio 2,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,33.
Aktualne serie Angoulême
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Angoulême, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Angoulême
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Angoulême padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Angoulême – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Angoulême, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Angoulême zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Angoulême ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Angoulême, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 6 meczów.
Angoulême – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Angoulême oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Angoulême – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 60,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 1
- Najniższe w sezonie 60%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 1 meczu. Średnio Angoulême utrzymuje przy piłce 60,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 60%.
Angoulême – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Angoulême to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Angoulême – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Angoulême wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 1,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Angoulême – kartki
- Żółte kartki 3
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 100%
- Kartki rywali / mecz 6,0
- Mecze bez kartki 0%
Angoulême ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Angoulême – 6,0.
Angoulême według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Angoulême zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Angoulême na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,33 | 2,00 1,33 | 0,67 0,67 |
|
2.
|
2,00 2,33 | 1,00 2,00 | 0,67 1,00 |
|
3.
|
1,00 2,25 | 0,50 1,75 | 0,50 0,50 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,00 2,00 | 0,50 0,50 |
|
5.
|
3,00 1,25 | 2,00 0,25 | 0,50 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Angoulême
Skrajne wyniki i osiągnięcia Angoulême w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Angoulême - Dinan Léhon 2:0 Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Angoulême - Bayonne 2:2, Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 35. minuta Angoulême - Chauray 2:0, Championnat National 2 (Francja), 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Angoulême - Chauray 2:0, Championnat National 2 (Francja), 4.09.2026
Jakie statystyki ma Angoulême w tym sezonie?
Bilans Angoulême w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-2-0 przy 10 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Angoulême – zawodnicy
Jak wygląda kadra Angoulême w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Angoulême
-
Romain Escarpit Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 804 dniopuszczone: 34 mecze

Kadra Angoulême
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Mali | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
31 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Francja | 75 tys. € | 136 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Tunezja | 0 € | 162 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
28 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Francja | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
32 | Francja | 0 € | 51 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Francja | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Maroko | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
42 | 0 € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 13 |
![]() |
23 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
44 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 91 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Angoulême
225 tys. €
śr. 8 tys. € / zawodnika
Ile Angoulême wydaje na pensje
585 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Francja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Angoulême w sezonie 2026/2027
Angoulême wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Angoulême
Angoulême – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Angoulême w sezonie 2026/2027.
Angoulême transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Francja | – |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Tunezja | 30 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 30 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Angoulême w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Angoulême trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.