Forma w lidze
Dinan Léhon w tabeli
5. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:1 bramki
2,00 gola/mecz
5 pkt
1:2 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Dinan Léhon
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 22 | obrońca | 5 | 50 tys. € |
Dinan Léhon w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 14 |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 11 |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 11 |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 11 |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 11 |
Wyniki Dinan Léhon
Terminarz Dinan Léhon
Ostatnie transfery Dinan Léhon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Gabon |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo |
Dinan Léhon to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade du Clos Gastel, który może pomieścić 2 830 widzów. Zespół prowadzi Sylvain Didot. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinan Léhon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dinan Léhon trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dinan Léhon w tabeli Championnat National 2?
Dinan Léhon zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy Dinan Léhon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinan Léhon to spotkanie z Bayonne, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Clos Gastel w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinan Léhon?
Ostatni mecz Dinan Léhon to remis z Tarbes 0:0 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dinan Léhon w tym sezonie?
Bilans Dinan Léhon w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 5 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dinan Léhon w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dinan Léhon w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dinan Léhon
Dinan Léhon terminarz
Kiedy Dinan Léhon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinan Léhon to spotkanie z Bayonne, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Clos Gastel w ramach Championnat National 2 (7. kolejka).
Wyniki Dinan Léhon w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dinan Léhon w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dinan Léhon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dinan Léhon wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinan Léhon?
Ostatni mecz Dinan Léhon to remis z Tarbes 0:0 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dinan Léhon – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Dinan Léhon w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dinan Léhon w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Angoulême
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 14 | |
2
|
Bayonne
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
3
|
Avranches
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
4
|
Saint-Malo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 11 | |
5
|
Dinan Léhon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
6
|
Granville
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 11 | |
7
|
Lorient II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:6 | 4 | 9 | |
8
|
Stade Briochin
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Tarbes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 1 | 9 | |
10
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Les Herbiers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
Saint-Colomban Locminé
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 | |
13
|
Saumur
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
14
|
Pontivy GSI
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Châteaubriant
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
16
|
Chauray
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Granville
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 2 |
Saint-Malo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 3 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Bayonne
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Dinan Léhon
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 7 |
Stade Briochin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 8 |
Tarbes
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
Saumur
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Lorient II
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Avranches
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 13 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 14 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Chauray
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 16 |
Les Herbiers
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Avranches
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Angoulême
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
Bayonne
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
Les Herbiers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 5 |
Lorient II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
Dinan Léhon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 7 |
Tarbes
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Stade Briochin
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 9 |
Saint-Malo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 3 | |
| 10 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 11 |
Granville
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 12 |
Pontivy GSI
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 13 |
Saint-Colomban Locminé
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 14 |
Châteaubriant
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 15 |
Saumur
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 16 |
Chauray
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dinan Léhon w tabeli Championnat National 2?
Dinan Léhon zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Angoulême wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Dinan Léhon w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dinan Léhon na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dinan Léhon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 67%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dinan Léhon i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dinan Léhon to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Dinan Léhon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
Gdy Dinan Léhon otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dinan Léhon
100% bramek Dinan Léhon pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dinan Léhon zdobywa w sezonie średnio 1,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,83.
Aktualne serie Dinan Léhon
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Dinan Léhon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dinan Léhon
- Powyżej 0,5 67%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Dinan Léhon padają co najmniej trzy bramki, a w 17% spotkań trafiają obie drużyny.
Dinan Léhon – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dinan Léhon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dinan Léhon zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Dinan Léhon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Dinan Léhon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Dinan Léhon – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Dinan Léhon oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Dinan Léhon – posiadanie piłki
- U siebie 58,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 2
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 2
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 2 meczów. Średnio Dinan Léhon utrzymuje przy piłce 53,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Dinan Léhon – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 3 z 4
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Dinan Léhon to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Dinan Léhon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 1,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Dinan Léhon wykonuje średnio 2,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Dinan Léhon – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Dinan Léhon ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Dinan Léhon – 1,5.
Dinan Léhon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Dinan Léhon zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dinan Léhon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,00 2,25 | 0,50 1,75 | 0,50 0,50 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,00 2,00 | 0,50 0,50 |
|
5.
|
3,00 1,25 | 2,00 0,25 | 0,50 0,50 |
|
6.
|
2,25 1,00 | 1,50 1,50 | 1,25 1,50 |
|
7.
|
1,00 2,00 | 1,33 2,00 | 1,33 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Dinan Léhon
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dinan Léhon w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dinan Léhon - Les Herbiers 2:0 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Angoulême - Dinan Léhon 2:0 Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Dinan Léhon - Chauray 2:1, Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 45. minuta Dinan Léhon - Les Herbiers 2:0, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Saint-Colomban Locminé - Dinan Léhon 0:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Dinan Léhon w tym sezonie?
Bilans Dinan Léhon w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 5 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dinan Léhon – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dinan Léhon w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Dinan Léhon
-
Hugo Barbet Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 45 dniopuszczone: 5 meczów

-
Paul Argney Bramkarz Rana pauzuje od 59 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Dinan Léhon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 33 |
![]() |
21 | Francja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
30 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
33 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
|
32 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Francja | 50 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
33 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Mauritania | 0 € | 31 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | 142 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
20 | Francja | 200 tys. € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dinan Léhon
350 tys. €
śr. 21 tys. € / zawodnika
Ile Dinan Léhon wydaje na pensje
322 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Francja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dinan Léhon w sezonie 2026/2027
Dinan Léhon wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dinan Léhon
Dinan Léhon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dinan Léhon w sezonie 2026/2027.
Dinan Léhon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Gabon | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Francja | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinan Léhon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dinan Léhon trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.