Isaac Hughes

obrońca #15
Narodowość Nowa Zelandia Aktualny klub Wellington Phoenix
Wiek / data ur.22 lat (25.03.2004)
Wzrost1,83 m
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył12.09.2023
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa550 tys. €

Isaac Hughes jest piłkarzem występującym obecnie w Wellington Phoenix. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Forma w ostatnich meczach Isaac Hughes

Ocena
24.04 Macarthur FC Wellington Phoenix 4:0 6.0
18.04 Wellington Phoenix Western Sydney Wanderers 2:1 6.8
12.04 Melbourne City FC Wellington Phoenix 2:0 6.6
05.04 Melbourne Victory Wellington Phoenix 0:1 7.4
21.03 Brisbane Roar Wellington Phoenix 1:2 7.3
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer12.09.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

550 tys. €
+100 tys. € (+22,2%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,83 m
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Na jakiej pozycji gra Isaac Hughes?

Isaac Hughes najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Isaac Hughes?

Wycena 22-letniego Isaac Hughes według stanu na maj 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Isaac Hughes?

Isaac Hughes urodził się 25 marca 2004 (Nowa Zelandia). Obecnie piłkarz ma 22 lata.