Jack Winston De Vries jest piłkarzem występującym obecnie w Den Bosch. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jack de Vries
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Den Bosch
1
Jong Utrecht
1
|
14' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
01 Lis
14:30
|
Emmen
0
Den Bosch
5
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Rijnsburgse Boys
3
Den Bosch
5
|
88' |
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Jack de Vries w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jack de Vries wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jack de Vries oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jack de Vries w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jack de Vries rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Czy Jack de Vries ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Jack de Vries nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jack de Vries to wstrząśnienie mózgu z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 154 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jack de Vries?
Jack de Vries ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Jack de Vries?
Jack de Vries najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Jack de Vries?
Wycena 24-letniego Jack de Vries według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jack de Vries?
Jack de Vries urodził się 28 marca 2002 w Akron w USA. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Jack de Vries - statystyki
Szczegółowe statystyki Jack de Vries w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Den Bosch. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jack de Vries
Jack Winston De Vries vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jack de Vries
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jack de Vries w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jack de Vries wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jack de Vries oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jack de Vries - transfery
W trakcie kariery Jack de Vries zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Den Bosch 2025 – obecnie
-
Venezia 2024 – 2025
-
Vis Pesaro 2023 – 2024
-
Venezia 2023 – 2023
-
KTP Kotka 2023 – 2023
-
Venezia 2022 – 2023
-
Philadelphia Union 2022 – 2022
-
Venezia Primavera 2021 – 2022

-
Philadelphia Union 2019 – 2021
-
Philadelphia Union Academy 2019 – 2019

-
Philadelphia Union II 2019 – 2019

-
Philadelphia Union Academy 2015 – 2019

-
RSC Anderlecht Youth do 2015

Jack de Vries - forma
W ostatnich 5 meczach Jack de Vries zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jack de Vries 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Jack de Vries 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Jack de Vries?
Jack de Vries jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Jack de Vries w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jack de Vries rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Jack de Vries - zarobki
Jack de Vries gra w Den Bosch na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 58 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jack de Vries w Den Bosch (2022/23)
| Rocznie | 58 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 159 € |
Jack de Vries - kontuzje
W trakcie kariery Jack de Vries zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 45 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jack de Vries
-
Uraz
06.01.24 – 06.06.24 (153 dni)
Vis Pesaro opuszczone: 17 meczów
-
Uraz
02.10.23 – 06.10.23 (5 dni)
Vis Pesaro opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
31.03.21 – 31.08.21 (154 dni)
Philadelphia Union opuszczone: 27 meczów
Czy Jack de Vries ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Jack de Vries nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jack de Vries to wstrząśnienie mózgu z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 154 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jack de Vries - trofea
W trakcie kariery Jack de Vries zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jack de Vries?
Jack de Vries zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Philadelphia Union — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Supporters' Shield — 1 raz.
Jack de Vries - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jack de Vries wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jack de Vries na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jack de Vries?
Wycena Jack de Vries wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Jack de Vries wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.