Jacobo Gonzalez jest piłkarzem występującym obecnie w Real Oviedo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jacobo Gonzalez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacobo Gonzalez wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 6,7%. Jacobo Gonzalez oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacobo Gonzalez rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 593 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Czy Jacobo Gonzalez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jacobo Gonzalez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jacobo Gonzalez to złamanie kości śródstopia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jacobo Gonzalez?
Jacobo Gonzalez najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Jacobo Gonzalez?
Wycena 29-letniego Jacobo Gonzalez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jacobo Gonzalez?
Jacobo Gonzalez urodził się 25 marca 1997 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jacobo Gonzalez – statystyki
Szczegółowe statystyki Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Oviedo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacobo Gonzalez wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 6,7%. Jacobo Gonzalez oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Jacobo Gonzalez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 4' | 1 | 0 | – | 7.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:2 | 16' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 71' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:3 | 28' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 58' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 65' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Jacobo Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacobo Gonzalez rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 593 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Jacobo Gonzalez – transfery
W trakcie kariery Jacobo Gonzalez zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Oviedo 2026 – obecnie
-
Cordoba CF 2024 – 2026
-
Alcorcon 2023 – 2024
-
FC Andorra 2022 – 2023
-
Sabadell 2021 – 2022
-
Tenerife 2020 – 2021
-
Celta de Vigo B 2018 – 2020
-
Villanovense 2017 – 2018

-
AD Alcorcón B 2017 – 2017

-
Rayo Majadahonda 2017 – 2017
-
AD Alcorcón B 2016 – 2017

-
Real Madryt U19 2015 – 2016
-
Real Madrid U18 2014 – 2015

-
Real Madrid U17 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jacobo Gonzalez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 20.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 25.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 06.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 10.08.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 04.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Jacobo Gonzalez – forma
W ostatnich 5 meczach Jacobo Gonzalez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jacobo Gonzalez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Karne
|
Numancia
(4)
3
Real Oviedo
(2)
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 11. kolejka
|
4'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Eldense
4
Real Oviedo
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Sabadell
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
0
Real Oviedo
3
La Liga 2, 5. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
58'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Albacete
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
0
Leganes
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
0
Granada
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Huesca
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Albacete
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Granada
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
11'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
CD Castellón
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 37. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Cordoba CF
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
2
Mirandes
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Burgos CF
4
Cordoba CF
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
0
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
78'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Cordoba CF
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
FC Andorra
4
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Almeria
2
Cordoba CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
3
Real Valladolid
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
0
Eibar
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Cadiz
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Granada
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malaga
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Cordoba CF
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
1
Almeria
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
3
Cordoba CF
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Cordoba CF
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
1
Las Palmas
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Cordoba CF
1
Albacete
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Mirandes
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
4
Cadiz
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Eldense
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
2
Levante
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Elche
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
68'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
5
Granada
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Tenerife
2
Cordoba CF
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Huesca
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Almeria
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Levante
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 19. kolejka
|
16'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
3
Tenerife
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Almeria
4
Cordoba CF
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cadiz
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
2
Cartagena
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Granada
1
Cordoba CF
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
3
Cordoba CF
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Cordoba CF
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Alcorcon
0
Elche
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Burgos CF
4
Alcorcon
2
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Navalcarnero
0
Alcorcon
1
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal B
2
Alcorcon
2
La Liga 2
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
0
Levante
2
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Alcorcon
0
Leganes
2
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Mirandes
4
Alcorcon
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
FC Andorra
4
Villarreal B
3
La Liga 2
|
28'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Andorra
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lugo
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
FC Andorra
4
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Malaga
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
FC Andorra
3
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Levante
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Sty
Koniec
|
FC Andorra
3
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Levante
2
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ibiza
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
FC Andorra
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Granada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Sabadell
0
![]()
Real Balompedica Linense
0
Primera Division RFEF
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Tenerife
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Jacobo Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Jacobo Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Jacobo Gonzalez?
Jacobo Gonzalez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.32). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Jacobo Gonzalez – zarobki
Jacobo Gonzalez gra w Real Oviedo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 370 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jacobo Gonzalez w Real Oviedo (2025/26)
| Rocznie | 370 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jacobo Gonzalez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
370 tys. € |
| 2024/25 |
|
370 tys. € |
| 2023/24 |
|
270 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
| 2020/21 |
|
150 tys. € |
Jacobo Gonzalez – kontuzje
W trakcie kariery Jacobo Gonzalez zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jacobo Gonzalez
-
Złamanie kości śródstopia
02.12.20 – 29.04.21 (149 dni)
Tenerife opuszczone: 23 mecze
Czy Jacobo Gonzalez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jacobo Gonzalez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jacobo Gonzalez to złamanie kości śródstopia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jacobo Gonzalez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jacobo Gonzalez wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jacobo Gonzalez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jacobo Gonzalez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 17.03.2026 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2025 | 28 |
|
900 tys. € |
| 23.06.2025 | 28 |
|
900 tys. € |
| 12.12.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 13.10.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2024 | 27 |
|
900 tys. € |
| 25.03.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2023 | 26 |
|
700 tys. € |
| 13.06.2023 | 26 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2022 | 25 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2022 | 25 |
|
500 tys. € |
| 20.03.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2021 | 24 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2021 | 24 |
|
300 tys. € |
| 07.01.2021 | 23 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
400 tys. € |
| 10.02.2020 | 22 |
|
200 tys. € |
| 09.09.2019 | 22 |
|
150 tys. € |
| 28.06.2019 | 22 |
|
150 tys. € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2018 | 21 | 200 tys. € | |
| 31.12.2017 | 20 | 50 tys. € | |
| 01.02.2017 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jacobo Gonzalez?
Wycena Jacobo Gonzalez wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Jacobo Gonzalez wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.