Jan Hanus

bramkarz #1
Czechy Jablonec
Wiek / data ur.38 lat (28.04.1988)
Wzrost1,88 m
Waga85 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył31.12.2017
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa25 tys. €

Jan Hanus jest piłkarzem występującym obecnie w Jablonec. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.

Liczby Jan Hanus w Chance Lidze 2026/2027
Mecze
9
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
319'
Średnia ocena
2.97
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Jan Hanus

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

2,97
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer31.12.2017
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

25 tys. €
-75 tys. € (-75,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,88 m
Waga 85 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Taktyka
Gra w powietrzu
Interwencje
Przewidywanie
Panowanie nad piłką

Jakie statystyki ma Jan Hanus w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jan Hanus wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.97. Jan Hanus oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jan Hanus w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Jan Hanus rozegrał w barwach Jablonec w Chance Lidze 9 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 889 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.

Czy Jan Hanus ma kontuzję?

Według stanu na 25 września 2026 Jan Hanus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Jan Hanus to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Jan Hanus?

Jan Hanus najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Jan Hanus?

Wycena 38-letniego Jan Hanus według stanu na maj 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jan Hanus?

Jan Hanus urodził się 28 kwietnia 1988 w Chlumec (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 38 lat.