Jasir Asani
napastnik #7Jasir Asani jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jasir Asani
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
17:00
|
Esteghlal FC
1
Al Shamal
0
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| AFC Champions League Elite, 4. runda | |||||||
|
27 Paź
17:00
|
Shabab Al Ahli Dubai
2
Esteghlal FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| AFC Champions League Elite, 3. runda | |||||||
|
12 Paź
20:15
|
Al-Gharafa
1
Esteghlal FC
2
|
35' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| AFC Champions League Elite, 2. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jasir Asani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jasir Asani wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jasir Asani oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jasir Asani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jasir Asani rozegrał w barwach Esteghlal FC w Iran Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 167 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jasir Asani
Pierwszy transfer Jasir Asani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Kisvarda FC do Gwangju FC za 700 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jasir Asani było przejście z Esteghlal FC do Gwangju FC w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Czy Jasir Asani ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jasir Asani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jasir Asani to braki w przygotowaniu z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jasir Asani?
Jasir Asani ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Macedonii Północnej — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Vardar Skopje — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Jasir Asani?
Jasir Asani najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Jasir Asani?
Wycena 31-letniego Jasir Asani według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jasir Asani?
Jasir Asani urodził się 19 maja 1995 w Skopje w Macedonii, ma narodowość albańską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jasir Asani - statystyki
Szczegółowe statystyki Jasir Asani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Esteghlal FC oraz reprezentacja Albanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jasir Asani
Jasir Asani vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jasir Asani
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jasir Asani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jasir Asani wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jasir Asani oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jasir Asani - transfery
W trakcie kariery Jasir Asani zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Esteghlal FC 2025 – obecnie
-
Gwangju FC 2023 – 2025
-
Gwangju FC 2022 – 2023
-
Kisvarda FC 2021 – 2022
-
Partizani 2020 – 2021
-
AIK Stockholm 2020 – 2020
-
Partizani 2017 – 2020
-
Pobeda Prilep 2017 – 2017

-
Vardar Skopje 2017 – 2017
-
FK Korzo Prilep 2017 – 2017

-
Vardar Skopje 2013 – 2017
-
Vardar Skopje Youth do 2013

Historia transferów Jasir Asani
Pierwszy transfer Jasir Asani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Kisvarda FC do Gwangju FC za 700 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jasir Asani było przejście z Esteghlal FC do Gwangju FC w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Jasir Asani - forma
W ostatnich 5 meczach Jasir Asani zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jasir Asani 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.64.
W ostatnich 10 meczach Jasir Asani 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.51.
W jakiej formie jest Jasir Asani?
Jasir Asani jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.64. Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Jasir Asani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jasir Asani rozegrał w barwach Esteghlal FC w Iran Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 167 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Jasir Asani - kontuzje
W trakcie kariery Jasir Asani zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jasir Asani
- Uraz 28.03.26 – 29.03.26 (2 dni)
-
Braki w przygotowaniu
31.01.24 – 31.05.24 (122 dni)
Gwangju FC opuszczone: 15 meczów
Czy Jasir Asani ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jasir Asani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jasir Asani to braki w przygotowaniu z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jasir Asani - trofea
W trakcie kariery Jasir Asani zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jasir Asani?
Jasir Asani zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Vardar Skopje — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Macedonii Północnej — 3 razy.
Jasir Asani - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jasir Asani wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jasir Asani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jasir Asani?
Wycena Jasir Asani wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Jasir Asani wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.