Porównanie kursów Jeju United FC - Gwangju FC
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Jeju United FC - Gwangju FC dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, 1. połowę (1X2), liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie K League 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 212 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Jeju United FC po kursie 1,70 w LV BET, remis po kursie 3,75 w eToto oraz wygrana Gwangju FC po kursie 4,60 w eToto.
Najwyższy kurs na wygraną Gwangju FC wystawia eToto - 4,60, w porównaniu do najniższego 4,40 w STS. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 1,04 | 3,50 | 1,26 | 1,90 | 1,80 | 1,35 | 2,95 | 1,12 | 5,40 | 1,03 | 11,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,40 | 1,25 | 1,87 | 1,78 | 1,33 | 2,89 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,75 | 1,03 | 3,33 | 1,22 | 1,85 | 1,73 | 1,32 | 2,75 | 1,11 | 4,60 | 1,03 | 6,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,04 | 3,45 | 1,25 | 1,88 | 1,80 | 1,33 | 2,90 | 1,12 | 5,25 | 1,03 | 8,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,50 | 1,25 | 1,88 | 1,80 | 1,33 | 3,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,90. To o 3,8% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Jeju United FC strzeli
Kurs na Gwangju FC strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Jeju United FC i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Gwangju FC i liczbę goli
Kursy na Jeju United FC - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Gwangju FC - handicap
Kursy na Jeju United FC - handicap azjatycki
Kursy na Gwangju FC - handicap azjatycki
Kursy na Jeju United FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na Gwangju FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 12,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 10,00, więc różnica między bukmacherami sięga 20%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 6,60 | 12,00 | 6,60 | 7,40 | 26,00 | 7,80 | 14,00 | 15,00 | 12,00 | 80,00 | 13,00 | 45,00 | 26,00 | 50,00 | 80,00 | 27,00 | 100,00 | 28,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 5,90 | 10,75 | 5,50 | 5,90 | 20,00 | 6,25 | 11,25 | 11,75 | 9,50 | 60,00 | 10,00 | 35,00 | 21,00 | 38,00 | 60,00 | 21,00 | 250,00 | 22,00 | 140,00 | 45,00 | 150,00 | 140,00 | 275,00 | 550,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 6,25 | 11,00 | 6,25 | 7,00 | 24,00 | 7,25 | 13,00 | 14,00 | 11,00 | 75,00 | 12,00 | 40,00 | 24,00 | 45,00 | 73,00 | 25,00 | 100,00 | 26,00 | 100,00 | 55,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Jeju United FC - Gwangju FC dostępnych jest 388 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 168% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,35 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,25 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Jeju United FC - Gwangju FC ma eToto, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.