Jason Kerr jest piłkarzem występującym obecnie w Hibernian. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jason Kerr
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jason Kerr w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jason Kerr wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jason Kerr oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jason Kerr w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jason Kerr rozegrał w barwach Hibernian w Scottish Premiership 11 meczów, w Scottish League Cup 3 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 710 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jason Kerr
Pierwszy transfer Jason Kerr w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z St Johnstone do Wigan Athletic za 700 tysięcy euro.
Czy Jason Kerr ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jason Kerr nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jason Kerr to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 354 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jason Kerr?
Jason Kerr ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z St Johnstone — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Jason Kerr?
Jason Kerr najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jason Kerr?
Wycena 29-letniego Jason Kerr według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jason Kerr?
Jason Kerr urodził się 6 lutego 1997 w Edinburgh w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jason Kerr – statystyki
Szczegółowe statystyki Jason Kerr w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hibernian. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jason Kerr vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jason Kerr w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jason Kerr wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jason Kerr oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jason Kerr – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jason Kerr w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Scottish League Cup, półfinał
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
28 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Jason Kerr w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jason Kerr rozegrał w barwach Hibernian w Scottish Premiership 11 meczów, w Scottish League Cup 3 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 710 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Jason Kerr – transfery
W trakcie kariery Jason Kerr zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hibernian 2026 – obecnie
-
Wigan Athletic 2021 – 2026
-
St Johnstone 2018 – 2021
-
Queen of the South 2017 – 2018
-
St Johnstone 2017 – 2017
-
St. Johnstone U20 2017 – 2017

-
East Fife 2016 – 2017
-
St. Johnstone U20 2016 – 2016

-
East Fife 2015 – 2016
-
St. Johnstone U20 2014 – 2015

-
Tynecastle Colts do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jason Kerr
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 13.01.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 09.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 06.05.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.04.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 22.07.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jason Kerr
Pierwszy transfer Jason Kerr w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z St Johnstone do Wigan Athletic za 700 tysięcy euro.
Jason Kerr – forma
W ostatnich 5 meczach Jason Kerr zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jason Kerr i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Hibernian
2
Scottish League Cup, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
St Mirren
1
Hibernian
1
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Hibernian
1
Celtic
2
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hibernian
1
Falkirk
2
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Dundee United
1
Hibernian
0
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hibernian
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hibernian
0
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Ross County
0
Hibernian
3
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
St Johnstone
2
Hibernian
1
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Hibernian
1
Heart Of Midlothian
3
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Dundee
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
KAA Gent
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
KAA Gent
0
Hibernian
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hibernian
1
Partick Thistle
0
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Shkendija
0
Hibernian
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
Shkendija
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Hibernian
1
Motherwell
2
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Hibernian
4
Malisheva
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Malisheva
2
Hibernian
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
League One, 46. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
AFC Wimbledon
1
League One, 45. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Rotherham United
0
League One, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Mansfield Town
1
League One, 43. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Northampton Town
1
Wigan Athletic
3
League One, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Leyton Orient
0
League One, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Reading
3
Wigan Athletic
0
League One, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Exeter City
0
League One, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Barnsley
1
Wigan Athletic
1
League One, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Bradford City
0
League One, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Plymouth
3
League One, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Blackpool
1
Wigan Athletic
1
League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Huddersfield Town
0
League One, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Stockport County
4
Wigan Athletic
2
League One, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
0
League One, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Arsenal
4
Wigan Athletic
0
FA Cup (Anglia), 1/32 finału
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Reading
2
League One, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Karne
|
Wigan Athletic
(4)
2
Barrow
(3)
2
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Burton Albion
0
League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Stevenage
0
League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Wigan Athletic
2
League One, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lis
Karne
|
Stockport County
(6)
1
Wigan Athletic
(5)
1
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Exeter City
1
Wigan Athletic
1
League One, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Karne
|
Wigan Athletic
(5)
1
Hemel Hempstead Town
(3)
1
FA Cup (Anglia), finał
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mansfield Town
1
Wigan Athletic
1
League One, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Port Vale
0
League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Plymouth
1
Wigan Athletic
1
League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Cardiff City
2
League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Lincoln City
2
Wigan Athletic
2
League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Stockport County
1
League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Stockport County
0
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rotherham United
2
Wigan Athletic
2
League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
0
League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Peterborough
0
League One, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Notts County
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Leyton Orient
2
Wigan Athletic
0
League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Northampton Town
1
League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Rotherham United
0
League One, 44. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Wrexham
0
League One, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Barnsley
1
League One, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Charlton Athletic
2
Wigan Athletic
1
League One, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Cambridge United
0
League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Reading
2
League One, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Wycombe
0
Wigan Athletic
0
League One, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Fulham
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Bristol Rovers
0
League One, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
0
Wigan Athletic
2
FA Cup (Anglia), 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Rotherham United
0
Wigan Athletic
1
League One, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Shrewsbury Town
2
League One, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
0
League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Dogryw.
|
Cambridge United
1
Wigan Athletic
2
FA Cup (Anglia), 2. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Barnsley
0
Wigan Athletic
1
League One, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
League One, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Carlisle United
0
Wigan Athletic
2
FA Cup (Anglia), 1. runda
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Mansfield Town
2
League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cambridge United
2
Wigan Athletic
0
League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Stockport County
0
Wigan Athletic
0
League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Exeter City
0
League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lincoln City
0
Wigan Athletic
0
League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Bristol Rovers
0
Wigan Athletic
4
League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Morecambe FC
2
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Birmingham City
2
Wigan Athletic
1
League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Crawley Town
0
League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Bristol Rovers
0
League One
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Charlton Athletic
2
Wigan Athletic
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Port Vale
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cambridge United
3
Wigan Athletic
1
League One
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Fleetwood Town
4
Wigan Athletic
2
League One
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Bolton
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Cheltenham Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Wigan Athletic
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Wycombe
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Karne
|
Doncaster Rovers
(4)
1
Wigan Athletic
(2)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Northampton Town
1
Wigan Athletic
1
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Manchester United
2
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Stoke City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Middlesbrough
4
Championship
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Cardiff City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Hull City
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
2
Championship
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Burnley
5
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
3
Accrington Stanley
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Crewe Alexandra
0
League One
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Wigan Athletic
0
League One
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Cheltenham Town
0
Wigan Athletic
0
League One
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Morecambe FC
1
Wigan Athletic
2
League One
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Karne
|
Accrington Stanley
(4)
1
Wigan Athletic
(5)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Plymouth
1
Wigan Athletic
2
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cambridge United
2
Wigan Athletic
2
League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Dogryw.
|
Solihull Moors
1
Wigan Athletic
2
FA Cup (Anglia)
|
120'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Solihull Moors
0
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Lincoln City
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Galatasaray
1
St Johnstone
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Ross County
0
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
St Johnstone
1
Hibernian
0
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
St Mirren
1
St Johnstone
2
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Hibernian
0
St Johnstone
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
St Johnstone
2
Clyde
0
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FC Dundee
0
St Johnstone
1
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
St Johnstone
1
Ross County
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
St Johnstone
1
Hibernian
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Livingston
0
St Johnstone
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Motherwell
0
St Johnstone
3
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Livingston
1
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rangers
1
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Kilmarnock
2
St Johnstone
3
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
St Johnstone
0
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
St Johnstone
3
Hibernian
0
Scottish League Cup
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
St Johnstone
1
St Mirren
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
St Johnstone
1
Motherwell
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
St Johnstone
3
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Karne
|
St Johnstone
(3)
0
Dundee United
(4)
0
Scottish League Cup
|
99'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
St Johnstone
0
Dundee United
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hamilton Academical
3
St Johnstone
5
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
St Johnstone
7
Brechin
0
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Kelty Hearts
1
St Johnstone
2
Scottish League Cup
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
St Johnstone
0
Celtic
2
Scottish Premiership
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Livingston
2
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
St Johnstone
0
Ross County
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
St Johnstone
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Dundee United
1
St Johnstone
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
St Johnstone
1
Hibernian
4
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Montrose
1
St Johnstone
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jason Kerr ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.56, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.09 — wynik poniżej średniej ligowej (6.27).
W ostatnich 10 meczach Jason Kerr 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.56, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.27).
W jakiej formie jest Jason Kerr?
Jason Kerr jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.09 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja słabnie.
Jason Kerr – zarobki
Jason Kerr gra w Hibernian na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 404 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jason Kerr w Hibernian (2025/26)
| Rocznie | 404 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jason Kerr w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
404 tys. € |
| 2024/25 |
|
404 tys. € |
| 2023/24 |
|
404 tys. € |
| 2022/23 |
|
682 tys. € |
| 2021/22 |
|
682 tys. € |
| 2020/21 |
|
72 tys. € |
| 2019/20 |
|
72 tys. € |
Jason Kerr – kontuzje
W trakcie kariery Jason Kerr zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 60 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jason Kerr
-
Uraz stopy
05.11.23 – 04.01.24 (61 dni)
Wigan Athletic opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
07.11.22 – 26.10.23 (354 dni)
Wigan Athletic opuszczone: 45 meczów
-
Uraz
21.11.20 – 29.11.20 (9 dni)
St Johnstone opuszczone: 2 mecze
Czy Jason Kerr ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jason Kerr nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jason Kerr to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 354 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jason Kerr – trofea
W trakcie kariery Jason Kerr zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jason Kerr
Jakie trofea zdobył Jason Kerr?
Jason Kerr zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w St Johnstone — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Jason Kerr – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jason Kerr wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jason Kerr na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jason Kerr
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 29 |
|
700 tys. € |
| 25.11.2025 | 28 |
|
700 tys. € |
| 17.06.2025 | 28 |
|
650 tys. € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
600 tys. € |
| 27.06.2024 | 27 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2023 | 26 |
|
600 tys. € |
| 31.05.2023 | 26 |
|
1 mln € |
| 23.03.2023 | 26 |
|
1 mln € |
| 26.10.2022 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 13.09.2022 | 25 |
|
1 mln € |
| 29.06.2022 | 25 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2021 | 24 |
|
650 tys. € |
| 17.01.2021 | 23 |
|
475 tys. € |
| 20.07.2020 | 23 |
|
475 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
475 tys. € |
| 04.02.2020 | 22 |
|
600 tys. € |
| 19.08.2019 | 22 |
|
600 tys. € |
| 02.01.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 07.08.2018 | 21 |
|
300 tys. € |
| 03.03.2018 | 21 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jason Kerr?
Wycena Jason Kerr wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Jason Kerr wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 150 tys. €.