Javier Cabrera jest piłkarzem występującym obecnie w Penarol. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Javier Cabrera
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Javier Cabrera w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Cabrera wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Javier Cabrera oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Cabrera w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Cabrera rozegrał w barwach Penarol w Urugwajskiej Primera Division 19 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 362 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Czy Javier Cabrera ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Cabrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Cabrera to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 227 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javier Cabrera?
Javier Cabrera ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Cabrera?
Javier Cabrera najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Javier Cabrera?
Wycena 34-letniego Javier Cabrera według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Cabrera?
Javier Cabrera urodził się 18 marca 1992 w Florida w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Javier Cabrera – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Cabrera w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Penarol. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Javier Cabrera vs. inni
Jakie statystyki ma Javier Cabrera w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Cabrera wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Javier Cabrera oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Javier Cabrera – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Cabrera w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
0:1 | 21' | 0 | 0 | ||||
|
20 Sie
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
3:1 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
1:0 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 2. kolejka
|
3:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Lip
Karne
|
Urugwajska Primera Division, finał
|
0:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Cze
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 7. kolejka
|
2:0 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Cze
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 6. kolejka
|
2:0 | 44' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Cze
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 5. kolejka
|
3:2 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Cze
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 4. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Cze
Koniec
|
Urugwajska Primera Division, 2. kolejka
|
1:1 | 31' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Javier Cabrera w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Cabrera rozegrał w barwach Penarol w Urugwajskiej Primera Division 19 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 362 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Javier Cabrera – transfery
W trakcie kariery Javier Cabrera zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Penarol 2023 – obecnie
-
Argentinos JRS 2021 – 2023
-
Melbourne City FC 2020 – 2021
-
Union Santa Fe 2020 – 2020
-
Melbourne City FC 2019 – 2020
-
Wanderers 2019 – 2019
-
Toluca 2018 – 2019
-
Argentinos JRS 2016 – 2018
-
Wanderers 2015 – 2016
-
Recreativo Huelva 2014 – 2015

-
Wanderers 2009 – 2014
-
Montevideo Wanderers U19 do 2009

Javier Cabrera – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Cabrera zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Javier Cabrera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.19 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Javier Cabrera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.19 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Javier Cabrera?
Javier Cabrera jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.19. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Javier Cabrera – zarobki
Javier Cabrera gra w Penarol na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 429 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Javier Cabrera w Penarol (2023)
| Rocznie | 429 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Javier Cabrera – kontuzje
W trakcie kariery Javier Cabrera zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 60 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Cabrera
-
Stłuczenie mięśnia
01.09.26 – 14.09.26 (12 dni)
Penarol opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
06.09.25 – 20.04.26 (227 dni)
Penarol opuszczone: 31 meczów
-
Uraz mięśnia
03.04.25 – 04.05.25 (32 dni)
Penarol opuszczone: 7 meczów
-
Naderwanie mięśnia
29.10.23 – 05.11.23 (8 dni)
Argentinos JRS opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.01.20 – 12.01.20 (12 dni)
Melbourne City FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.08.13 – 14.02.14 (190 dni)
Wanderers opuszczone: 17 meczów
Czy Javier Cabrera ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Cabrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Cabrera to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 227 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Cabrera – trofea
W trakcie kariery Javier Cabrera zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Javier Cabrera?
Javier Cabrera zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Penarol — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Urugwaju — 1 raz.
Javier Cabrera – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Cabrera wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Cabrera na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Javier Cabrera?
Wycena Javier Cabrera wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Javier Cabrera wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.