Javier Castro jest piłkarzem występującym obecnie w Cadiz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Javier Castro
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Javier Castro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Castro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 20,0%. Javier Castro oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Castro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javier Castro rozegrał w barwach Cadizu w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 883 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Javier Castro
Pierwszy transfer Javier Castro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Racingu Santander do Cadizu za 100 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Javier Castro?
Javier Castro ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Castro?
Javier Castro najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Javier Castro?
Wycena 26-letniego Javier Castro według stanu na grudzień 2025 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Castro?
Javier Castro urodził się 13 września 2000 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Javier Castro – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Castro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cadiz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Javier Castro vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Javier Castro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Castro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 20,0%. Javier Castro oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Javier Castro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Castro w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:0 | 73' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
22 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Javier Castro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Javier Castro rozegrał w barwach Cadizu w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 883 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Javier Castro – transfery
W trakcie kariery Javier Castro zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cadiz 2026 – obecnie
-
Racing Santander 2024 – 2026
-
Alcorcon 2022 – 2024
-
Celta de Vigo B 2021 – 2022
-
Alcorcon 2020 – 2021
-
AD Alcorcón B 2019 – 2020

-
Rayo Vallecano U19 do 2019

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Javier Castro
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 05.07.2026 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 09.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 28.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Javier Castro
Pierwszy transfer Javier Castro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Racingu Santander do Cadizu za 100 tysięcy euro.
Javier Castro – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Castro zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Javier Castro i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Granada
2
Cadiz
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cadiz
4
Leganes
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Cadiz
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Girona
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Almeria
3
Cadiz
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eldense
2
Cadiz
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Celta de Vigo B
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Real Valladolid
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Huesca
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
6
Racing Santander
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Albacete
4
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Cordoba CF
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
CD Castellón
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Granada
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Barcelona
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Ponferradina
1
Racing Santander
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
SD Logrones
0
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
FC Andorra
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Cultural Leonesa
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Alcorcon
0
Elche
2
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Burgos CF
4
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Navalcarnero
0
Alcorcon
1
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal B
2
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
0
Levante
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Alcorcon
0
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Mirandes
4
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
![]()
San Fernando CD
0
Alcorcon
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
1
Alcorcon
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Madryt B
1
Alcorcon
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Karne
|
Alcorcon
(2)
1
Cartagena
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Alcorcon
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Alcorcon
1
Fuenlabrada
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Rayo Majadahonda
1
Alcorcon
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Karne
|
Ourense
(2)
1
Alcorcon
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Alcorcon
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Alcorcon
4
Real Madryt B
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Albacete
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Tenerife
3
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Real Saragossa
1
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Lealtad
1
Alcorcon
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
CD Castellón
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Alcorcon
0
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huesca
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cadiz
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Alcorcon
3
Ponferradina
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Javier Castro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Javier Castro 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Javier Castro?
Javier Castro jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.76). Jego dyspozycja rośnie.
Javier Castro – zarobki
Javier Castro gra w Cadiz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 240 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Javier Castro w Cadiz (2025/26)
| Rocznie | 240 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 658 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Javier Castro w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
240 tys. € |
| 2024/25 |
|
240 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2020/21 |
|
20 tys. € |
| 2019/20 |
|
20 tys. € |
Javier Castro – trofea
W trakcie kariery Javier Castro zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Javier Castro
Jakie trofea zdobył Javier Castro?
Javier Castro zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Javier Castro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Castro wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Castro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Javier Castro
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 23.06.2025 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 26.03.2025 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 12.12.2024 | 24 |
|
1 mln € |
| 23.06.2024 | 23 |
|
600 tys. € |
| 25.03.2024 | 23 |
|
600 tys. € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
400 tys. € |
| 12.10.2023 | 23 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2023 | 22 |
|
250 tys. € |
| 28.12.2022 | 22 |
|
200 tys. € |
| 28.06.2022 | 21 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2021 | 21 |
|
200 tys. € |
| 23.06.2021 | 20 |
|
200 tys. € |
| 07.01.2021 | 20 |
|
300 tys. € |
| 22.11.2020 | 20 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Javier Castro?
Wycena Javier Castro wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Javier Castro wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.