Javier Mendez jest piłkarzem występującym obecnie w Colo Colo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Javier Mendez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Javier Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Mendez wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53. Javier Mendez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Mendez rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 13 meczów, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Javier Mendez
Pierwszy transfer Javier Mendez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Penarol do Colo Colo za 490 tysięcy euro.
Czy Javier Mendez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Mendez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Mendez to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javier Mendez?
Javier Mendez ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Penarol — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Mendez?
Javier Mendez najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Javier Mendez?
Wycena 31-letniego Javier Mendez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Mendez?
Javier Mendez urodził się 5 grudnia 1994 w Montevideo w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Javier Mendez – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Mendez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Colo Colo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Javier Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Mendez wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53. Javier Mendez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Javier Mendez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Mendez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
3:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
6:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Lip
Koniec
|
Copa Chile, 2. runda
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Cze
Koniec
|
Copa Chile, 4. runda
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Cze
Koniec
|
Copa Chile, 1. runda
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Cze
Koniec
|
Copa Chile, 3. runda
|
0:3 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Maj
Koniec
|
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Maj
Koniec
|
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
6:2 | 11' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Javier Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Mendez rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 13 meczów, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Javier Mendez – transfery
W trakcie kariery Javier Mendez zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 490 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Colo Colo 2026 – obecnie
-
Penarol 2024 – 2026
-
América Mineiro 2023 – 2024
-
Racing Montevideo 2023 – 2023
-
Free Player 2022 – 2023

-
Independiente Medellin 2022 – 2022
-
Danubio 2020 – 2022
-
Free Player 2020 – 2020

-
Union Santa Fe 2019 – 2020
-
Racing Montevideo 2013 – 2019
-
Racing Club de Montevideo U19 do 2013

Historia transferów Javier Mendez
Pierwszy transfer Javier Mendez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Penarol do Colo Colo za 490 tysięcy euro.
Javier Mendez – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Mendez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Javier Mendez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39.
W ostatnich 10 meczach Javier Mendez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Javier Mendez?
Javier Mendez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.53). Jego dyspozycja rośnie.
Javier Mendez – zarobki
Javier Mendez gra w Colo Colo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Javier Mendez w Colo Colo (2023)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 318 € |
Javier Mendez – kontuzje
W trakcie kariery Javier Mendez zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Mendez
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.07.26 – 11.08.26 (41 dni)
Colo Colo opuszczone: 4 mecze
-
Problemy z udem
23.04.26 – 29.04.26 (7 dni)
Colo Colo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.06.24 – 30.06.24 (28 dni)
Penarol opuszczone: 3 mecze
Czy Javier Mendez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Mendez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Mendez to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Mendez – trofea
W trakcie kariery Javier Mendez zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Javier Mendez?
Javier Mendez zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Penarol — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Urugwaju — 1 raz.
Javier Mendez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Mendez wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Mendez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Javier Mendez?
Wycena Javier Mendez wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Javier Mendez wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.