Jean Valou jest piłkarzem występującym obecnie w Getafe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jean Ives Valou
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Ives Valou wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jean Ives Valou oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Ives Valou rozegrał w barwach Getafe w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 467 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Jean Ives Valou?
Jean Ives Valou najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jean Ives Valou?
Wycena 20-letniego Jean Ives Valou według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jean Ives Valou?
Jean Ives Valou urodził się 22 grudnia 2005 w Abidjan, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Jean Ives Valou – statystyki
Szczegółowe statystyki Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Getafe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Ives Valou wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jean Ives Valou oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jean Ives Valou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jean Ives Valou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Ives Valou rozegrał w barwach Getafe w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 467 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Jean Ives Valou – transfery
W trakcie kariery Jean Ives Valou zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Getafe 2026 – obecnie
-
Villarreal 2026 – 2026
-
Villarreal B 2024 – 2026
-
Villarreal U19 2023 – 2024
-
Académie des Etoiles du Mandé do 2023

Jean Ives Valou – forma
W ostatnich 5 meczach Jean Ives Valou zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jean Ives Valou ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W ostatnich 10 meczach Jean Ives Valou ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W jakiej formie jest Jean Ives Valou?
Jean Ives Valou jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.22). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jean Ives Valou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jean Ives Valou wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jean Ives Valou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jean Ives Valou?
Wycena Jean Ives Valou wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Jean Ives Valou wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.