Jean-Philippe Krasso
napastnik #11
Jean-Philippe Krasso jest piłkarzem występującym obecnie w Schiltigheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jean-Philippe Krasso
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean-Philippe Krasso wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.91. Jean-Philippe Krasso oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean-Philippe Krasso rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 7 meczów. Na boisku spędził łącznie 4 minuty. Średnio dawało to 1 minutę gry na spotkanie.
Historia transferów Jean-Philippe Krasso
Pierwszy transfer Jean-Philippe Krasso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do Paris FC za 1,5 miliona euro.
Czy Jean-Philippe Krasso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jean-Philippe Krasso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean-Philippe Krasso to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 115 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jean-Philippe Krasso?
Jean-Philippe Krasso ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FK Crveną zvezdą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jean-Philippe Krasso?
Jean-Philippe Krasso najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jean-Philippe Krasso?
Wycena 29-letniego Jean-Philippe Krasso według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 600 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jean-Philippe Krasso?
Jean-Philippe Krasso urodził się 17 lipca 1997 w Stuttgart w Niemczech, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jean-Philippe Krasso – statystyki
Szczegółowe statystyki Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Schiltigheim oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean-Philippe Krasso wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.91. Jean-Philippe Krasso oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jean-Philippe Krasso – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
1:0 | 4' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 26. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
08 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 25. kolejka
|
1:1 | 73' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
01 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 24. kolejka
|
1:0 | 20' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Jean-Philippe Krasso w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean-Philippe Krasso rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 7 meczów. Na boisku spędził łącznie 4 minuty. Średnio dawało to 1 minutę gry na spotkanie.
Jean-Philippe Krasso – transfery
W trakcie kariery Jean-Philippe Krasso zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paris FC 2024 – obecnie
-
FK Crvena zvezda 2023 – 2024
-
Saint-Étienne 2022 – 2023
-
Ajaccio 2022 – 2022
-
Saint-Étienne 2021 – 2022
-
Le Mans 2021 – 2021
-
Saint-Étienne 2020 – 2021
-
Epinal 2018 – 2020
-
SC Schiltigheim 2017 – 2018

-
Lorient II 2015 – 2017
-
Lorient U19 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jean-Philippe Krasso
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 05.07.2024 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 26.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 10.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jean-Philippe Krasso
Pierwszy transfer Jean-Philippe Krasso w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do Paris FC za 1,5 miliona euro.
Jean-Philippe Krasso – forma
W ostatnich 5 meczach Jean-Philippe Krasso zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jean-Philippe Krasso i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Monaco
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paris FC
4
Rennes
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Nicea
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Paris FC
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
Auxerre
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Lyon
3
Ligue 1, 10. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
61'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Clermont
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Paris FC
4
Caen
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Paris FC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
3
Paris FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
82'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 12. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Amiens SC
0
Paris FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
31'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Lavallouis
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Red Star FC
1
Paris FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Paris FC
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Caen
0
Paris FC
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FK Crvena zvezda
4
Cukaricki
1
Mozzart Bet Super Liga
|
31'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FK Vojvodina
1
FK Crvena zvezda
2
Puchar Serbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
FK Crvena zvezda
3
Cukaricki
0
Mozzart Bet Super Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Gwinea Równikowa
4
Puchar Narodów Afryki
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
FK Crvena zvezda
3
Mladost Lucani
1
Mozzart Bet Super Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Napredak
0
FK Crvena zvezda
1
Mozzart Bet Super Liga
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Železničar Pančevo
1
FK Crvena zvezda
2
Mozzart Bet Super Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
RB Lipsk
2
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
FK Crvena zvezda
3
Radnik Surdulica
1
Mozzart Bet Super Liga
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Radnicki NIS
0
Mozzart Bet Super Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Cukaricki
2
FK Crvena zvezda
1
Mozzart Bet Super Liga
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FK Crvena zvezda
2
Novi Pazar
1
Mozzart Bet Super Liga
|
71'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FK Crvena zvezda
5
FK Vojvodina
0
Mozzart Bet Super Liga
|
57'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Zambia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Puchar Narodów Afryki
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Lavallouis
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Metz
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bordeaux
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
36'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.6 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
4
Burundi
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
59'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Metz
3
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Gwinea
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Valenciennes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Dijon FCO
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Grenoble
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
2
Le Havre
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nancy
0
Ajaccio
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Ajaccio
1
Nimes
0
Ligue 2
|
74'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Ajaccio
0
SC Bastia
1
Ligue 2
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Niort
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Jura Sud Foot
1
Saint-Étienne
4
Puchar Francji
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Reims
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Clermont
2
Ligue 1
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Angers
2
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Strasburg
5
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Monaco
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Le Mans
3
Lyon Duchere
1
Championnat National (Francja)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Stade Briochin
0
Le Mans
1
Championnat National (Francja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lyon
5
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Strasburg
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Brest
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rennes
3
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Saint-Étienne
0
Puchar Francji
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Epinal
1
Saint-Étienne
2
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 |
W ostatnich 5 meczach Jean-Philippe Krasso ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36.
W ostatnich 10 meczach Jean-Philippe Krasso ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55.
W jakiej formie jest Jean-Philippe Krasso?
Jean-Philippe Krasso jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.91).
Jean-Philippe Krasso – zarobki
Jean-Philippe Krasso gra w Schiltigheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jean-Philippe Krasso w Schiltigheim (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 121 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Jean-Philippe Krasso w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2022/23 |
|
250 tys. € |
| 2021/22 |
|
250 tys. € |
| 2021/22 |
|
250 tys. € |
Jean-Philippe Krasso – kontuzje
W trakcie kariery Jean-Philippe Krasso zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jean-Philippe Krasso
-
Uraz kolana
02.04.26 – 25.07.26 (115 dni)
Paris FC opuszczone: 7 meczów
Czy Jean-Philippe Krasso ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jean-Philippe Krasso nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean-Philippe Krasso to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 115 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jean-Philippe Krasso – trofea
W trakcie kariery Jean-Philippe Krasso zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jean-Philippe Krasso
Jakie trofea zdobył Jean-Philippe Krasso?
Jean-Philippe Krasso zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FK Crvenej zvezde — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Jean-Philippe Krasso – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jean-Philippe Krasso wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jean-Philippe Krasso na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jean-Philippe Krasso
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 14.12.2025 | 28 |
|
4 mln € |
| 01.06.2025 | 27 |
|
5 mln € |
| 03.12.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 02.10.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 09.06.2024 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 26.12.2023 | 26 |
|
5,5 mln € |
| 15.06.2023 | 25 |
|
6 mln € |
| 05.04.2023 | 25 |
|
4 mln € |
| 27.10.2022 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 01.06.2022 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 15.12.2021 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 07.10.2021 | 24 |
|
1 mln € |
| 24.06.2021 | 23 |
|
900 tys. € |
| 14.10.2020 | 23 |
|
900 tys. € |
| 02.08.2020 | 23 |
|
600 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jean-Philippe Krasso?
Wycena Jean-Philippe Krasso wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Jean-Philippe Krasso wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 600 tys. €.