Jeannot Esua
pomocnik #33Jeannot Esua jest piłkarzem występującym obecnie w Sligo Rovers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Jeannot Esua
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jeannot Esua w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeannot Esua wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jeannot Esua oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeannot Esua w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeannot Esua rozegrał w barwach Sligo Rovers w Premier Division (Irlandia) 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 997 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Jeannot Esua?
Jeannot Esua najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jeannot Esua?
Wycena 29-letniego Jeannot Esua według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeannot Esua?
Jeannot Esua urodził się 6 sierpnia 1996 (Kamerun). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jeannot Esua – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeannot Esua w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sligo Rovers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jeannot Esua
Jeannot Esua vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jeannot Esua
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jeannot Esua w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeannot Esua wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jeannot Esua oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jeannot Esua – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeannot Esua w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jeannot Esua
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07 2026 |
Premier Division (Irlandia), 26. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | |||
| 25.07 2026 |
Premier Division (Irlandia), 25. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 11.07 2026 |
Premier Division (Irlandia), 24. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 03.07 2026 |
Premier Division (Irlandia), 23. kolejka
|
1:2 | 88' | 0 | 0 | – | ||
| 27.06 2026 |
Premier Division (Irlandia), 22. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 19.06 2026 |
Premier Division (Irlandia), 21. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 12.06 2026 |
Premier Division (Irlandia), 20. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 29.05 2026 |
Premier Division (Irlandia), 19. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 22.05 2026 |
Premier Division (Irlandia), 18. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | ||
| 16.05 2026 |
Premier Division (Irlandia), 17. kolejka
|
1:4 | 85' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jeannot Esua w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeannot Esua rozegrał w barwach Sligo Rovers w Premier Division (Irlandia) 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 997 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Jeannot Esua – transfery
W trakcie kariery Jeannot Esua zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sligo Rovers 2025 – obecnie
-
Galway United 2024 – 2025
-
EIF 2023 – 2024
-
PEPO 2022 – 2023
-
FC Edmonton 2019 – 2022

-
Rainbow FC Bamenda 2018 – 2019

-
Vyškov 2018 – 2018
-
Orange County SC 2017 – 2018
-
Rainbow FC Bamenda do 2017

Jeannot Esua – forma
W ostatnich 5 meczach Jeannot Esua zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jeannot Esua – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeannot Esua wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeannot Esua na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Jeannot Esua?
Wycena Jeannot Esua wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Jeannot Esua wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.