Jeremy Gelin jest piłkarzem występującym obecnie w Nancy. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jeremy Gelin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeremy Gelin wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.92, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jeremy Gelin oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeremy Gelin rozegrał w barwach Nancy w Ligue 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 306 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Jeremy Gelin?
Na podstawie kontraktu z Nancy, Jeremy Gelin otrzymuje 270 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 22,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gelin w listopadzie 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 740 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Jeremy Gelin ma kontuzję?
Obecnie Jeremy Gelin ma uraz — uraz kolana — i pauzuje w Nancy.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeremy Gelin to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 305 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jeremy Gelin?
Jeremy Gelin ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeremy Gelin?
Jeremy Gelin najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Gelin?
Wycena 29-letniego Jeremy Gelin według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeremy Gelin?
Jeremy Gelin urodził się 24 kwietnia 1997 w Quimper we Francji. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jeremy Gelin – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nancy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeremy Gelin wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.92, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jeremy Gelin oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jeremy Gelin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:4 | 84' | 1 | 1 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
1:2 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:0 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
3:4 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
0:0 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 30. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 29. kolejka
|
1:1 | 81' | 0 | 0 | ||||
|
20 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 28. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jeremy Gelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeremy Gelin rozegrał w barwach Nancy w Ligue 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 306 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Jeremy Gelin – transfery
W trakcie kariery Jeremy Gelin zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nancy 2025 – obecnie
-
Panseraikos 2024 – 2025
-
Amiens SC 2022 – 2024
-
Rennes 2021 – 2022
-
Antwerp 2020 – 2021
-
Rennes 2017 – 2020
-
Stade Rennais II 2015 – 2017

-
Stade Rennais FC U19 2014 – 2015

-
Stade Rennais FC U17 do 2014

Jeremy Gelin – forma
W ostatnich 5 meczach Jeremy Gelin zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,11. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jeremy Gelin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.11.
W ostatnich 10 meczach Jeremy Gelin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74.
W jakiej formie jest Jeremy Gelin?
Jeremy Gelin jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.11 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.92). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Jeremy Gelin – zarobki
Jeremy Gelin gra w Nancy na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jeremy Gelin w Nancy (2025/26)
| Rocznie | 270 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 740 € |
Ile zarabia Jeremy Gelin?
Na podstawie kontraktu z Nancy, Jeremy Gelin otrzymuje 270 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 22,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gelin w listopadzie 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 740 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jeremy Gelin – kontuzje
W trakcie kariery Jeremy Gelin zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 70 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jeremy Gelin
-
Uraz kolana
pauzuje od 202 dni
14.04.26 (105 dni)
Nancy opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
30.01.26 – 18.02.26 (20 dni)
Nancy opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
07.03.25 – 17.03.25 (11 dni)
Panseraikos opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.01.23 – 10.03.23 (42 dni)
Amiens SC opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
08.07.21 – 08.05.22 (305 dni)
Rennes opuszczone: 47 meczów
-
Zerwanie mięśnia
28.02.21 – 28.03.21 (29 dni)
Antwerp opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
27.10.18 – 02.12.18 (37 dni)
Rennes opuszczone: 8 meczów
Czy Jeremy Gelin ma kontuzję?
Obecnie Jeremy Gelin ma uraz — uraz kolana — i pauzuje w Nancy.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeremy Gelin to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 305 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jeremy Gelin – trofea
W trakcie kariery Jeremy Gelin zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jeremy Gelin?
Jeremy Gelin zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Rennes — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Jeremy Gelin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeremy Gelin wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeremy Gelin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Gelin?
Wycena Jeremy Gelin wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Jeremy Gelin wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 150 tys. €.