Jesse Lingard jest piłkarzem występującym obecnie w Corinthians. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jesse Lingard
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jesse Lingard w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jesse Lingard wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jesse Lingard oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jesse Lingard w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jesse Lingard rozegrał w barwach Corinthiansa w Pucharze Brazylii 4 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 9 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 22 mecze, a w barwach FC Seoul w AFC Champions League Elite 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 742 minuty. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jesse Lingard
Pierwszy transfer Jesse Lingard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Manchesteru United do West Hamu za 2,3 miliona euro.
Ile zarabia Jesse Lingard?
Na podstawie kontraktu z Corinthians, Jesse Lingard otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 143,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lingard w listopadzie 2026 to 33,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Jesse Lingard ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jesse Lingard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jesse Lingard to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 115 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jesse Lingard?
Jesse Lingard ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Manchesterem United — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Jesse Lingard?
Jesse Lingard najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jesse Lingard?
Wycena 33-letniego Jesse Lingard według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Jesse Lingard?
Jesse Lingard urodził się 15 grudnia 1992 w Warrington w Anglii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Jesse Lingard – statystyki
Szczegółowe statystyki Jesse Lingard w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Corinthians oraz reprezentacja Anglii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jesse Lingard vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jesse Lingard w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jesse Lingard wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jesse Lingard oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jesse Lingard – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jesse Lingard w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
3:2 | 13' | 0 | 0 | 5.5 | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:3 | 10' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
1:2 | 24' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
2:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Jesse Lingard w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jesse Lingard rozegrał w barwach Corinthiansa w Pucharze Brazylii 4 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 9 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 22 mecze, a w barwach FC Seoul w AFC Champions League Elite 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 742 minuty. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Jesse Lingard – transfery
W trakcie kariery Jesse Lingard zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Corinthians 2026 – obecnie
-
Free Player 2025 – 2026

-
FC Seoul 2024 – 2025
-
Free Player 2023 – 2024

-
Nottingham Forest 2022 – 2023
-
Manchester United 2021 – 2022
-
West Ham United 2021 – 2021
-
Manchester United 2015 – 2021
-
Derby County 2015 – 2015
-
Manchester United 2014 – 2015
-
Manchester United U21 2014 – 2014
-
Brighton & Hove Albion 2014 – 2014
-
Manchester United U21 2014 – 2014
-
Birmingham City 2013 – 2014
-
Manchester United U21 2013 – 2013
-
Leicester City 2012 – 2013
-
Manchester United U21 2011 – 2012
-
Manchester United U18 2008 – 2011

-
Manchester United Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jesse Lingard
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.03.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.12.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 07.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2022/23 | 20.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 28.01.2021 |
|
2,3 mln € | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.05.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 26.02.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 01.01.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 18.09.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 01.01.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 05.11.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jesse Lingard
Pierwszy transfer Jesse Lingard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Manchesteru United do West Hamu za 2,3 miliona euro.
Jesse Lingard – forma
W ostatnich 5 meczach Jesse Lingard zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,01. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jesse Lingard i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Vasco da Gama
3
Corinthians
2
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Corinthians
1
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
79'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Palmeiras
4
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Internacional
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Corinthians
1
Fluminense
3
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Corinthians
0
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Flamengo
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Corinthians
1
Chapecoense-SC
2
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Coritiba
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Rosario Central
0
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
RB Bragantino
0
Corinthians
2
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Corinthians
2
Internacional
1
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Internacional
2
Corinthians
0
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Corinthians
0
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Bahia
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Corinthians
3
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Corinthians
0
Platense
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Penarol
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Botafogo
3
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Barra
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Corinthians
3
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Santa Fe
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Mirassol
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Corinthians
2
Penarol
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Corinthians
1
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Barra
0
Corinthians
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Vitoria
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Corinthians
2
Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Corinthians
0
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Platense
0
Corinthians
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Corinthians
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fluminense
3
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Seoul
1
Melbourne City FC
1
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Jeonbuk Motors
2
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
FC Seoul
3
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Seoul
1
Gimcheon Sangmu FC
3
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
FC Seoul
0
Chengdu Better City
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Seoul
4
Gangwon FC
2
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
26'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Seoul
1
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Suwon City FC
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Seoul
3
Buriram United
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Seoul
1
Jeonbuk Motors
1
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
70'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Seoul
3
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Machida Zelvia
1
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Gangwon FC
3
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Seoul
1
FC Anyang
2
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
6
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Seoul
2
Daegu FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Daejeon Citizen
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Jeju United FC
3
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Seoul
1
Ulsan Hyundai FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Lip
Koniec
|
FC Seoul
0
Jeonbuk Motors
1
FA Cup (Korea Południowa), 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
FC Seoul
4
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Jeonbuk Motors
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
FC Seoul
1
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
1
FC Seoul
3
K League 1 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
FC Seoul
1
Jeju United FC
3
K League 1 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
99'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
FC Seoul
1
Suwon City FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Daegu FC
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Daejeon Citizen
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Anyang
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Seoul
0
Jeonbuk Motors
1
K League 1 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
61'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
2
Daejeon Citizen
2
K League 1 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Seoul
3
Daegu FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Gangwon FC
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Suwon City FC
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Gimcheon Sangmu FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Seoul
2
FC Anyang
1
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Jeju United FC
2
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Daegu FC
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
FC Seoul
3
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Seoul
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Gwangju FC
2
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Southampton
3
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Aston Villa
2
Nottingham Forest
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Everton
1
Nottingham Forest
1
Premier League
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
West Ham United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Liverpool
4
Manchester United
0
Premier League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Leicester City
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Manchester United
0
Atletico Madryt
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Manchester United
1
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Leeds United
2
Manchester United
4
Premier League
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Manchester United
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Manchester United
1
Southampton
1
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Manchester United
1
West Ham United
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Manchester United
1
Aston Villa
0
FA Cup (Anglia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
3
Burnley
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Young Boys Berno
1
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
1
Premier League
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Watford
4
Manchester United
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Manchester United
3
Atalanta
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Manchester United
0
Aston Villa
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
0
Manchester United
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Southampton
1
Manchester United
1
Premier League
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Anglia
1
Rumunia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
West Ham United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
West Ham United
0
Everton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Burnley
1
West Ham United
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
West Ham United
0
Chelsea
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Newcastle United
3
West Ham United
2
Premier League
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
West Ham United
3
Leicester City
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Albania
0
Anglia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
West Ham United
2
Leeds United
0
Premier League
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Manchester City
2
West Ham United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
West Ham United
2
Tottenham
1
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fulham
0
West Ham United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Leicester City
2
Manchester United
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Everton
0
Manchester United
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
3
Manchester United
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Manchester United
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Dogryw.
|
Manchester United
1
FC Kopenhaga
0
Liga Europy
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Manchester United
2
LASK
1
Liga Europy
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Manchester United
1
West Ham United
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Dogryw.
|
Norwich City
1
Manchester United
2
FA Cup (Anglia)
|
63'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Tottenham
1
Manchester United
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Derby County
0
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Club Brugge
1
Manchester United
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Manchester City
0
Manchester United
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Manchester United
0
Burnley
2
Premier League
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
2
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Manchester United
4
Newcastle United
1
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Watford
2
Manchester United
0
Premier League
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Manchester City
1
Manchester United
2
Premier League
|
89'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Manchester United
3
FK Partizan
0
Liga Europy
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Norwich City
1
Manchester United
3
Premier League
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FK Partizan
0
Manchester United
1
Liga Europy
|
94'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Manchester United
0
Liga Europy
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
FC Astana
0
Liga Europy
|
22'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Manchester United
1
Crystal Palace
2
Premier League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Manchester United
4
Chelsea
0
Premier League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Manchester United
0
Cardiff City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Manchester City
2
Premier League
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Barcelona
3
Manchester United
0
Liga Mistrzów
|
80'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Manchester United
2
West Ham United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Barcelona
1
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
1
FA Cup (Anglia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Liverpool
0
Premier League
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Leicester City
0
Manchester United
1
Premier League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Tottenham
0
Manchester United
1
Premier League
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Newcastle United
0
Manchester United
2
Premier League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Manchester United
3
Huddersfield Town
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Liverpool
3
Manchester United
1
Premier League
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Manchester United
1
Liga Mistrzów
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Manchester United
4
Fulham
1
Premier League
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
Arsenal
2
Premier League
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Southampton
2
Manchester United
2
Premier League
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Crystal Palace
0
Premier League
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Manchester United
2
Premier League
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manchester United
2
Everton
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Karne
|
Manchester United
(7)
2
Derby County
(8)
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Watford
1
Manchester United
2
Premier League
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
2
Premier League
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Manchester United
0
Tottenham
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Belgia
2
Anglia
0
Mistrzostwa Świata
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lip
Dogryw.
|
Chorwacja
2
Anglia
1
Mistrzostwa Świata
|
120'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lip
Karne
|
Kolumbia
(3)
1
Anglia
(4)
1
Mistrzostwa Świata
|
120'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Manchester United
0
Premier League
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Swansea City
0
Premier League
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Liverpool
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
2
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Newcastle United
1
Manchester United
0
Premier League
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Tottenham
2
Manchester United
0
Premier League
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
1
Premier League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
Burnley
2
Premier League
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
2
Premier League
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Manchester City
2
Premier League
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Watford
2
Manchester United
4
Premier League
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
0
Premier League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manchester United
1
Tottenham
0
Premier League
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Liverpool
0
Manchester United
0
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Manchester United
2
Leicester City
0
Premier League
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Manchester City
0
Manchester United
0
Premier League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sunderland
0
Manchester United
3
Premier League
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Everton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Middlesbrough
1
Manchester United
3
Premier League
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Chelsea
4
Manchester United
0
Premier League
|
65'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
Manchester City
2
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Manchester United
1
Leicester City
1
Premier League
|
62'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Manchester United
2
Crystal Palace
0
Premier League
|
73'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Manchester City
0
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sunderland
2
Manchester United
1
Premier League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
1
Premier League
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Manchester United
0
Southampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
0
Manchester United
0
Premier League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Everton
0
Manchester United
3
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Jesse Lingard ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.01.
W ostatnich 10 meczach Jesse Lingard ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.07.
W jakiej formie jest Jesse Lingard?
Jesse Lingard jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.01 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.44). Jego dyspozycja rośnie.
Jesse Lingard – zarobki
Jesse Lingard gra w Corinthians na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jesse Lingard w Corinthians (2026)
| Rocznie | 1,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 144 tys. € |
| Tygodniowo | 33 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jesse Lingard w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
1,7 mln € |
| 2022/23 |
|
4,6 mln € |
| 2021/22 |
|
4,3 mln € |
| 2020/21 |
|
4,8 mln € |
| 2019/20 |
|
4,5 mln € |
| 2018/19 |
|
4,4 mln € |
| 2017/18 |
|
4,6 mln € |
| 2016/17 |
|
1,2 mln € |
| 2015/16 |
|
630 tys. € |
| 2014/15 |
|
623 tys. € |
| 2014/15 |
|
710 tys. € |
| 2013/14 |
|
191 tys. € |
Ile zarabia Jesse Lingard?
Na podstawie kontraktu z Corinthians, Jesse Lingard otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 143,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lingard w listopadzie 2026 to 33,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Jesse Lingard – kontuzje
W trakcie kariery Jesse Lingard zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 78 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jesse Lingard
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.07.24 – 12.08.24 (32 dni)
FC Seoul opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
25.03.24 – 12.05.24 (49 dni)
FC Seoul opuszczone: 10 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.12.22 – 15.01.23 (21 dni)
Nottingham Forest opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
16.10.20 – 30.11.20 (46 dni)
Manchester United opuszczone: 13 meczów
-
Choroba
08.01.20 – 13.01.20 (6 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.10.19 – 22.10.19 (20 dni)
Manchester United opuszczone: 4 mecze
-
Choroba
06.09.19 – 17.09.19 (12 dni)
Manchester United opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
25.04.19 – 10.05.19 (16 dni)
Manchester United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.02.19 – 15.03.19 (32 dni)
Manchester United opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
24.09.18 – 26.10.18 (33 dni)
Manchester United opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
31.07.18 – 17.08.18 (18 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
06.08.16 – 08.09.16 (34 dni)
Manchester United opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
15.08.14 – 07.12.14 (115 dni)
Manchester United opuszczone: 20 meczów
Czy Jesse Lingard ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jesse Lingard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jesse Lingard to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 115 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jesse Lingard – trofea
W trakcie kariery Jesse Lingard zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jesse Lingard
Jakie trofea zdobył Jesse Lingard?
Jesse Lingard zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Manchesterze United — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca Premier League — 1 raz.
Jesse Lingard – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jesse Lingard wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jesse Lingard na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jesse Lingard
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 25.05.2026 | 33 |
|
2 mln € |
| 15.12.2025 | 33 |
|
2,2 mln € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
3 mln € |
| 04.12.2024 | 31 |
|
4 mln € |
| 13.06.2024 | 31 |
|
5 mln € |
| 24.10.2023 | 30 | 6 mln € | |
| 19.06.2023 | 30 |
|
8 mln € |
| 15.03.2023 | 30 |
|
12 mln € |
| 02.11.2022 | 29 |
|
14 mln € |
| 14.06.2022 | 29 |
|
18 mln € |
| 22.12.2021 | 29 |
|
20 mln € |
| 27.05.2021 | 28 |
|
22 mln € |
| 17.03.2021 | 28 |
|
15 mln € |
| 16.12.2020 | 28 |
|
10 mln € |
| 12.10.2020 | 27 |
|
14 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
17,5 mln € |
| 08.03.2020 | 27 |
|
22 mln € |
| 09.12.2019 | 26 |
|
32 mln € |
| 12.06.2019 | 26 |
|
40 mln € |
| 18.12.2018 | 26 |
|
40 mln € |
| 15.07.2018 | 25 |
|
40 mln € |
| 27.05.2018 | 25 |
|
35 mln € |
| 01.01.2018 | 25 |
|
25 mln € |
| 27.06.2017 | 24 |
|
12 mln € |
| 19.02.2017 | 24 |
|
9 mln € |
| 23.10.2016 | 23 |
|
9 mln € |
| 31.07.2016 | 23 |
|
6 mln € |
| 08.02.2016 | 23 |
|
5 mln € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
1 mln € |
| 23.02.2015 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.10.2013 | 20 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Jesse Lingard?
Wycena Jesse Lingard wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Jesse Lingard wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 1 mln €.