Jeyson Rojas jest piłkarzem występującym obecnie w Colo Colo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jeyson Rojas
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jeyson Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeyson Rojas wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jeyson Rojas oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeyson Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeyson Rojas rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 26 meczów, w Copa Chile 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 817 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jeyson Rojas?
Jeyson Rojas ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chile — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Colo Colo — 6 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeyson Rojas?
Jeyson Rojas najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Jeyson Rojas?
Wycena 24-letniego Jeyson Rojas według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeyson Rojas?
Jeyson Rojas urodził się 23 stycznia 2002 w San Javier w Chile. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Jeyson Rojas – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeyson Rojas w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Colo Colo oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jeyson Rojas vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jeyson Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeyson Rojas wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jeyson Rojas oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jeyson Rojas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeyson Rojas w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
3:0 | 71' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
30 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.4 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
23 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1:1 | 78' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Jeyson Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeyson Rojas rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 26 meczów, w Copa Chile 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 817 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Jeyson Rojas – transfery
W trakcie kariery Jeyson Rojas zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Colo Colo 2025 – obecnie
-
D. La Serena 2025 – 2025
-
Colo Colo 2024 – 2025
-
Union Espanola 2024 – 2024
-
Colo Colo 2020 – 2024
-
Colo Colo U21 do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jeyson Rojas
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.12.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 26.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 07.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
Jeyson Rojas – forma
W ostatnich 5 meczach Jeyson Rojas zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jeyson Rojas i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Colo Colo
3
D. Puerto Montt
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Colo Colo
6
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Palestino
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
5
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
D. Puerto Montt
0
Colo Colo
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
Concepción
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
5
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Colo Colo
3
Union Espanola
0
Copa Chile, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Colo Colo
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Union La Calera
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
3
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Colo Colo
2
Recoleta
2
Copa Chile, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lip
Koniec
|
O'Higgins
4
Colo Colo
1
Copa Chile, 2. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Union Espanola
0
Colo Colo
3
Copa Chile, 4. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
2
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Recoleta
0
Colo Colo
3
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Colo Colo
6
Nublense
2
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
0
Palestino
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Concepción
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Deportes Limache
3
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportes Limache
1
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
D. La Serena
0
Palestino
3
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
D. La Serena
0
U. Catolica
1
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Deportes Iquique
1
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
D. La Serena
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Nublense
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Deportes Limache
6
Copa Chile, półfinał
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
D. La Serena
0
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Union La Calera
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
D. La Serena
3
O'Higgins
3
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
D. La Serena
0
Cobresal
2
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Colo Colo
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
D. La Serena
5
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lip
Koniec
|
D. La Serena
4
Santiago Wanderers
2
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
D. La Serena
4
San Luis
1
Copa Chile, 1/16 finału
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Cze
Koniec
|
D. La Serena
1
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Coquimbo Unido
4
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
U. Catolica
1
D. La Serena
3
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
D. La Serena
1
Cobresal
1
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huachipato
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Mar
Koniec
|
San Marcos de Arica
1
D. La Serena
0
Copa Chile, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
D. La Serena
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
O'Higgins
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
D. La Serena
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Cobresal
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
D. La Serena
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
D. La Serena
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cobresal
1
D. La Serena
2
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Union La Calera
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportes Copiapo
2
Union Espanola
3
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
3
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nublense
0
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
1
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cerro Porteno
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nublense
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Colo Colo
4
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Colo Colo
0
Boca Juniors
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
O'Higgins
5
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Deportes Copiapo
2
Colo Colo
5
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Colo Colo
1
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Colo Colo
0
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Katar
2
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
4
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Union La Calera
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Nublense
2
Colo Colo
1
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Internacional
4
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Deportes Temuco
1
Colo Colo
5
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
River Plate
4
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Alianza Lima
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
River Plate
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Colo Colo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
4
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Palestino
0
Colo Colo
5
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colo Colo
4
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
U. Catolica
0
Colo Colo
2
Superpuchar Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Salwador
0
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Curico Unido
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
D. Melipilla
0
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. Melipilla
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cobresal
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
U. Catolica
4
Colo Colo
2
Superpuchar Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Colo Colo
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Colo Colo
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Colo Colo
0
Jorge Wilstermann
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Penarol
3
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jeyson Rojas 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Jeyson Rojas 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Jeyson Rojas?
Jeyson Rojas jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.48). Jego dyspozycja słabnie.
Jeyson Rojas – trofea
W trakcie kariery Jeyson Rojas zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jeyson Rojas
Jakie trofea zdobył Jeyson Rojas?
Jeyson Rojas zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 6 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 2 razy.
Jeyson Rojas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeyson Rojas wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeyson Rojas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jeyson Rojas
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 24 |
|
500 tys. € |
| 22.03.2026 | 24 |
|
500 tys. € |
| 09.12.2025 | 23 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2025 | 23 |
|
400 tys. € |
| 11.11.2024 | 22 |
|
400 tys. € |
| 12.06.2024 | 22 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2023 | 21 |
|
400 tys. € |
| 19.07.2023 | 21 |
|
400 tys. € |
| 03.04.2023 | 21 |
|
500 tys. € |
| 14.11.2022 | 20 |
|
500 tys. € |
| 15.06.2022 | 20 |
|
450 tys. € |
| 27.03.2022 | 20 |
|
450 tys. € |
| 21.10.2021 | 19 |
|
450 tys. € |
| 10.03.2021 | 19 |
|
50 tys. € |
| 09.11.2020 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jeyson Rojas?
Wycena Jeyson Rojas wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Jeyson Rojas wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.