Jordan Teze
obrońca #4Jordan Teze jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Jordan Teze
OcenaZwrot na konto – łączny bonus 760 zł Zagraj ›
Transfery
Profil gry
Historia transferów Jordan Teze
Pierwszy transfer Jordan Teze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Monaco za 10 milionów euro.
Ile zarabia Jordan Teze?
Jordan Teze otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 181,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Teze w sierpniu 2026 to 41,9 tysiąca euro, a dziennie około 6 tysięcy euro.
Jaka jest wartość rynkowa Jordan Teze?
Wycena 26-letniego Jordan Teze według stanu na maj 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jordan Teze?
Jordan Teze urodził się 30 września 1999 w Groningen (Holandia). Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jordan Teze – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jordan Teze. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Zwrot na konto – łączny bonus 760 zł Zagraj ›
Mecze Jordan Teze
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 2026 |
Ligue 1, 34. kolejka
|
5:4 | 67' | 0 | 0 | – | 5.9 | |
| 10.05 2026 |
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:1 | 80' | 0 | 0 | – | 6.3 | |
| 02.05 2026 |
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | |
| 25.04 2026 |
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.5 | |
| 19.04 2026 |
Ligue 1, 30. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | 6.5 | |
| 10.04 2026 |
Ligue 1, 29. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 | |
| 05.04 2026 |
Ligue 1, 28. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | |
| 22.03 2026 |
Ligue 1, 27. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.1 | |
| 14.03 2026 |
Ligue 1, 26. kolejka
|
2:0 | 83' | 0 | 0 | – | 6.6 | |
| 06.03 2026 |
Ligue 1, 25. kolejka
|
1:3 | 75' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Jordan Teze – transfery
W trakcie kariery Jordan Teze zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Monaco 2024 – obecnie
-
PSV Eindhoven 2019 – 2024
-
PSV Eindhoven U21 2018 – 2019

-
PSV U19 2016 – 2018
-
PSV Eindhoven U17 2015 – 2016

-
Jong PSV do 2015
Zwrot na konto – łączny bonus 760 zł Zagraj ›
Transfery Jordan Teze
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 19.08.2024 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 20.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jordan Teze
Pierwszy transfer Jordan Teze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Monaco za 10 milionów euro.
Jordan Teze – forma
W ostatnich 5 meczach Jordan Teze zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Zwrot na konto – łączny bonus 760 zł Zagraj ›
Forma Jordan Teze i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Wynik | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 2026 |
Ligue 1, 34. kolejka
|
5:4 |
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 |
| 10.05 2026 |
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:1 |
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
| 02.05 2026 |
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
| 25.04 2026 |
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:2 |
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 |
| 19.04 2026 |
Ligue 1, 30. kolejka
|
2:2 |
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
| 10.04 2026 |
Ligue 1, 29. kolejka
|
4:1 |
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 |
| 05.04 2026 |
Ligue 1, 28. kolejka
|
2:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 |
| 22.03 2026 |
Ligue 1, 27. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 |
| 14.03 2026 |
Ligue 1, 26. kolejka
|
2:0 |
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
| 06.03 2026 |
Ligue 1, 25. kolejka
|
1:3 |
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 |
| 28.02 2026 |
Ligue 1, 24. kolejka
|
2:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 |
| 25.02 2026 |
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
2:2 |
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 |
| 21.02 2026 |
Ligue 1, 23. kolejka
|
2:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 |
| 17.02 2026 |
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
2:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
| 13.02 2026 |
Ligue 1, 22. kolejka
|
3:1 |
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 |
| 08.02 2026 |
Ligue 1, 21. kolejka
|
0:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 |
| 05.02 2026 |
Puchar Francji, 1/16 finału
|
3:1 |
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
| 31.01 2026 |
Ligue 1, 20. kolejka
|
4:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
| 28.01 2026 |
Liga Mistrzów, 8. kolejka
|
0:0 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 |
| 24.01 2026 |
Ligue 1, 19. kolejka
|
0:0 |
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
| 20.01 2026 |
Liga Mistrzów, 7. kolejka
|
6:1 |
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 |
| 16.01 2026 |
Ligue 1, 18. kolejka
|
1:3 |
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 |
| 10.01 2026 |
Puchar Francji, 1/32 finału
|
1:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
| 03.01 2026 |
Ligue 1, 17. kolejka
|
1:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 |
| 14.12 2025 |
Ligue 1, 16. kolejka
|
1:0 |
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
| 09.12 2025 |
Liga Mistrzów, 6. kolejka
|
1:0 |
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
| 05.12 2025 |
Ligue 1, 15. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 |
| 29.11 2025 |
Ligue 1, 14. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
| 26.11 2025 |
Liga Mistrzów, 5. kolejka
|
2:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
| 22.11 2025 |
Ligue 1, 13. kolejka
|
4:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 |
| 08.11 2025 |
Ligue 1, 12. kolejka
|
1:4 |
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 |
| 04.11 2025 |
Liga Mistrzów, 4. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 |
| 01.11 2025 |
Ligue 1, 11. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
| 29.10 2025 |
Ligue 1, 10. kolejka
|
3:5 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
| 25.10 2025 |
Ligue 1, 9. kolejka
|
1:0 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 |
| 22.10 2025 |
Liga Mistrzów, 3. kolejka
|
0:0 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
| 18.10 2025 |
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:1 |
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 |
| 05.10 2025 |
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:2 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 |
| 01.10 2025 |
Liga Mistrzów, 2. kolejka
|
2:2 |
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 |
| 27.09 2025 |
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 |
| 21.09 2025 |
Ligue 1, 5. kolejka
|
5:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
| 18.09 2025 |
Liga Mistrzów, 1. kolejka
|
4:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 13.09 2025 |
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 31.08 2025 |
Ligue 1, 3. kolejka
|
3:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 |
| 24.08 2025 |
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:0 |
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
| 16.08 2025 |
Ligue 1, 1. kolejka
|
3:1 |
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 |
| 17.05 2025 |
Ligue 1, 34. kolejka
|
4:0 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 |
| 10.05 2025 |
Ligue 1, 33. kolejka
|
2:0 |
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 |
| 03.05 2025 |
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:3 |
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 |
| 29.01 2025 |
Liga Mistrzów, 8. kolejka
|
3:0 |
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 |
| 21.01 2025 |
Liga Mistrzów, 7. kolejka
|
1:0 |
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 |
| 17.01 2025 |
Ligue 1, 18. kolejka
|
2:1 |
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 |
| 10.01 2025 |
Ligue 1, 17. kolejka
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 14.12 2024 |
Ligue 1, 15. kolejka
|
0:0 |
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 |
| 11.12 2024 |
Liga Mistrzów, 6. kolejka
|
3:0 |
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
| 07.12 2024 |
Ligue 1, 14. kolejka
|
2:0 |
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
| 27.11 2024 |
Liga Mistrzów, 5. kolejka
|
2:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 09.11 2024 |
Ligue 1, 11. kolejka
|
1:3 |
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
| 05.11 2024 |
Liga Mistrzów, 4. kolejka
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 22.10 2024 |
Liga Mistrzów, 3. kolejka
|
5:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 18.10 2024 |
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 |
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 |
| 02.10 2024 |
Liga Mistrzów, 2. kolejka
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 28.09 2024 |
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:1 |
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
| 19.09 2024 |
Liga Mistrzów, 1. kolejka
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 0.0 |
| 14.09 2024 |
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:3 |
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
| 01.09 2024 |
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
| 24.08 2024 |
Ligue 1, 2. kolejka
|
0:2 |
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 |
| 18.08 2024 |
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:3 |
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
| 10.08 2024 |
Eredivisie, 1. kolejka
|
5:1 |
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
Jordan Teze – zarobki
Jordan Teze gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zwrot na konto – łączny bonus 760 zł Zagraj ›
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,2 mln € |
| 2024/25 |
|
2 mln € |
| 2023/24 |
|
130 tys. € |
| 2022/23 |
|
130 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
| 2020/21 |
|
130 tys. € |
| 2019/20 |
|
60 tys. € |
| 2018/19 |
|
60 tys. € |
| 2017/18 |
|
50 tys. € |
Ile zarabia Jordan Teze?
Jordan Teze otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 181,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Teze w sierpniu 2026 to 41,9 tysiąca euro, a dziennie około 6 tysięcy euro.
Jordan Teze – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jordan Teze wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jordan Teze na tle wieku
Historia wartości rynkowej Jordan Teze
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 26 |
|
15 mln € |
| 26.03.2026 | 26 |
|
15 mln € |
| 14.12.2025 | 26 |
|
12 mln € |
| 02.06.2025 | 25 |
|
9 mln € |
| 23.03.2025 | 25 |
|
12 mln € |
| 09.12.2024 | 25 |
|
15 mln € |
| 30.05.2024 | 24 |
|
18 mln € |
| 17.03.2024 | 24 |
|
16 mln € |
| 14.12.2023 | 24 |
|
14 mln € |
| 16.10.2023 | 24 |
|
9 mln € |
| 22.06.2023 | 23 |
|
6 mln € |
| 16.03.2023 | 23 |
|
6 mln € |
| 10.11.2022 | 23 |
|
7 mln € |
| 13.09.2022 | 22 |
|
9 mln € |
| 07.06.2022 | 22 |
|
8 mln € |
| 04.01.2022 | 22 |
|
5 mln € |
| 03.10.2021 | 22 |
|
6 mln € |
| 18.05.2021 | 21 |
|
7,5 mln € |
| 08.03.2021 | 21 |
|
6 mln € |
| 05.01.2021 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 13.10.2020 | 21 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
450 tys. € |
| 17.12.2019 | 20 | 500 tys. € | |
| 11.06.2019 | 19 | 500 tys. € | |
| 20.01.2019 | 19 | 400 tys. € | |
| 27.12.2018 | 19 | 200 tys. € | |
| 28.06.2018 | 18 |
|
200 tys. € |
| 28.02.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jordan Teze?
Wycena Jordan Teze wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Jordan Teze wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 100 tys. €.