Jorge Pulido jest piłkarzem występującym obecnie w Almeria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jorge Pulido
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jorge Pulido w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge Pulido wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jorge Pulido oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jorge Pulido w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge Pulido rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 519 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jorge Pulido
Pierwszy transfer Jorge Pulido w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Atletico Madryt do Real Madryt B za 600 tysięcy euro.
Czy Jorge Pulido ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jorge Pulido nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorge Pulido to operacja kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jorge Pulido?
Jorge Pulido ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Atletico Madryt — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Jorge Pulido?
Jorge Pulido najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jorge Pulido?
Wycena 35-letniego Jorge Pulido według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jorge Pulido?
Jorge Pulido urodził się 8 kwietnia 1991 w Castillo de Bayuela w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Jorge Pulido – statystyki
Szczegółowe statystyki Jorge Pulido w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almeria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jorge Pulido w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge Pulido wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.89, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jorge Pulido oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jorge Pulido – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jorge Pulido w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 59' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Jorge Pulido w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge Pulido rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 519 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Jorge Pulido – transfery
W trakcie kariery Jorge Pulido zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 600 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almeria 2026 – obecnie
-
Huesca 2017 – 2026
-
Sint-Truidense VV 2016 – 2017
-
Albacete 2014 – 2016
-
Real Madryt B 2013 – 2014
-
Atletico Madryt 2012 – 2013
-
Rayo Vallecano 2011 – 2012
-
Atletico Madryt 2011 – 2011
-
Atletico Madryt B 2009 – 2011
-
Atlético Madrid C 2008 – 2009

-
Atlético Madryt U19 do 2008
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jorge Pulido
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 06.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 05.11.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2013/14 | 15.07.2013 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 29.06.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jorge Pulido
Pierwszy transfer Jorge Pulido w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Atletico Madryt do Real Madryt B za 600 tysięcy euro.
Jorge Pulido – forma
W ostatnich 5 meczach Jorge Pulido zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jorge Pulido i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Castellonense
1
Almeria
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Almeria
4
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Almeria
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Celta de Vigo B
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Almeria
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Almeria
3
Cadiz
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sabadell
1
Almeria
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Tenerife
1
Almeria
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Almeria
3
Eldense
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Huesca
0
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Huesca
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Granada
4
Huesca
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Almeria
3
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Malaga
5
Huesca
3
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
2
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Huesca
2
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Cadiz
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
CD Castellón
4
Huesca
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Gru
Dogryw.
|
Huesca
2
Osasuna
4
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Huesca
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Real Valladolid
4
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Huesca
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Huesca
2
FC Andorra
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Utebo
0
Huesca
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Huesca
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Granada
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Huesca
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
Huesca
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Mirandes
0
Huesca
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Huesca
1
Leganes
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Huesca
3
Eldense
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Elche
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Albacete
3
Huesca
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Levante
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Huesca
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
CD Castellón
0
Huesca
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
4
Cartagena
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Tenerife
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Huesca
1
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huesca
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eldense
2
Huesca
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Huesca
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Almeria
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Huesca
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
3
Cadiz
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Huesca
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Huesca
4
Cordoba CF
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Huesca
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Granada
1
Huesca
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Huesca
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
0
Huesca
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Huesca
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Huesca
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Huesca
0
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Eldense
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Huesca
3
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Levante
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Antequera
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Águilas
0
Huesca
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Elche
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Eldense
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Huesca
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
3
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lis
Karne
|
Juventud Torremolinos
(4)
2
Huesca
(2)
2
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
51'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
CD Cayon
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Huesca
0
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huesca
3
Granada
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Huesca
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Real Betis
2
La Liga
|
38'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Granada
3
Huesca
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Eibar
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
4
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Elche
0
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huesca
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Elche
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Huesca
2
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Huesca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo Alaves
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Girona
0
Huesca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
0
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Atletico Madryt
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Huesca
0
Puchar Hiszpanii
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lugo
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Huesca
2
Almeria
2
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Sevilla Atletico
0
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Huesca
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Huesca
3
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Reddis
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Huesca
2
![]()
La Hoya Lorca CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Numancia
1
Huesca
0
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Albacete
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Numancia
2
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Ponferradina
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Elche
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
![]()
UE Llagostera
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Jorge Pulido ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Jorge Pulido ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Jorge Pulido?
Jorge Pulido jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.89). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jorge Pulido – zarobki
Jorge Pulido gra w Almeria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jorge Pulido w Almeria (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jorge Pulido w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
420 tys. € |
| 2022/23 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
220 tys. € |
| 2020/21 |
|
220 tys. € |
| 2019/20 |
|
310 tys. € |
| 2018/19 |
|
230 tys. € |
| 2016/17 |
|
180 tys. € |
Jorge Pulido – kontuzje
W trakcie kariery Jorge Pulido zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jorge Pulido
-
Zerwanie mięśnia
13.03.22 – 08.04.22 (27 dni)
Huesca opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
09.02.22 – 03.03.22 (23 dni)
Huesca opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
20.04.19 – 27.04.19 (8 dni)
Huesca opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.12.18 – 24.12.18 (6 dni)
Huesca opuszczone: 1 mecz
-
Operacja kolana
13.04.15 – 31.05.15 (49 dni)
Albacete opuszczone: 8 meczów
Czy Jorge Pulido ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jorge Pulido nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorge Pulido to operacja kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jorge Pulido – trofea
W trakcie kariery Jorge Pulido zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jorge Pulido
Jakie trofea zdobył Jorge Pulido?
Jorge Pulido zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Atletico Madryt — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Jorge Pulido – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jorge Pulido wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jorge Pulido na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jorge Pulido
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 35 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2025 | 34 |
|
600 tys. € |
| 26.03.2025 | 33 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
750 tys. € |
| 23.06.2024 | 33 |
|
800 tys. € |
| 25.03.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 12.10.2023 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 13.06.2023 | 32 |
|
1,4 mln € |
| 28.12.2022 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 28.06.2022 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 09.06.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 04.01.2021 | 29 |
|
2 mln € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 22.07.2020 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
2,4 mln € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
3 mln € |
| 10.06.2019 | 28 |
|
3 mln € |
| 27.02.2019 | 27 |
|
3 mln € |
| 20.12.2018 | 27 |
|
2 mln € |
| 30.10.2018 | 27 |
|
1 mln € |
| 29.05.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 05.06.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 20.01.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 14.07.2016 | 25 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.11.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 12.04.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2015 | 23 |
|
200 tys. € |
| 05.02.2014 | 22 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2013 | 22 |
|
800 tys. € |
| 11.06.2013 | 22 |
|
1 mln € |
| 09.01.2013 | 21 |
|
1 mln € |
| 31.07.2012 | 21 |
|
1 mln € |
| 04.02.2012 | 20 |
|
500 tys. € |
| 28.07.2011 | 20 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jorge Pulido?
Wycena Jorge Pulido wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Jorge Pulido wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 200 tys. €.