Jose Corpas jest piłkarzem występującym obecnie w Albacete. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Corpas
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Corpas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Corpas wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Corpas oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Corpas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Corpas rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 032 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jose Corpas
Pierwszy transfer Jose Corpas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Eibaru za 1 milion euro.
Na jakiej pozycji gra Jose Corpas?
Jose Corpas najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Corpas?
Wycena 35-letniego Jose Corpas według stanu na marzec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Corpas?
Jose Corpas urodził się 7 lipca 1991 w Baños de la Encina w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Jose Corpas – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Corpas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Albacete. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Corpas vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Corpas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Corpas wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Corpas oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Jose Corpas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Corpas w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
2:1 | 42' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | 5.2 | |||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Jose Corpas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Corpas rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 032 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Jose Corpas – transfery
W trakcie kariery Jose Corpas zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Albacete 2026 – obecnie
-
Eibar 2021 – 2026
-
Almeria 2018 – 2021
-
Marbella 2017 – 2018
-
Linares Deportivo 2010 – 2017
-
Linares Deportivo U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jose Corpas
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 02.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jose Corpas
Pierwszy transfer Jose Corpas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Eibaru za 1 milion euro.
Jose Corpas – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Corpas zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jose Corpas i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Sabadell
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
42'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Eldense
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
5
Albacete
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
2
Albacete
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Albacete
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
2
Albacete
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Albacete
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Albacete
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Maj
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Eibar
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Eibar
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
0
Eibar
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
3
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Eibar
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Eibar
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Cadiz
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Granada
0
Eibar
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Mirandes
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
0
Eibar
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cultural Leonesa
2
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pontevedra
0
Eibar
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
30'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Albacete
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Eibar
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Eibar
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Eibar
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Levante
1
Eibar
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eibar
4
Cordoba CF
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Granada
0
Eibar
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Eibar
0
Mirandes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Eibar
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Eibar
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Eibar
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Granada
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eibar
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cartagena
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Eibar
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Elche
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Cadiz
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Eldense
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Tenerife
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Levante
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Eibar
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Eibar
0
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eibar
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Eibar
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
2
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tenerife
2
Eibar
1
La Liga 2
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Espanyol
3
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Elche
0
Eibar
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Karne
|
Melilla
(1)
1
Eibar
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Lorca Deportiva
0
Eibar
4
Puchar Hiszpanii
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Eibar
5
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
3
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
3
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Tenerife
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
1
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Eibar
1
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
43'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal B
2
Eibar
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Eibar
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Eibar
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Burgos CF
0
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
0
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Girona
3
Almeria
0
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Girona
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Almeria
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Almeria
3
Las Palmas
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Almeria
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Numancia
1
Almeria
2
Puchar Hiszpanii
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Almeria
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Almeria
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Almeria
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Girona
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Almeria
0
Malaga
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Almeria
2
Ponferradina
3
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Elche
1
Almeria
1
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Almeria
0
La Liga 2
|
91'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Almeria
2
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Huesca
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Santander
1
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Almeria
3
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Almeria
5
Elche
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lugo
4
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Almeria
3
La Liga 2
|
48'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Rayo Majadahonda
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Almeria
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Almeria
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Almeria
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Elche
2
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Almeria
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Majadahonda
2
Almeria
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Granada
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Almeria
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Reddis
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Numancia
0
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Osasuna
3
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Almeria
0
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Jose Corpas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.90 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Jose Corpas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.12 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Jose Corpas?
Jose Corpas jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.90 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.12). Jego dyspozycja rośnie.
Jose Corpas – zarobki
Jose Corpas gra w Albacete na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 720 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jose Corpas w Albacete (2025/26)
| Rocznie | 720 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 60 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jose Corpas w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
720 tys. € |
| 2024/25 |
|
720 tys. € |
| 2023/24 |
|
720 tys. € |
| 2022/23 |
|
640 tys. € |
| 2021/22 |
|
640 tys. € |
| 2020/21 |
|
110 tys. € |
| 2019/20 |
|
110 tys. € |
Jose Corpas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Corpas wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Corpas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Corpas
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | 34 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
600 tys. € |
| 15.10.2025 | 34 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2025 | 33 |
|
750 tys. € |
| 26.03.2025 | 33 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
900 tys. € |
| 13.10.2024 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2024 | 32 |
|
2 mln € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
2,2 mln € |
| 13.06.2023 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 28.12.2022 | 31 |
|
3 mln € |
| 28.06.2022 | 30 |
|
3 mln € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
3 mln € |
| 12.10.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 23.06.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 29 |
|
800 tys. € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
650 tys. € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2018 | 26 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2017 | 25 |
|
250 tys. € |
| 01.02.2017 | 25 |
|
300 tys. € |
| 31.07.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Corpas?
Wycena Jose Corpas wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Jose Corpas wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 250 tys. €.