Jose Gragera jest piłkarzem występującym obecnie w Burgos CF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Gragera
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Gragera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Gragera wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Gragera oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Gragera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Gragera rozegrał w barwach Burgos CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 753 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jose Gragera
Pierwszy transfer Jose Gragera w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting Gijón do Espanyolu za 2,8 miliona euro.
Czy Jose Gragera ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Gragera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Gragera to uraz palca stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 200 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jose Gragera?
Jose Gragera najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Gragera?
Wycena 26-letniego Jose Gragera według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Gragera?
Jose Gragera urodził się 14 maja 2000 w Gijón w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jose Gragera – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Gragera w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Burgos CF oraz reprezentacja Hiszpanii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Gragera vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Gragera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Gragera wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Gragera oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jose Gragera – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Gragera w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 28' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:4 | 72' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:3 | 23' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:0 | 11' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
3:1 | 75' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 72' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Jose Gragera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Gragera rozegrał w barwach Burgos CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 753 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Jose Gragera – transfery
W trakcie kariery Jose Gragera zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Burgos CF 2026 – obecnie
-
Espanyol 2026 – 2026
-
Deportivo La Coruna 2025 – 2026
-
Espanyol 2023 – 2025
-
Sporting Gijon 2020 – 2023
-
Sporting de Gijon B 2018 – 2020

-
Sporting Gijon U19 2017 – 2018

-
Sporting Gijón Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jose Gragera
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 24.07.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 29.07.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
2,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jose Gragera
Pierwszy transfer Jose Gragera w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting Gijón do Espanyolu za 2,8 miliona euro.
Jose Gragera – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Gragera zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jose Gragera i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Laredo
2
Burgos CF
4
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Sabadell
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Granada
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
3
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Burgos CF
2
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Leganes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Albacete
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Atletico Madryt
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cadiz
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Sociedad II
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sabadell
0
Deportivo La Coruna
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sámano
1
Deportivo La Coruna
5
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Espanyol
2
Las Palmas
0
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Osasuna
2
Espanyol
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Espanyol
1
La Liga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Espanyol
2
Mallorca
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Espanyol
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Espanyol
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Espanyol
0
La Liga, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Real Sociedad
1
La Liga, 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
1
Espanyol
0
La Liga, 1. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Espanyol
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Elche
2
Espanyol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Espanyol
2
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Espanyol
0
Huesca
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Espanyol
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eldense
3
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Villarreal B
1
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Espanyol
0
Getafe
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Espanyol
2
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Villarreal B
3
Espanyol
1
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Espanyol
2
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Espanyol
4
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mirandes
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Espanyol
3
Almeria
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
0
Cadiz
0
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Real Betis
3
Espanyol
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Espanyol
1
Celta Vigo
3
La Liga
|
36'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Espanyol
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Mallorca
1
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Numancia
0
Sporting Gijon
3
Puchar Hiszpanii
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Ibiza
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Karne
|
Sporting Gijon
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
UC Ceares
0
Sporting Gijon
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ponferradina
4
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Rosja U-21
1
Hiszpania U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sabadell
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Espanyol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Girona
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Extremadura 1924
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Las Palmas
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Jose Gragera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Jose Gragera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Jose Gragera?
Jose Gragera jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.40). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jose Gragera – zarobki
Jose Gragera gra w Burgos CF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 480 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jose Gragera w Burgos CF (2025/26)
| Rocznie | 480 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 40 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Jose Gragera w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
480 tys. € |
| 2024/25 |
|
480 tys. € |
| 2023/24 |
|
480 tys. € |
| 2022/23 |
|
480 tys. € |
| 2022/23 |
|
480 tys. € |
| 2021/22 |
|
110 tys. € |
| 2020/21 |
|
110 tys. € |
| 2019/20 |
|
110 tys. € |
Jose Gragera – kontuzje
W trakcie kariery Jose Gragera zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jose Gragera
-
Uraz palca stopy
19.10.24 – 06.05.25 (200 dni)
Espanyol opuszczone: 26 meczów
Czy Jose Gragera ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Gragera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Gragera to uraz palca stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 200 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jose Gragera – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Gragera wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Gragera na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Gragera
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 26 |
|
1 mln € |
| 21.06.2026 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
2 mln € |
| 26.12.2024 | 24 |
|
2 mln € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2023 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 28.12.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 28.06.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 26.12.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 12.10.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 23.06.2021 | 21 |
|
700 tys. € |
| 07.01.2021 | 20 |
|
700 tys. € |
| 07.10.2020 | 20 |
|
300 tys. € |
| 10.02.2020 | 19 | 200 tys. € | |
| 07.01.2020 | 19 | 700 tys. € | |
| 09.09.2019 | 19 | 200 tys. € | |
| 28.06.2019 | 19 | 200 tys. € | |
| 18.02.2019 | 18 | 150 tys. € | |
| 18.11.2018 | 18 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Gragera?
Wycena Jose Gragera wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Jose Gragera wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.