Jose Luis Morales Nogales jest piłkarzem występującym obecnie w Real Oviedo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Luis Morales
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Luis Morales wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Luis Morales oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Luis Morales rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 166 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Czy Jose Luis Morales ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Luis Morales nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Luis Morales to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jose Luis Morales?
Jose Luis Morales ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Levante — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jose Luis Morales?
Jose Luis Morales najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Luis Morales?
Wycena 39-letniego Jose Luis Morales według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Luis Morales?
Jose Luis Morales urodził się 23 lipca 1987 w Madrid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 39 lat.
Jose Luis Morales – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Oviedo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Luis Morales Nogales vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Luis Morales wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Luis Morales oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Jose Luis Morales – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:3 | 51' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 59' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:2 | 31' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Maj
Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Maj
Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Maj
Koniec
|
La Liga, 35. kolejka
|
3:2 | 24' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
La Liga, 34. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Kwi
Koniec
|
La Liga, 32. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Jose Luis Morales w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Luis Morales rozegrał w barwach Realu Oviedo w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 166 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Jose Luis Morales – transfery
W trakcie kariery Jose Luis Morales zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Oviedo 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Levante 2024 – 2026
-
Villarreal 2022 – 2024
-
Levante 2014 – 2022
-
Eibar 2013 – 2014
-
Levante 2013 – 2013
-
UD Levante B 2011 – 2013

-
Fuenlabrada 2010 – 2011
-
AD Parla 2006 – 2010

-
Unknown do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jose Luis Morales
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 03.10.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2024/25 | 04.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 29.07.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Jose Luis Morales – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Luis Morales zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jose Luis Morales i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Karne
|
Numancia
(4)
3
Real Oviedo
(2)
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 11. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
31'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Levante
2
Mallorca
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Levante
3
Osasuna
2
La Liga, 35. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Espanyol
0
Levante
0
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Levante
4
Real Oviedo
2
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Levante
1
Girona
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Barcelona
3
Levante
0
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Levante
0
Valencia
2
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Levante
0
Atletico Madryt
0
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Levante
3
Elche
2
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Madryt
2
Levante
0
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Levante
1
Espanyol
1
La Liga, 19. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Levante
3
La Liga, 18. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
1
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Levante
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Levante
0
La Liga, 15. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Cieza
0
Levante
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Levante
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 14. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Levante
0
La Liga, 13. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Levante
1
La Liga, 12. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Orihuela
3
Levante
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
1
La Liga, 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Levante
2
La Liga, 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Levante
1
La Liga, 7. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Real Madryt
4
La Liga, 6. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Levante
4
La Liga, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Real Betis
2
La Liga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Elche
2
Levante
0
La Liga, 3. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Levante
2
Barcelona
3
La Liga, 2. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
1
La Liga, 1. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Levante
1
Eibar
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Burgos CF
2
Levante
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Levante
1
Albacete
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Elche
1
Levante
3
La Liga 2, 39. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Levante
1
Tenerife
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Levante
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Levante
5
Real Saragossa
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
2
Levante
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Levante
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Levante
3
CD Castellón
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Levante
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Levante
3
Cartagena
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Eldense
1
Levante
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Levante
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Levante
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Levante
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Levante
3
Granada
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
10'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Levante
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Tenerife
0
Levante
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
52'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Levante
1
Huesca
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Albacete
0
Levante
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Levante
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 19. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Levante
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Levante
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Levante
4
Malaga
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Pontevedra
4
Levante
1
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Levante
1
Elche
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Granada
1
Levante
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Levante
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Levante
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Almeria
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Levante
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Levante
3
Eldense
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Cartagena
0
Levante
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Levante
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Levante
1
Cadiz
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Real Madryt
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Villarreal
5
Granada
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
5
La Liga
|
12'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Villarreal
3
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Maccabi Haifa
0
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Panathinaikos
2
Liga Europy
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
87'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 9.5 | |
|
22 Lis
Dogryw.
|
Zamora
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
105'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Maccabi Haifa
1
Villarreal
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Chiclana
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Granada
2
Villarreal
3
La Liga
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
2
Villarreal
0
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
3
Villarreal
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Villarreal
3
La Liga
|
55'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Villarreal
1
Liga Konferencji
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Villarreal
2
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
1
La Liga
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Elche
3
Villarreal
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Girona
0
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Real Madryt
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Mallorca
2
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
0
La Liga
|
26'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
8'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Lech Poznań
3
Liga Konferencji
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Elche
0
La Liga
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
2
La Liga
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Hajduk Split
2
Liga Konferencji
|
73'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Levante
3
Elche
0
La Liga
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Gru
Karne
|
Alcoyano
(3)
3
Levante
(1)
3
Puchar Hiszpanii
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Levante
0
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Levante
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Levante
1
La Liga
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Levante
1
La Liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Levante
3
Barcelona
3
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
2
La Liga
|
56'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Levante
0
La Liga
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Sevilla
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
5
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Levante
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
1
Valencia
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Levante
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Levante
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
2
La Liga
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Levante
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Levante
1
Villarreal
0
Puchar Hiszpanii
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
2
La Liga
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Levante
1
Elche
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Levante
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Granada
1
Levante
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Madryt
2
La Liga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Levante
3
La Liga
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Levante
1
Getafe
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Mallorca
2
Levante
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Barcelona
2
Levante
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Levante
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Levante
1
Puchar Hiszpanii
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Levante
3
Celta Vigo
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Levante
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Levante
4
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Huesca
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Levante
2
Barcelona
1
Puchar Hiszpanii
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eibar
4
Levante
4
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Levante
3
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Levante
2
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Getafe
0
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
4
Levante
2
La Liga
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Levante
3
La Liga
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Levante
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Levante
2
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Levante
1
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Levante
0
Real Betis
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Levante
0
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Levante
1
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Eibar
2
Levante
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Levante
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Levante
1
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Levante
2
Girona
1
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Reddis
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Getafe
2
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Levante
1
Almeria
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Levante
4
La Liga 2
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Ucam Murcia
0
Levante
2
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Levante
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Girona
2
Levante
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Reddis
0
Levante
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Levante
1
Getafe
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Levante
3
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Levante
3
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Elche
0
Levante
1
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
1
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Levante
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Levante
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Levante
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Malaga
3
Levante
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
La Liga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Levante
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Levante
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Levante
3
La Liga
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Levante
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 |
W ostatnich 5 meczach Jose Luis Morales ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Jose Luis Morales ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Jose Luis Morales?
Jose Luis Morales jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.54). Jego dyspozycja rośnie.
Jose Luis Morales – zarobki
Jose Luis Morales gra w Real Oviedo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jose Luis Morales w Real Oviedo (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jose Luis Morales w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2015/16 |
|
1,2 mln € |
| 2014/15 |
|
800 tys. € |
| 2013/14 |
|
800 tys. € |
Jose Luis Morales – kontuzje
W trakcie kariery Jose Luis Morales zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jose Luis Morales
-
Zerwanie mięśnia
22.04.23 – 30.05.23 (39 dni)
Villarreal opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
07.03.22 – 14.03.22 (8 dni)
Levante opuszczone: 1 mecz
Czy Jose Luis Morales ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Luis Morales nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Luis Morales to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jose Luis Morales – trofea
W trakcie kariery Jose Luis Morales zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jose Luis Morales
Jakie trofea zdobył Jose Luis Morales?
Jose Luis Morales zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Levante — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 3 razy.
Jose Luis Morales – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Luis Morales wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Luis Morales na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Luis Morales
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 38 |
|
200 tys. € |
| 15.03.2026 | 38 |
|
300 tys. € |
| 11.12.2025 | 38 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2025 | 37 |
|
500 tys. € |
| 26.03.2025 | 37 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2024 | 37 |
|
900 tys. € |
| 13.10.2024 | 37 |
|
1 mln € |
| 06.06.2024 | 36 |
|
1,5 mln € |
| 20.03.2024 | 36 |
|
2 mln € |
| 21.12.2023 | 36 |
|
2,5 mln € |
| 12.10.2023 | 36 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2023 | 35 |
|
3 mln € |
| 06.11.2022 | 35 |
|
4 mln € |
| 02.06.2022 | 34 |
|
4 mln € |
| 20.03.2022 | 34 |
|
4 mln € |
| 29.12.2021 | 34 |
|
5 mln € |
| 09.06.2021 | 33 |
|
6 mln € |
| 18.03.2021 | 33 |
|
6 mln € |
| 04.01.2021 | 33 |
|
5 mln € |
| 07.10.2020 | 33 |
|
5 mln € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
6,5 mln € |
| 19.12.2019 | 32 |
|
8 mln € |
| 10.06.2019 | 31 |
|
10 mln € |
| 20.12.2018 | 31 |
|
10 mln € |
| 30.10.2018 | 31 |
|
10 mln € |
| 29.05.2018 | 30 |
|
5 mln € |
| 31.12.2017 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2017 | 29 |
|
2 mln € |
| 23.01.2017 | 29 |
|
2 mln € |
| 14.07.2016 | 28 |
|
3 mln € |
| 21.02.2016 | 28 |
|
3 mln € |
| 30.06.2015 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 22.01.2015 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 18.07.2014 | 26 |
|
1 mln € |
| 05.02.2014 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2013 | 26 |
|
400 tys. € |
| 21.07.2013 | 25 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Luis Morales?
Wycena Jose Luis Morales wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Jose Luis Morales wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 200 tys. €.