Jose Marrufo jest piłkarzem występującym obecnie w Macara. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jose Marrufo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Marrufo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Marrufo wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.05, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Marrufo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Marrufo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Marrufo rozegrał w barwach Macara w CONMEBOL Copa Sudamericana 8 meczów, w Ekwadorska Liga Pro 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 37 razy i spędził na boisku łącznie 2 948 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Jose Marrufo?
Jose Marrufo najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Marrufo?
Wycena 30-letniego Jose Marrufo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Marrufo?
Jose Marrufo urodził się 12 maja 1996 w Caracas w Wenezueli. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Jose Marrufo – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Marrufo w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Macara. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Marrufo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Marrufo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Marrufo wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.05, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Marrufo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jose Marrufo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Marrufo w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.0 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
4:3 | 4' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 |
Ile meczów rozegrał Jose Marrufo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Marrufo rozegrał w barwach Macara w CONMEBOL Copa Sudamericana 8 meczów, w Ekwadorska Liga Pro 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 37 razy i spędził na boisku łącznie 2 948 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Jose Marrufo – transfery
W trakcie kariery Jose Marrufo zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Macara 2024 – obecnie
-
Deportivo Tachira 2022 – 2024

-
Jaguares 2021 – 2022
-
Estudiantes Merida FC 2020 – 2021

-
Mineros de Guayana 2016 – 2020

-
Deportivo Tachira 2015 – 2016

-
Deportivo Lara 2013 – 2015

-
Caracas FC B do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jose Marrufo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 12.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 10.02.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 19.01.2021 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 10.01.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Jose Marrufo – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Marrufo zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jose Marrufo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Macara
3
Barcelona SC
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
LDU de Quito
1
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Macara
1
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Universidad Catolica
0
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Aucas
1
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Macara
1
Emelec
0
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Independiente del Valle
3
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Macara
4
Manta FC
3
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Orense SC
1
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Libertad
1
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Macara
0
Santos
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Macara
1
Universidad Catolica
1
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Santos
2
Macara
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Barcelona SC
1
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Macara
2
Guayaquil City FC
1
Ekwadorska Liga Pro, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Aucas
1
Macara
4
Ekwadorska Liga Pro, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Macara
3
Deportivo Cuenca
0
Ekwadorska Liga Pro, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Delfin SC
2
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 20. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Macara
2
Mushuc Runa SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Tecnico Universitario
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Macara
1
LDU de Quito
0
Ekwadorska Liga Pro, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Leones del Norte
1
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
America de Cali
0
Macara
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Emelec
2
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Macara
0
Alianza Atletico
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Macara
0
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Manta FC
0
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Macara
2
Tigre
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Macara
1
Orense SC
2
Ekwadorska Liga Pro, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Alianza Atletico
0
Macara
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Macara
3
Libertad
0
Ekwadorska Liga Pro, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
4
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Macara
3
Barcelona SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Tigre
0
Macara
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Guayaquil City FC
2
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Macara
1
America de Cali
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Macara
0
Aucas
1
Ekwadorska Liga Pro, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo Cuenca
1
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Macara
1
Delfin SC
0
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Mushuc Runa SC
0
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Macara
1
Tecnico Universitario
1
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Orense SC
0
Macara
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
LDU de Quito
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Macara
0
Deportivo Cuenca
1
Ekwadorska Liga Pro, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Emelec
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Macara
2
El Nacional
0
Ekwadorska Liga Pro, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Macara
3
Delfin SC
0
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo Cuenca
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Macara
3
Emelec
0
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
El Nacional
2
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Delfin SC
0
Macara
4
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Macara
3
Aucas
2
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Manta FC
1
Macara
3
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Macara
1
Libertad
1
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
El Nacional
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
LDU de Quito
1
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Barcelona SC
0
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Macara
0
Delfin SC
0
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Tecnico Universitario
1
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Aucas
1
Macara
4
Ekwadorska Liga Pro, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Macara
1
Emelec
1
Ekwadorska Liga Pro, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Macara
1
Cuniburo
0
Ekwadorska Liga Pro, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Macara
1
El Nacional
1
Ekwadorska Liga Pro, 13. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Macara
0
LDU de Quito
1
Ekwadorska Liga Pro, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Mushuc Runa SC
4
Macara
3
Ekwadorska Liga Pro, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Macara
0
Barcelona SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Delfin SC
0
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Macara
0
Deportivo Cuenca
1
Ekwadorska Liga Pro, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
1
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Macara
0
Tecnico Universitario
1
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Macara
1
Aucas
1
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Emelec
0
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cuniburo
1
Macara
2
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Macara
1
Orense SC
0
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cumbayá
1
Macara
0
Ekwadorska Liga Pro
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
ADT
0
Carlos A. Mannucci
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Alianza Lima
0
ADT
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cienciano
2
ADT
2
Primera Division (Peru)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
ADT
0
UTC
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cesar Vallejo
1
ADT
1
Primera Division (Peru)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sport Boys
1
ADT
1
Primera Division (Peru)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
ADT
1
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
Deportivo Municipal
1
ADT
2
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
ADT
1
Atletico Grau
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
ADT
2
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
ADT
2
Deportivo Binacional
0
Primera Division (Peru)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Carlos A. Mannucci
1
ADT
1
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
ADT
3
Cienciano
4
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
ADT
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
ADT
1
Sport Boys
0
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Karne
|
![]()
Estudiantes Merida FC
(3)
1
Deportivo Tachira
(1)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Atletico Grau
1
ADT
1
Primera Division (Peru)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
ADT
1
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Primera Division (Peru)
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sport Huancayo
3
Sport Boys
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Universitario
2
Sport Huancayo
0
Primera Division (Peru)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Alianza Atletico
1
Sport Huancayo
0
Primera Division (Peru)
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cienciano
0
Sport Huancayo
1
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sport Huancayo
2
![]()
Deportivo Municipal
1
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cesar Vallejo
2
Sport Huancayo
1
Primera Division (Peru)
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sport Huancayo
1
Academia Cantolao
1
Primera Division (Peru)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Alianza Lima
1
Sport Huancayo
0
Primera Division (Peru)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Deportivo Tachira
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Sport Huancayo
1
ADT
1
Primera Division (Peru)
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lip
Karne
|
Santos
(2)
1
Deportivo Tachira
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Deportivo Tachira
3
Independiente Petrolero
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Deportivo Tachira
1
Emelec
4
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Emelec
1
Deportivo Tachira
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Academia Cantolao
0
Sport Huancayo
2
Primera Division (Peru)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Deportivo Tachira
0
Palmeiras
4
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
UTC
3
Sport Huancayo
4
Primera Division (Peru)
|
74'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Alianza Petrolera
1
Jaguares
1
Primera A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Jaguares
4
Millonarios
3
Primera A
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Karne
|
Jaguares
(5)
1
America de Cali
(6)
1
Puchar Kolumbii
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sport Huancayo
1
Sport Boys
1
Primera Division (Peru)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
America de Cali
0
Jaguares
0
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Alianza Lima
1
Sport Huancayo
1
Primera Division (Peru)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sport Huancayo
1
Ayacucho FC
1
Primera Division (Peru)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Bucaramanga
0
Jaguares
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Jaguares
2
![]()
Atletico Huila
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Jaguares
0
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Once Caldas
1
Jaguares
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Sport Huancayo
3
Deportivo Binacional
0
Primera Division (Peru)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Jaguares
0
Rionegro Aguilas
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportes Tolima
3
Jaguares
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Millonarios
0
Jaguares
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Jaguares
2
Internacional de Bogota
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Independiente Medellin
1
Jaguares
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Envigado
1
Jaguares
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sport Huancayo
0
Coquimbo Unido
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Liverpool Montevideo
1
Sport Huancayo
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sport Boys
3
Sport Huancayo
2
Primera Division (Peru)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sport Huancayo
1
Liverpool Montevideo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Alianza Lima
2
![]()
Estudiantes Merida FC
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Sport Huancayo
4
San Martín de Filoque
3
Primera Division (Peru)
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Academia Cantolao
1
Sport Huancayo
3
Primera Division (Peru)
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Club Nacional
1
![]()
Estudiantes Merida FC
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
![]()
Mineros de Guayana
1
SOL DE America
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Jose Marrufo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Jose Marrufo 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Jose Marrufo?
Jose Marrufo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.05). Jego dyspozycja rośnie.
Jose Marrufo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Marrufo wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Marrufo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Marrufo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 30 |
|
800 tys. € |
| 30.03.2026 | 29 |
|
700 tys. € |
| 21.12.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 15.06.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 15.12.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 05.06.2024 | 28 |
|
400 tys. € |
| 03.01.2024 | 27 | 325 tys. € | |
| 18.07.2023 | 27 | 325 tys. € | |
| 30.10.2022 | 26 | 300 tys. € | |
| 05.06.2022 | 26 | 350 tys. € | |
| 06.06.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2020 | 24 | 250 tys. € | |
| 31.03.2020 | 23 | 300 tys. € | |
| 10.11.2019 | 23 | 350 tys. € | |
| 04.08.2019 | 23 | 350 tys. € | |
| 02.05.2019 | 22 | 350 tys. € | |
| 22.12.2018 | 22 | 350 tys. € | |
| 23.09.2018 | 22 | 350 tys. € | |
| 06.06.2018 | 22 | 350 tys. € | |
| 12.03.2018 | 21 | 300 tys. € | |
| 09.10.2017 | 21 | 300 tys. € | |
| 11.06.2017 | 21 | 300 tys. € | |
| 29.01.2017 | 20 | 250 tys. € | |
| 27.11.2016 | 20 | 200 tys. € | |
| 19.09.2016 | 20 | 150 tys. € | |
| 09.05.2016 | 19 | 150 tys. € | |
| 15.03.2016 | 19 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Marrufo?
Wycena Jose Marrufo wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Jose Marrufo wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.