Jose Ortiz jest piłkarzem występującym obecnie w Bucaramanga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jose Ortiz
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
02:15
|
Bucaramanga
1
Atletico Nacional
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
31 Paź
02:05
|
Bucaramanga
2
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
27 Paź
02:05
|
Santa Fe
2
Bucaramanga
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Ortiz wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.34, a skuteczność strzałów to 33,3%. Jose Ortiz oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Ortiz rozegrał w barwach Independiente Medellin w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 18 meczów, a w barwach Bucaramanga w Primera A 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 38 razy i spędził na boisku łącznie 3 245 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jose Ortiz?
Jose Ortiz ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Jose Ortiz?
Jose Ortiz najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jose Ortiz?
Wycena 27-letniego Jose Ortiz według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Ortiz?
Jose Ortiz urodził się 16 listopada 1998 w Tumaco w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Jose Ortiz - statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Ortiz w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bucaramanga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jose Ortiz
Jose Ortiz vs. inni
Atak
Obrona
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Jose Ortiz
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jose Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Ortiz wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.34, a skuteczność strzałów to 33,3%. Jose Ortiz oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jose Ortiz - transfery
W trakcie kariery Jose Ortiz zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bucaramanga 2026 – obecnie
-
Independiente Medellin 2023 – 2026
-
Junior 2022 – 2023
-
Santa Fe 2021 – 2022
-
Mazatlán 2020 – 2021
-
Mazatlán 2019 – 2020
-
Deportivo Pasto 2018 – 2019
-
Deportivo Pasto U20 do 2018

4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jose Ortiz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 11.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 27.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Jose Ortiz - forma
W ostatnich 5 meczach Jose Ortiz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Jose Ortiz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
02:15
|
Bucaramanga
1
Atletico Nacional
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
31 Paź
02:05
|
Bucaramanga
2
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
27 Paź
02:05
|
Santa Fe
2
Bucaramanga
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
01:00
|
Chico
1
Bucaramanga
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
18 Paź
23:00
|
Bucaramanga
1
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
|
14 Paź
01:30
|
Bucaramanga
1
Rionegro Aguilas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
05 Paź
01:10
|
Bucaramanga
3
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
03:15
|
Once Caldas
1
Bucaramanga
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
23:05
|
Bucaramanga
2
Internacional de Bogota
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
02:00
|
Bucaramanga
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
21:00
|
Deportivo Pereira
1
Bucaramanga
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
31 Sie
03:20
|
Deportivo Cali
1
Bucaramanga
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
22 Sie
23:05
|
Deportes Tolima
0
Bucaramanga
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
09 Sie
23:05
|
Alianza Petrolera
2
Bucaramanga
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
04 Sie
03:00
|
Bucaramanga
1
Cucuta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
31 Lip
03:00
|
Bucaramanga
1
Llaneros
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
26 Lip
01:10
|
Millonarios
0
Bucaramanga
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
27 Maj
02:30
|
Estudiantes L.P.
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda | |||||||
|
21 Maj
04:00
|
Cusco
2
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda | |||||||
|
08 Maj
02:30
|
Independiente Medellin
0
Flamengo
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
22:30
|
Independiente Medellin
1
Rionegro Aguilas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 19. kolejka | |||||||
|
01 Maj
04:00
|
Independiente Medellin
1
Cusco
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
26 Kwi
03:30
|
Independiente Medellin
1
Fortaleza FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A, 18. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
23:10
|
Alianza Petrolera
0
Independiente Medellin
1
|
37' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
02:30
|
Flamengo
4
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
03:20
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
09 Kwi
02:00
|
Independiente Medellin
1
Estudiantes L.P.
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
03 Kwi
03:30
|
Once Caldas
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
|
31 Mar
01:10
|
Independiente Medellin
2
America de Cali
1
|
54' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.7 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
23 Mar
22:10
|
Santa Fe
2
Independiente Medellin
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
20 Mar
02:30
|
Independiente Medellin
2
Junior
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
16 Mar
00:20
|
Jaguares
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
13 Mar
01:30
|
Independiente Medellin
2
Juventud
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
06 Mar
01:30
|
Juventud
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
01 Mar
02:30
|
Independiente Medellin
1
Bucaramanga
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
25 Lut
01:30
|
Independiente Medellin
0
Liverpool Montevideo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
21 Lut
00:20
|
Llaneros
2
Independiente Medellin
2
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
18 Lut
01:30
|
Liverpool Montevideo
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
15 Lut
00:30
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Pereira
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
10 Lut
22:00
|
Cucuta
1
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
07 Lut
02:30
|
Independiente Medellin
1
Internacional de Bogota
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 5. kolejka | |||||||
|
02 Lut
21:00
|
Millonarios
0
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A, 4. kolejka | |||||||
|
28 Sty
02:30
|
Independiente Medellin
2
Deportes Tolima
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sty
00:20
|
Deportivo Cali
3
Independiente Medellin
1
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
18 Sty
20:00
|
Deportivo Pasto
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Atletico Nacional
2
Independiente Medellin
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera A 2025, 5. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Independiente Medellin
3
Fortaleza FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 16. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2025
|
Rionegro Aguilas
2
Independiente Medellin
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2025, 11. kolejka | |||||||
|
08 Wrz
2025
|
Independiente Medellin
3
Atletico Nacional
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2025, 10. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Deportivo Cali
1
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2025, 9. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2025
|
Llaneros
0
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2025, 6. kolejka | |||||||
|
25 Lip
2025
|
Independiente Medellin
3
Envigado
4
|
76' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2025, 3. kolejka | |||||||
|
20 Maj
2025
|
Independiente Medellin
2
Deportivo Pereira
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 19. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Fortaleza FC
0
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2025, 16. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Independiente Medellin
2
Once Caldas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2025, 15. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
2025
|
Santa Fe
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2025, 14. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Junior
1
Independiente Medellin
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2025, 12. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Independiente Medellin
0
Rionegro Aguilas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2025, 11. kolejka | |||||||
|
03 Lut
2025
|
Independiente Medellin
3
Chico
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2025, 2. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2024
|
Independiente Medellin
1
Envigado
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
04 Lis
2024
|
Bucaramanga
2
Independiente Medellin
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Fortaleza FC
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
22 Sie
2024
|
Independiente Medellin
4
Palestino
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
05 Sie
2024
|
Deportivo Cali
2
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
23 Lip
2024
|
Deportivo Pereira
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
15 Maj
2024
|
Defensa Y Justicia
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
08 Maj
2024
|
Cesar Vallejo
1
Independiente Medellin
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
26 Kwi
2024
|
Independiente Medellin
2
Defensa Y Justicia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
22 Kwi
2024
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Patriotas
2
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Always Ready
2
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
23 Mar
2024
|
Internacional de Bogota
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Independiente Medellin
1
Once Caldas
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
10 Mar
2024
|
Deportes Tolima
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
04 Mar
2024
|
Independiente Medellin
1
Rionegro Aguilas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2024 | |||||||
|
14 Gru
2023
|
Independiente Medellin
(3)
2
Junior
(5)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Junior
3
Independiente Medellin
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
07 Gru
2023
|
Independiente Medellin
2
America de Cali
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Independiente Medellin
2
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Millonarios
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
20 Lis
2023
|
Independiente Medellin
2
Atletico Nacional
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
09 Lis
2023
|
Union Magdalena
0
Independiente Medellin
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Paź
2023
|
Deportivo Pasto
0
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
23 Paź
2023
|
Independiente Medellin
1
Deportivo Pereira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
15 Paź
2023
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
09 Paź
2023
|
Independiente Medellin
2
Atletico Huila
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Independiente Medellin
2
Bucaramanga
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Deportivo Cali
2
Independiente Medellin
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
14 Wrz
2023
|
Deportes Tolima
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Jaguares
1
Independiente Medellin
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Independiente Medellin
1
Chico
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Rionegro Aguilas
1
Independiente Medellin
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
21 Sie
2023
|
Independiente Medellin
2
Alianza Petrolera
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Deportivo Pasto
(3)
3
Independiente Medellin
(4)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Kolumbii 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
Independiente Medellin
1
Envigado
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
Santa Fe
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
24 Lip
2023
|
Independiente Medellin
1
Junior
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
20 Lip
2023
|
San Lorenzo
2
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2023 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
Independiente Medellin
2
Internacional de Bogota
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Junior
1
Millonarios
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Junior
1
Jaguares
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Deportes Tolima
0
Junior
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Junior
1
Internacional de Bogota
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
25 Sty
2023
|
Rionegro Aguilas
1
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2023 | |||||||
|
24 Lis
2022
|
Junior
2
Santa Fe
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
10 Lis
2022
|
Junior
0
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
03 Lis
2022
|
Millonarios
2
Junior
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Kolumbii 2022 | |||||||
|
24 Paź
2022
|
Junior
2
Internacional Palmira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
17 Paź
2022
|
Envigado
2
Junior
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Junior
1
Union Magdalena
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Junior
1
Deportivo Cali
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
26 Wrz
2022
|
Alianza Petrolera
0
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Deportivo Pasto
2
Junior
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
Junior
0
Deportivo Pereira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Junior
4
Independiente Medellin
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
Internacional de Bogota
0
Junior
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Once Caldas
2
Santa Fe
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
12 Maj
2022
|
Santa Fe
0
Junior
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Kolumbii 2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Deportivo Cali
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Santa Fe
4
Jaguares
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Millonarios
2
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Santa Fe
0
Alianza Petrolera
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
04 Kwi
2022
|
Santa Fe
1
Union Magdalena
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
17 Mar
2022
|
Deportivo Pasto
2
Santa Fe
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Santa Fe
1
Internacional de Bogota
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2022 | |||||||
|
21 Lis
2021
|
Santa Fe
0
Rionegro Aguilas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
16 Lis
2021
|
Once Caldas
2
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Santa Fe
1
Junior
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
18 Paź
2021
|
Santa Fe
0
Millonarios
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Deportes Tolima
0
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Santa Fe
1
Alianza Petrolera
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
30 Sie
2021
|
Santa Fe
1
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Deportivo Pereira
1
Santa Fe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Millonarios
0
Santa Fe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera A 2021 | |||||||
|
02 Maj
2021
|
CF Monterrey
1
Mazatlán
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Mazatlán
4
Club León
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Mazatlán
0
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
03 Kwi
2021
|
Puebla
3
Mazatlán
1
|
43' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Mazatlán
3
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
FC Juárez
1
Mazatlán
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Mazatlán
0
Atlético San Luis
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
09 Lis
2020
|
Santos Laguna
4
Mazatlán
0
|
51' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Club León
2
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Guadalajara Chivas
2
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Mazatlán
2
CD Cruz Azul
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Mazatlán
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
25 Sie
2020
|
CF Pachuca
4
Mazatlán
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sie
2020
|
Mazatlán
0
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
08 Sie
2020
|
Mazatlán
2
Toluca
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
28 Lip
2020
|
Mazatlán
1
Puebla
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
UNAM Pumas
1
Mazatlán
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Mazatlán
1
Club Tijuana
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
19 Sty
2020
|
CF Monterrey
2
Mazatlán
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Mazatlán
0
Toluca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
01 Gru
2019
|
Club León
1
Mazatlán
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
28 Lis
2019
|
Mazatlán
3
Club León
3
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
CD Cruz Azul
2
Mazatlán
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
18 Sie
2019
|
Club América
1
Mazatlán
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Mazatlán
0
CF Monterrey
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
13 Cze
2019
|
Deportivo Pasto
(4)
1
Junior
(5)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
09 Cze
2019
|
Junior
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
05 Cze
2019
|
Deportivo Pasto
3
Union Magdalena
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
26 Maj
2019
|
Millonarios
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
18 Maj
2019
|
Deportivo Pasto
1
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
15 Maj
2019
|
Deportivo Pasto
1
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
11 Maj
2019
|
Union Magdalena
1
Deportivo Pasto
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
01 Maj
2019
|
Rionegro Aguilas
2
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Deportivo Pasto
1
Patriotas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
22 Kwi
2019
|
Junior
0
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Deportivo Pasto
1
Independiente Medellin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
04 Kwi
2019
|
Cucuta
1
Deportivo Pasto
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
31 Mar
2019
|
Atletico Nacional
0
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
23 Mar
2019
|
Deportivo Pasto
1
Millonarios
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Once Caldas
0
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
03 Mar
2019
|
Union Magdalena
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Deportivo Pasto
4
Jaguares
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Bucaramanga
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera A 2019 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Deportivo Cali
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
23 Paź
2018
|
Deportivo Pasto
0
Atletico Huila
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
18 Paź
2018
|
Envigado
1
Deportivo Pasto
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
16 Paź
2018
|
Deportivo Pasto
0
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Jaguares
0
Deportivo Pasto
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
10 Wrz
2018
|
Deportivo Pasto
0
Atletico Nacional
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
07 Maj
2018
|
Deportivo Pasto
0
Deportivo Cali
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
07 Kwi
2018
|
Bucaramanga
3
Deportivo Pasto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
Deportivo Pasto
0
Jaguares
1
|
48' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera A 2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Jose Ortiz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (5.80).
W ostatnich 10 meczach Jose Ortiz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (5.80).
W jakiej formie jest Jose Ortiz?
Jose Ortiz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.34). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Jose Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Ortiz rozegrał w barwach Independiente Medellin w Puchar Kolumbii 3 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 18 meczów, a w barwach Bucaramanga w Primera A 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 38 razy i spędził na boisku łącznie 3 245 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Jose Ortiz - trofea
W trakcie kariery Jose Ortiz zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jose Ortiz
Jakie trofea zdobył Jose Ortiz?
Jose Ortiz zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Junior — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Kolumbii — 1 raz.
Jose Ortiz - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Ortiz wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Ortiz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Ortiz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | 27 |
|
800 tys. € |
| 03.06.2026 | 27 |
|
900 tys. € |
| 16.03.2026 | 27 |
|
900 tys. € |
| 04.12.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 19.06.2025 | 26 |
|
800 tys. € |
| 06.04.2025 | 26 |
|
650 tys. € |
| 09.12.2024 | 26 |
|
850 tys. € |
| 10.06.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 04.03.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 06.12.2023 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 06.07.2023 | 24 |
|
900 tys. € |
| 11.04.2023 | 24 |
|
1 mln € |
| 11.12.2022 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 04.09.2022 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 16.06.2022 | 23 |
|
1,7 mln € |
| 12.01.2022 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 23.09.2021 | 22 |
|
2 mln € |
| 20.04.2021 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 17.12.2020 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 26.06.2020 | 21 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
900 tys. € |
| 09.01.2020 | 21 |
|
1 mln € |
| 12.08.2019 | 20 |
|
600 tys. € |
| 20.06.2019 | 20 |
|
600 tys. € |
| 08.10.2018 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Ortiz?
Wycena Jose Ortiz wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Jose Ortiz wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.