Josep Sene jest piłkarzem występującym obecnie w Sant Andreu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Josep Sene
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Josep Sene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Josep Sene wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.55. Josep Sene oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Josep Sene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Josep Sene rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 11 meczów, a w barwach Sant Andreua w Segunda Division RFEF 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 715 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Czy Josep Sene ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Josep Sene nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josep Sene to uraz więzadła pobocznego z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Josep Sene?
Josep Sene najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Josep Sene?
Wycena 34-letniego Josep Sene według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Josep Sene?
Josep Sene urodził się 10 grudnia 1991 w Barcelona w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Josep Sene – statystyki
Szczegółowe statystyki Josep Sene w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sant Andreu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Josep Sene vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Josep Sene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Josep Sene wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.55. Josep Sene oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Josep Sene – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Josep Sene w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Josep Sene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Josep Sene rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 11 meczów, a w barwach Sant Andreua w Segunda Division RFEF 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 715 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Josep Sene – transfery
W trakcie kariery Josep Sene zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CF Vilanova i la Geltrú 2026 – obecnie

-
Sant Andreu 2026 – 2026
-
Ibiza 2025 – 2026
-
Racing Ferrol 2023 – 2025
-
Lugo 2021 – 2023
-
Mallorca 2021 – 2021
-
CD Castellón 2020 – 2021
-
Mallorca 2019 – 2020
-
Cultural Leonesa 2017 – 2019
-
Celta Vigo 2015 – 2017
-
Celta de Vigo B 2015 – 2015
-
Real Oviedo 2013 – 2015
-
Real Madryt C 2013 – 2013
-
Real Oviedo 2012 – 2013
-
Real Madryt C 2010 – 2012
-
Terrassa 2009 – 2010
-
Terrassa FC U19 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Josep Sene
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.07.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 14.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 03.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 02.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 12.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 09.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 19.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 28.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 24.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 06.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 29.07.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 14.07.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wolny transfer |
Josep Sene – forma
W ostatnich 5 meczach Josep Sene zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Josep Sene i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Mar
Koniec
|
Barcelona B
0
Sant Andreu
1
Segunda Division RFEF, 29. kolejka grupy 3
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sant Andreu
1
Atlètic Lleida
0
Segunda Division RFEF, 25. kolejka grupy 3
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sant Andreu
3
Andratx
0
Segunda Division RFEF, 23. kolejka grupy 3
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sant Andreu
2
Girona B
1
Segunda Division RFEF, 22. kolejka grupy 3
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Alcorcon
2
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 17. kolejka grupy 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Ibiza
0
Villarreal B
0
Primera Division RFEF, 16. kolejka grupy 2
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sabadell
2
Ibiza
0
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ibiza
3
Algeciras
0
Primera Division RFEF, 14. kolejka grupy 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ibiza
0
Gimnastic de Tarragona
2
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt B
2
Ibiza
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Marbella
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Hércules
1
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cadiz
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Eldense
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Eibar
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 26. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Levante
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Cartagena
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Almeria
4
La Liga 2, 20. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
5
La Liga 2, 18. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Eldense
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Eibar
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Huesca
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Elche
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Albacete
4
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Granada
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Malaga
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Levante
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Elche
0
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lugo
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Lugo
0
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mirandes
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Lugo
2
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Tenerife
1
Lugo
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Lugo
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lugo
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
3
Lugo
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Las Palmas
2
Lugo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Lugo
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Alcorcon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Amorebieta
1
Lugo
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Huesca
2
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lugo
0
Real Sociedad II
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Mar
Koniec
|
CD Castellón
1
Espanyol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Lugo
0
CD Castellón
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sabadell
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Las Palmas
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Fuenlabrada
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
UD Logroñés
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Mallorca
1
Granada
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Mallorca
2
Levante
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Mallorca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Mallorca
1
Leganes
1
La Liga
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Villarreal
1
Mallorca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Mallorca
0
Barcelona
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Barcelona
5
Mallorca
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Barcelona
4
Cultural Leonesa
1
Puchar Hiszpanii
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
5
Cultural Leonesa
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Granada
3
Cultural Leonesa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Albacete
0
Cultural Leonesa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Sevilla Atletico
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Barcelona B
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Cultural Leonesa
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Reddis
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
4
Real Valladolid
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Osasuna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Malaga
3
Celta Vigo
0
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
3
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Eibar
2
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Villarreal
5
Celta Vigo
0
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Barcelona
6
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Levante
3
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Malaga
2
Celta Vigo
0
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Granada
0
Celta Vigo
2
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Sporting Gijon
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Josep Sene 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.20.
W ostatnich 10 meczach Josep Sene 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.20.
W jakiej formie jest Josep Sene?
Josep Sene jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.20 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.55).
Josep Sene – zarobki
Josep Sene gra w Sant Andreu na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 272 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Josep Sene w Sant Andreu (2024/25)
| Rocznie | 272 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 746 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Josep Sene w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
272 tys. € |
| 2023/24 |
|
260 tys. € |
| 2022/23 |
|
270 tys. € |
| 2021/22 |
|
263 tys. € |
| 2020/21 |
|
137 tys. € |
| 2019/20 |
|
224 tys. € |
| 2016/17 |
|
544 tys. € |
| 2015/16 |
|
483 tys. € |
Josep Sene – kontuzje
W trakcie kariery Josep Sene zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Josep Sene
-
Uraz więzadła pobocznego
05.07.14 – 09.09.14 (67 dni)
Real Oviedo opuszczone: 4 mecze
Czy Josep Sene ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Josep Sene nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josep Sene to uraz więzadła pobocznego z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Josep Sene – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Josep Sene wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Josep Sene na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Josep Sene
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 34 |
|
50 tys. € |
| 17.03.2026 | 34 |
|
100 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 23.06.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 26.03.2025 | 33 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
350 tys. € |
| 23.06.2024 | 32 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 13.06.2023 | 31 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2022 | 31 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2022 | 30 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2021 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2021 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
300 tys. € |
| 22.07.2020 | 28 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
250 tys. € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 29.05.2018 | 26 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 04.06.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 23.01.2017 | 25 |
|
400 tys. € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
400 tys. € |
| 24.08.2015 | 23 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Josep Sene?
Wycena Josep Sene wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Josep Sene wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.