Josh Hawkes
pomocnik #21Joshua Hawkes jest piłkarzem występującym obecnie w Oldham Athletic. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Josh Hawkes
OcenaTransfery
Profil gry
Ile zarabia Josh Hawkes?
Na podstawie kontraktu z Oldham Athletic, Josh Hawkes otrzymuje 104 tysiące funtów rocznej pensji, co daje około 8,7 tysiąca funtów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hawkes w sierpniu 2026 to 2 tysiące funtów, a dziennie około 285 funtów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Josh Hawkes?
Josh Hawkes najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Josh Hawkes?
Wycena 27-letniego Josh Hawkes według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Josh Hawkes?
Josh Hawkes urodził się 28 stycznia 1999 w Stockton-on-Tees (Anglia). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Josh Hawkes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Josh Hawkes. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Josh Hawkes
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05 2026 |
League Two, 46. kolejka
|
3:0 | 74' | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
League Two, 45. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
League Two, 44. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | ||
| 14.04 2026 |
League Two, 29. kolejka
|
3:2 | 11' | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
League Two, 43. kolejka
|
1:0 | 63' | 0 | 0 | – | ||
| 06.04 2026 |
League Two, 42. kolejka
|
1:1 | 34' | 0 | 1 | – | ||
| 03.04 2026 |
League Two, 41. kolejka
|
1:3 | 61' | 0 | 0 | – | ||
| 28.03 2026 |
League Two, 40. kolejka
|
2:1 | 30' | 0 | 0 | – | ||
| 24.03 2026 |
League Two, 26. kolejka
|
3:0 | 15' | 0 | 0 | – | ||
| 21.03 2026 |
League Two, 39. kolejka
|
1:0 | 32' | 0 | 0 | – |
Josh Hawkes – transfery
W trakcie kariery Josh Hawkes zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oldham Athletic 2025 – obecnie
-
Tranmere Rovers 2022 – 2025
-
Sunderland 2022 – 2022
-
Tranmere Rovers 2021 – 2022
-
Sunderland 2020 – 2021
-
Hartlepool United 2017 – 2020
-
Dunston UTS FC 2017 – 2017

-
Hartlepool United 2017 – 2017
-
Marske United 2017 – 2017

-
Hartlepool United 2017 – 2017
-
Hartlepool United U18 do 2017

Josh Hawkes – forma
W ostatnich 5 meczach Josh Hawkes zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Josh Hawkes – zarobki
Josh Hawkes gra w Oldham Athletic na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 104 tys. £. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
104 tys. £ |
| 2024/25 |
|
88 tys. £ |
| 2023/24 |
|
88 tys. £ |
| 2022/23 |
|
40 tys. £ |
| 2021/22 |
|
40 tys. £ |
Ile zarabia Josh Hawkes?
Na podstawie kontraktu z Oldham Athletic, Josh Hawkes otrzymuje 104 tysiące funtów rocznej pensji, co daje około 8,7 tysiąca funtów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hawkes w sierpniu 2026 to 2 tysiące funtów, a dziennie około 285 funtów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Josh Hawkes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Josh Hawkes wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Josh Hawkes na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Josh Hawkes?
Wycena Josh Hawkes wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Josh Hawkes wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.