Josue William Cuero Mercado

obrońca #28
Narodowość Ekwador Aktualny klub LDU de Quito
Wiek / data ur.25 lat (21.05.2001)
Wzrost1,76 m
Waga67 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył12.07.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa350 tys. €

Josue William Cuero Mercado jest piłkarzem występującym obecnie w LDU de Quito. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Josue William Cuero Mercado w Ekwadorska Liga Pro 2026
Mecze
18
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
525'
Średnia ocena
2.93
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Josue William Cuero Mercado

Ocena
27.07 Barcelona SC LDU de Quito 0:1 7.1
23.07 Manta FC LDU de Quito 1:1 6.4
18.07 LDU de Quito Leones del Norte 0:1 7.0
16.07 Universidad Catolica LDU de Quito 1:0 6.5
12.07 LDU de Quito Libertad 0:0 0.0
Najbliższy mecz Josue William Cuero Mercado
LDU de Quito Delfin SC
04.08.2026·02:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

2,93
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer12.07.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

350 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,76 m
Waga 67 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Josue William Cuero Mercado w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Josue William Cuero Mercado wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Josue William Cuero Mercado oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Josue William Cuero Mercado w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Josue William Cuero Mercado rozegrał w barwach LDU de Quito w Ekwadorska Liga Pro 18 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 531 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Josue William Cuero Mercado?

Josue William Cuero Mercado najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).

Jaka jest wartość rynkowa Josue William Cuero Mercado?

Wycena 25-letniego Josue William Cuero Mercado według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Josue William Cuero Mercado?

Josue William Cuero Mercado urodził się 21 maja 2001 w Guayaquil (Ekwador). Obecnie piłkarz ma 25 lat.