Justin Mathieu jest piłkarzem występującym obecnie w FC OSS. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Justin Mathieu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
20:00
|
FC OSS
3
Jong Ajax
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
16 Paź
20:00
|
Den Bosch
2
FC OSS
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
FC OSS
3
Helmond Sport
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Justin Mathieu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Justin Mathieu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Justin Mathieu oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Justin Mathieu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Justin Mathieu rozegrał w barwach FC OSS w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 666 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Justin Mathieu
Pierwszy transfer Justin Mathieu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Camburu do HNK Goricy za 15 tysięcy euro.
Czy Justin Mathieu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Justin Mathieu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Justin Mathieu to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Justin Mathieu?
Justin Mathieu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Justin Mathieu?
Justin Mathieu najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Justin Mathieu?
Wycena 30-letniego Justin Mathieu według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Justin Mathieu?
Justin Mathieu urodził się 12 kwietnia 1996 w Goirle w Holandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Justin Mathieu - statystyki
Szczegółowe statystyki Justin Mathieu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC OSS. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Justin Mathieu
Justin Mathieu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Justin Mathieu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Justin Mathieu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Justin Mathieu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Justin Mathieu oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Justin Mathieu - transfery
W trakcie kariery Justin Mathieu zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 15 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC OSS 2025 – obecnie
-
Al Riffa 2025 – 2025
-
FC Artsakh 2023 – 2024

-
FC OSS 2021 – 2023
-
HNK Gorica 2019 – 2020
-
Cambuur 2017 – 2019
-
FC OSS 2016 – 2017
-
Willem II Tilburg U21 2015 – 2016

-
Go Ahead Eagles 2015 – 2015
-
Willem II Tilburg 2015 – 2015
-
FC OSS 2014 – 2015
-
Willem II Tilburg 2013 – 2014
-
Willem II/RKC U19 do 2013

Historia transferów Justin Mathieu
Pierwszy transfer Justin Mathieu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Camburu do HNK Goricy za 15 tysięcy euro.
Justin Mathieu - forma
W ostatnich 5 meczach Justin Mathieu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Justin Mathieu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (6.28).
W ostatnich 10 meczach Justin Mathieu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.28).
W jakiej formie jest Justin Mathieu?
Justin Mathieu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 5 asyst, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.49). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Justin Mathieu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Justin Mathieu rozegrał w barwach FC OSS w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 666 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Justin Mathieu - kontuzje
W trakcie kariery Justin Mathieu zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Justin Mathieu
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.09.22 – 19.03.23 (175 dni)
FC OSS opuszczone: 22 mecze
-
Stłuczenie
12.01.22 – 19.01.22 (8 dni)
FC OSS opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
10.11.21 – 17.11.21 (8 dni)
FC OSS opuszczone: 1 mecz
Czy Justin Mathieu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Justin Mathieu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Justin Mathieu to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Justin Mathieu - trofea
W trakcie kariery Justin Mathieu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Justin Mathieu?
Justin Mathieu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Willem II Tilburg — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 1 raz.
Justin Mathieu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Justin Mathieu wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Justin Mathieu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Justin Mathieu?
Wycena Justin Mathieu wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Justin Mathieu wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.