Keijiro Ogawa
napastnik #11Keijiro Ogawa jest piłkarzem występującym obecnie w Kataller Toyama. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Keijiro Ogawa
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Keijiro Ogawa?
Keijiro Ogawa najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Keijiro Ogawa?
Wycena 34-letniego Keijiro Ogawa według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Keijiro Ogawa?
Keijiro Ogawa urodził się 14 lipca 1992 w Toyonaka (Japonia). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Keijiro Ogawa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Keijiro Ogawa. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Keijiro Ogawa
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11 2025 |
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
4:1 | 58' | 0 | 0 | – | ||
| 23.11 2025 |
J2 League (Japonia), 37. kolejka
|
0:1 | 55' | 0 | 0 | – | ||
| 09.11 2025 |
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
3:1 | 89' | 0 | 0 | – | ||
| 02.11 2025 |
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | – | ||
| 26.10 2025 |
J2 League (Japonia), 34. kolejka
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | – | ||
| 19.10 2025 |
J2 League (Japonia), 33. kolejka
|
0:2 | 83' | 0 | 0 | – | ||
| 04.10 2025 |
J2 League (Japonia), 32. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 28.09 2025 |
J2 League (Japonia), 31. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 20.09 2025 |
J2 League (Japonia), 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 14.09 2025 |
J2 League (Japonia), 29. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Keijiro Ogawa – transfery
W trakcie kariery Keijiro Ogawa zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kataller Toyama 2025 – obecnie
-
Yokohama FC 2022 – 2025
-
FC Seoul 2022 – 2022
-
Yokohama FC 2022 – 2022
-
Western Sydney Wanderers 2021 – 2022
-
Yokohama FC 2021 – 2021
-
Vissel Kobe 2019 – 2021
-
Shonan Bellmare 2018 – 2019
-
Vissel Kobe 2011 – 2018
-
Vissel Kobe U18 do 2011

Keijiro Ogawa – forma
W ostatnich 5 meczach Keijiro Ogawa zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Keijiro Ogawa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Keijiro Ogawa wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Keijiro Ogawa na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Keijiro Ogawa?
Wycena Keijiro Ogawa wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Keijiro Ogawa wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.