Kevin Dodaj jest piłkarzem występującym obecnie w Lechia Gdańsk. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kevin Dodaj
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Dodaj wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin Dodaj oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Dodaj rozegrał w barwach Lechii Gdańsk w Pucharze Polski 2 mecze, w Betclic I Lidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Albanii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 880 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kevin Dodaj
Pierwszy transfer Kevin Dodaj w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Vllaznia Shkodër do CSKA Sofia za 450 tysięcy euro.
Czy Kevin Dodaj ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Dodaj nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Dodaj to uraz kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Kevin Dodaj?
Kevin Dodaj najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Dodaj?
Wycena 21-letniego Kevin Dodaj według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Dodaj?
Kevin Dodaj urodził się 2 września 2005 w Tiranë w Albanii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Kevin Dodaj – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lechia Gdańsk oraz reprezentacja Albanii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kevin Dodaj vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Dodaj wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin Dodaj oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kevin Dodaj – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Lut
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 26. kolejka
|
3:1 | 11' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 24. kolejka
|
2:1 | 24' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Lut
Koniec
|
Puchar Albanii, 1/4 finału
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Lut
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 23. kolejka
|
1:0 | 17' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Lut
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 22. kolejka
|
0:1 | 68' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
2:4 | 90' | 1 | 1 | – | 7.5 | ||
|
10 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
![]() 3. Liga (Austria)
|
3:1 | 28' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Maj
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), finał
|
0:4 | 46' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Maj
Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), półfinał
|
2:1 | 27' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Kevin Dodaj w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Dodaj rozegrał w barwach Lechii Gdańsk w Pucharze Polski 2 mecze, w Betclic I Lidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Albanii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 880 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Kevin Dodaj – transfery
W trakcie kariery Kevin Dodaj zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 450 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lechia Gdańsk 2026 – obecnie
-
CSKA Sofia 2026 – 2026
-
Vllaznia Shkodër 2026 – 2026
-
CSKA Sofia 2025 – 2026
-
Vllaznia Shkodër 2024 – 2025
-
KF Vllaznia U21 2023 – 2024

-
Vllaznia Shkoder U19 2022 – 2023

-
KF Vllaznia U17 do 2022

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kevin Dodaj
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 13.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 29.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 21.07.2025 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kevin Dodaj
Pierwszy transfer Kevin Dodaj w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Vllaznia Shkodër do CSKA Sofia za 450 tysięcy euro.
Kevin Dodaj – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Dodaj zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kevin Dodaj i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Lut
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
3
Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania), 26. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
AF Elbasani
1
Kategoria Superiore (Albania), 24. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bylis
0
Vllaznia Shkodër
1
Puchar Albanii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
Vora
0
Kategoria Superiore (Albania), 23. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Teuta Durrës
0
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 22. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
BFC Daugavpils
2
Vllaznia Shkodër
4
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 7.5 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
BFC Daugavpils
1
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
St. Anna
3
![]()
SV Wildon
1
3. Liga (Austria)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
Egnatia
4
Kategoria Superiore (Albania), finał
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Dinamo Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania), półfinał
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
Laci
1
Kategoria Superiore (Albania), 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Dinamo Tirana
4
Vllaznia Shkodër
3
Puchar Albanii
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
AF Elbasani
1
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 35. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
![]()
SV Wildon
3
Treibach
3
3. Liga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
3
Dinamo Tirana
0
Kategoria Superiore (Albania), 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
![]()
SV Wildon
2
Vocklamarkt
1
3. Liga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
Teuta Durrës
0
Kategoria Superiore (Albania), 32. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Ried II
1
![]()
SV Wildon
3
3. Liga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Tirana
0
Vllaznia Shkodër
0
Kategoria Superiore (Albania), 29. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
SV Wildon
3
LASK Juniors
1
3. Liga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Partizani
0
Kategoria Superiore (Albania), 28. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
AF Elbasani
1
Kategoria Superiore (Albania), 26. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Dinamo Tirana
0
Vllaznia Shkodër
0
Kategoria Superiore (Albania), 25. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
AF Elbasani
0
Vllaznia Shkodër
0
Puchar Albanii
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Teuta Durrës
1
Vllaznia Shkodër
3
Kategoria Superiore (Albania), 23. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
Egnatia
2
Kategoria Superiore (Albania), 22. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Skenderbeu Korce
0
Vllaznia Shkodër
4
Kategoria Superiore (Albania), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Partizani
2
Vllaznia Shkodër
0
Kategoria Superiore (Albania), 19. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
AF Elbasani
1
Vllaznia Shkodër
2
Kategoria Superiore (Albania), 17. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Teuta Durrës
1
Kategoria Superiore (Albania), 14. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Skenderbeu Korce
0
Kategoria Superiore (Albania), 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Tirana
3
Vllaznia Shkodër
4
Kategoria Superiore (Albania), 11. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Partizani
2
Kategoria Superiore (Albania), 10. kolejka
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Laci
3
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
AF Elbasani
0
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Dinamo Tirana
2
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Bylis
0
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Teuta Durrës
1
Vllaznia Shkodër
2
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Leoben
5
Treibach
2
3. Liga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria U-21
1
Albania U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Skenderbeu Korce
1
Vllaznia Shkodër
0
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
2
Tirana
2
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Partizani
0
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 1. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
0
Valur Reykjavik
4
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Skenderbeu Korce
3
Vllaznia Shkodër
2
Kategoria Superiore (Albania)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Dornbirn
2
Leoben
1
2. Liga (Austria)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Leoben
2
Schwarz-Weiß Bregenz
0
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
Skenderbeu Korce
5
Kategoria Superiore (Albania)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Leoben
0
SKN St. Pölten
0
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Egnatia
0
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
SV Lafnitz
2
Leoben
3
2. Liga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Floridsdorfer AC
0
Leoben
2
2. Liga (Austria)
|
51'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Grazer AK
1
Leoben
1
2. Liga (Austria)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Leoben
0
SV Kapfenberg
0
2. Liga (Austria)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
3
Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
4
Flamurtari
0
Puchar Albanii
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Erzeni Shijak
0
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
FK Kukesi
0
Kategoria Superiore (Albania)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
5
Skenderbeu Korce
0
Kategoria Superiore (Albania)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
3
Dinamo Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Teuta Durrës
0
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Leoben
6
Dornbirn
0
2. Liga (Austria)
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
Erzeni Shijak
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Karne
|
Leoben
(5)
1
Wolfsberger AC
(4)
1
Puchar Austrii
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leoben
3
Admira Wacker Mödling
2
2. Liga (Austria)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FK Kukesi
1
Vllaznia Shkodër
0
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
SKN St. Pölten
1
Leoben
2
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Skenderbeu Korce
0
Vllaznia Shkodër
2
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Leoben
1
SV Lafnitz
1
2. Liga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dinamo Tirana
1
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Leoben
0
Floridsdorfer AC
4
2. Liga (Austria)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Leoben
1
Grazer AK
2
2. Liga (Austria)
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
SV Kapfenberg
2
Leoben
1
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
SV Ried
2
Leoben
0
2. Liga (Austria)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Zagłębie Lubin
3
PKO BP Ekstraklasa
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Raków Częstochowa
4
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lechia Gdańsk
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Warta Poznań
2
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Lech Poznań
5
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Górnik Zabrze
1
Lechia Gdańsk
1
PKO BP Ekstraklasa
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rigas FS
0
İstanbul Başakşehir
0
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rigas FS
1
Riga
1
Virsliga (Łotwa)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rigas FS
2
Linfield
2
Liga Konferencji
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Hibernians
1
Rigas FS
3
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Rigas FS
1
Hibernians
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Karne
|
Rigas FS
(4)
2
HJK Helsinki
(5)
1
Liga Mistrzów
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rigas FS
0
Riga
0
Virsliga (Łotwa)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Dogryw.
|
KI Klaksvik
2
Rigas FS
4
Liga Konferencji
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
WSG Tirol
2
Sturm Graz
3
Bundesliga (Austria)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
0
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
2
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Sturm Graz
2
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
SCR Altach
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Rapid Wiedeń
4
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
8 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
1
Wacker Innsbruck
0
Puchar Austrii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
4
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
TSV Hartberg
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Rapid Wiedeń
4
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
0
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
VfL Osnabrück
0
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
SV Wehen
2
VfL Osnabrück
0
2. Bundesliga
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
VfL Osnabrück
2
RB Lipsk
3
Puchar Niemiec
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Wolfsberger AC
4
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
LASK
3
Wolfsberger AC
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Wolfsberger AC
0
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Wacker Innsbruck
1
Bundesliga (Austria)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
LASK
1
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Austria Wiedeń
0
AEK Ateny
0
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
SKN St. Pölten
1
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
![]()
Mattersburg SV 2020
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Wolfsberger AC
2
Bundesliga (Austria)
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
1
Austria Wiedeń
6
Bundesliga (Austria)
|
84'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
3
SV Ried
0
Bundesliga (Austria)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Austria Wiedeń
4
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
SV Ried
0
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sturm Graz
0
Austria Wiedeń
4
Bundesliga (Austria)
|
1'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Wolfsberger AC
0
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Admira Wacker Mödling
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
3
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
SV Ried
0
Austria Wiedeń
5
Bundesliga (Austria)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
3
Admira Wacker Mödling
1
Bundesliga (Austria)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Austria Wiedeń
9
Bundesliga (Austria)
|
28'
|
2 gole
· 22% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
SCR Altach
2
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Austria Wiedeń
3
SV Ried
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
0
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
19'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Austria Wiedeń
0
Rapid Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Admira Wacker Mödling
1
Bundesliga (Austria)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
SCR Altach
1
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
SV Ried
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 |
Podsumowanie formy Kevin Dodaj
W ostatnich 10 meczach Kevin Dodaj 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75.
W jakiej formie jest Kevin Dodaj?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Kevin Dodaj – kontuzje
W trakcie kariery Kevin Dodaj zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Dodaj
-
Uraz kostki
07.08.25 – 27.08.25 (21 dni)
CSKA Sofia opuszczone: 2 mecze
Czy Kevin Dodaj ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Dodaj nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Dodaj to uraz kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Dodaj – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Dodaj wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Dodaj na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin Dodaj
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | 20 |
|
400 tys. € |
| 07.12.2025 | 20 |
|
500 tys. € |
| 29.05.2025 | 19 |
|
500 tys. € |
| 24.03.2025 | 19 |
|
500 tys. € |
| 14.11.2024 | 19 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Dodaj?
Wycena Kevin Dodaj wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Kevin Dodaj wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 350 tys. €.