Kevin Monzialo jest piłkarzem występującym obecnie w Den Bosch. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kevin Monzialo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Den Bosch
1
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
01 Lis
14:30
|
Emmen
0
Den Bosch
5
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Den Bosch
2
MVV Maastricht
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Monzialo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Monzialo wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 10,8%. Kevin Monzialo oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Monzialo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Monzialo rozegrał w barwach Den Bosch w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 130 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kevin Monzialo
Pierwszy transfer Kevin Monzialo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Juventus U23 do Lugano za 2,5 miliona euro.
Czy Kevin Monzialo ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Kevin Monzialo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Monzialo to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin Monzialo?
Kevin Monzialo ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Monzialo?
Kevin Monzialo najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Monzialo?
Wycena 26-letniego Kevin Monzialo według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Monzialo?
Kevin Monzialo urodził się 28 lipca 2000 w Pontoise we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Kevin Monzialo - statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Monzialo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Den Bosch. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kevin Monzialo
Kevin Monzialo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kevin Monzialo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kevin Monzialo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Monzialo wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 10,8%. Kevin Monzialo oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Kevin Monzialo - transfery
W trakcie kariery Kevin Monzialo zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Den Bosch 2024 – obecnie
-
SKN St. Pölten 2022 – 2024
-
Lugano 2022 – 2022
-
SKN St. Pölten 2022 – 2022
-
Lugano 2021 – 2022
-
Juventus U23 2021 – 2021
-
Lugano 2020 – 2021
-
Juventus U23 2020 – 2020
-
Grasshopper 2019 – 2020
-
Juventus U23 2019 – 2019
-
Juventus U19 2018 – 2019
-
Caen U19 2017 – 2018

-
Caen U17 2015 – 2017

-
SM Caen Jugend 2013 – 2015

-
Cergy Pontoise FC Jugend do 2013

Historia transferów Kevin Monzialo
Pierwszy transfer Kevin Monzialo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Juventus U23 do Lugano za 2,5 miliona euro.
Kevin Monzialo - forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Monzialo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kevin Monzialo 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.59 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Kevin Monzialo 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Kevin Monzialo?
Kevin Monzialo jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 4 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.13). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Kevin Monzialo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Monzialo rozegrał w barwach Den Bosch w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 130 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Kevin Monzialo - kontuzje
W trakcie kariery Kevin Monzialo zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Monzialo
-
Stłuczenie
16.03.25 – 16.05.25 (62 dni)
Den Bosch opuszczone: 9 meczów
-
Uraz kostki
11.05.22 – 29.06.22 (50 dni)
SKN St. Pölten opuszczone: 2 mecze
Czy Kevin Monzialo ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Kevin Monzialo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Monzialo to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Monzialo - trofea
W trakcie kariery Kevin Monzialo zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kevin Monzialo?
Kevin Monzialo zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Juventusie U23 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch (Serie C) — 1 raz.
Kevin Monzialo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Monzialo wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Monzialo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Monzialo?
Wycena Kevin Monzialo wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Kevin Monzialo wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.