Kevin O'Hara jest piłkarzem występującym obecnie w Larne. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kevin O’hara
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Sie
21:00
|
Larne
0
Lincoln Red Imps FC
3
|
43' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Konferencji, play offy | |||||||
|
20 Sie
18:00
|
Lincoln Red Imps FC
0
Larne
2
|
32' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Konferencji, play offy | |||||||
|
11 Sie
18:00
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
2
Larne
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin O’hara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin O’hara wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin O’hara oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin O’hara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin O’hara rozegrał w barwach Larne w NIFL Premiership 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 441 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Kevin O’hara?
Kevin O’hara najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Kevin O’hara?
Wycena 28-letniego Kevin O’hara według stanu na wrzesień 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Kevin O’hara?
Kevin O’hara urodził się 11 sierpnia 1998 w Stirling w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Kevin O’hara - statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin O’hara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Larne. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kevin O’hara
Kevin O'Hara vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Kevin O’hara
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kevin O’hara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin O’hara wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin O’hara oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kevin O’hara - transfery
W trakcie kariery Kevin O’hara zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Larne 2026 – obecnie
-
Hamilton Academical 2023 – 2026
-
Dunfermline 2020 – 2023
-
Alloa Athletic 2019 – 2020
-
Falkirk 2019 – 2019
-
Stenhousemuir 2018 – 2019
-
Falkirk 2017 – 2018
-
East Fife 2016 – 2017
-
Falkirk 2015 – 2016
-
Falkirk U20 2014 – 2015

-
Forth Valley Football Academy do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Kevin O’hara
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 04.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 09.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 14.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 02.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 12.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 07.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 21.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 14.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Kevin O’hara - forma
W ostatnich 5 meczach Kevin O’hara zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,55. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Kevin O’hara i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Sie
21:00
|
Larne
0
Lincoln Red Imps FC
3
|
43' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Konferencji, play offy | |||||||
|
20 Sie
18:00
|
Lincoln Red Imps FC
0
Larne
2
|
32' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Konferencji, play offy | |||||||
|
11 Sie
18:00
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
2
Larne
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
04 Sie
21:00
|
Larne
0
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
29 Lip
20:00
|
FK Crvena zvezda
5
Larne
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
21 Lip
21:00
|
Larne
0
FK Crvena zvezda
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
14 Lip
21:00
|
Larne
2
Tre Fiori
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
07 Lip
20:30
|
Tre Fiori
0
Larne
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
15 Maj
20:45
|
Hamilton Academical
4
Clyde
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish League Two 2025/2026, finał | |||||||
|
12 Maj
20:45
|
Clyde
1
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish League Two 2025/2026, finał | |||||||
|
09 Maj
16:00
|
Hamilton Academical
2
Forfar Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
|
05 Maj
20:45
|
Forfar Athletic
1
Hamilton Academical
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Scottish League Two 2025/2026, półfinał | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Inverness CT
2
Hamilton Academical
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Montrose
0
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Hamilton Academical
1
Alloa Athletic
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
16:00
|
Stenhousemuir
3
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Hamilton Academical
1
Kelty Hearts
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Cove Rangers
2
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Hamilton Academical
1
Queen of the South
3
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
East Fife
0
Hamilton Academical
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
03 Mar
21:00
|
Hamilton Academical
0
Stenhousemuir
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Hamilton Academical
1
Montrose
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Alloa Athletic
3
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
17 Lut
21:00
|
Hamilton Academical
1
East Fife
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
14 Lut
18:30
|
Hamilton Academical
0
Inverness CT
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Kelty Hearts
0
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Hamilton Academical
2
Cove Rangers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
27 Gru
2025
|
Queen of the South
4
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Hamilton Academical
1
Alloa Athletic
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 6.7 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Inverness CT
4
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Stenhousemuir
0
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Airdrieonians
4
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Szkocji 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Hamilton Academical
3
Kelty Hearts
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Cove Rangers
2
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
0
|
85' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
East Fife
1
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Hamilton Academical
1
Queen of the South
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Montrose
0
Hamilton Academical
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Hamilton Academical
3
Inverness CT
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Hamilton Academical
2
Stenhousemuir
0
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Kelty Hearts
0
Hamilton Academical
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
East Kilbride
2
Hamilton Academical
4
|
89' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | ||
| Scottish Challenge Cup 2025/2026 | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Hamilton Academical
0
Cove Rangers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2025
|
Hamilton Academical
2
Edinburgh City
3
|
53' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Scottish Challenge Cup 2025/2026 | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Alloa Athletic
1
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Hamilton Academical
1
East Fife
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Queen of the South
1
Hamilton Academical
4
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Hamilton Academical
2
Montrose
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Hamilton Academical
0
Dumbarton
1
|
19' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League Cup 2025, 5. runda | |||||||
|
22 Lip
2025
|
Dunfermline
2
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League Cup 2025, 4. runda | |||||||
|
15 Lip
2025
|
Hamilton Academical
0
Heart Of Midlothian
4
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Scottish League Cup 2025, 2. runda | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Stirling Albion
0
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League Cup 2025, 1. runda | |||||||
|
02 Maj
2025
|
Falkirk
3
Hamilton Academical
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Hamilton Academical
0
Livingston
3
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Hamilton Academical
0
Queen's Park
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Partick Thistle
1
Hamilton Academical
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Dunfermline
0
Hamilton Academical
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Hamilton Academical
0
Raith Rovers
3
|
59' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Ayr Utd
1
Hamilton Academical
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Hamilton Academical
0
Greenock Morton
2
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Hamilton Academical
2
Falkirk
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
25 Lut
2025
|
Hamilton Academical
1
Dunfermline
0
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Raith Rovers
2
Hamilton Academical
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Greenock Morton
2
Hamilton Academical
0
|
29' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Queen's Park
1
Hamilton Academical
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
St Johnstone
1
Hamilton Academical
0
|
59' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Szkocji 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Hamilton Academical
0
Ayr Utd
2
|
85' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Hamilton Academical
0
Raith Rovers
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Livingston
3
Hamilton Academical
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Hamilton Academical
3
Musselburgh Athletic
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Szkocji 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
10 Sty
2025
|
Hamilton Academical
1
Partick Thistle
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
28 Gru
2024
|
Hamilton Academical
3
Airdrieonians
2
|
29' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Falkirk
1
Hamilton Academical
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Hamilton Academical
2
Queen's Park
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Dunfermline
3
Hamilton Academical
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Banks O' Dee
1
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Szkocji 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
16 Lis
2024
|
Partick Thistle
5
Hamilton Academical
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Hamilton Academical
1
Livingston
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Hamilton Academical
3
Greenock Morton
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2024
|
Hamilton Academical
1
Falkirk
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2024
|
Hamilton Academical
0
Greenock Morton
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Challenge Cup 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Hamilton Academical
1
Partick Thistle
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Raith Rovers
3
Hamilton Academical
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Livingston
3
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Hamilton Academical
2
Airdrieonians
2
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Hamilton Academical
1
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Ayr Utd
3
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Greenock Morton
0
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2024
|
Hamilton Academical
0
Ayr Utd
2
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish Championship 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2024
|
Raith Rovers
(5)
1
Hamilton Academical
(3)
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish League Cup 2024, 8. runda | |||||||
|
23 Lip
2024
|
Hamilton Academical
1
Ross County
2
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Scottish League Cup 2024, 5. runda | |||||||
|
20 Lip
2024
|
Stranraer
0
Hamilton Academical
3
|
61' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish League Cup 2024, 4. runda | |||||||
|
16 Lip
2024
|
Hamilton Academical
(2)
0
Stirling Albion
(4)
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish League Cup 2024, 2. runda | |||||||
|
18 Maj
2024
|
Inverness CT
2
Hamilton Academical
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Scottish Championship 2023/2024 | |||||||
|
11 Maj
2024
|
Hamilton Academical
3
Alloa Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Scottish Championship 2023/2024 | |||||||
|
07 Maj
2024
|
Alloa Athletic
2
Hamilton Academical
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Scottish Championship 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Alloa Athletic
0
Hamilton Academical
1
|
63' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Montrose
1
Hamilton Academical
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Hamilton Academical
0
Queen of the South
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Hamilton Academical
1
Alloa Athletic
2
|
90' |
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Falkirk
3
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Hamilton Academical
2
Annan Athletic
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Hamilton Academical
1
Montrose
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Hamilton Academical
2
Cove Rangers
0
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Gru
2023
|
Edinburgh City
2
Hamilton Academical
5
|
67' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Hamilton Academical
1
Kelty Hearts
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Hamilton Academical
1
Falkirk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Alloa Athletic
0
Hamilton Academical
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Hamilton Academical
5
Queen of the South
0
|
74' |
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Annan Athletic
1
Hamilton Academical
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 6.7 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Hamilton Academical
0
Kelty Hearts
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Szkocji 2023/2024 | |||||||
|
17 Lis
2023
|
Hamilton Academical
1
Raith Rovers
4
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish Challenge Cup 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Hamilton Academical
5
Stirling Albion
0
|
79' |
3 gole
· 60% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 10.0 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Cove Rangers
1
Hamilton Academical
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Montrose
0
Hamilton Academical
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Hamilton Academical
1
Edinburgh City
1
|
60' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
East Kilbride
2
Hamilton Academical
5
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Scottish Challenge Cup 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Falkirk
0
Hamilton Academical
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Hamilton Academical
5
Annan Athletic
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Queen of the South
1
Hamilton Academical
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Hamilton Academical
2
Alloa Athletic
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Coleraine FC
1
Hamilton Academical
3
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish Challenge Cup 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Stirling Albion
2
Hamilton Academical
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Hamilton Academical
1
Montrose
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Edinburgh City
0
Hamilton Academical
3
|
75' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Kelty Hearts
0
Hamilton Academical
2
|
59' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Hamilton Academical
1
Cove Rangers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Scottish League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Hamilton Academical
(2)
2
Cove Rangers
(4)
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Scottish League Cup 2023 | |||||||
|
22 Lip
2023
|
Livingston
(1)
1
Hamilton Academical
(4)
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League Cup 2023 | |||||||
|
18 Lip
2023
|
Hamilton Academical
1
Brechin
0
|
77' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Scottish League Cup 2023 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
Clyde
1
Hamilton Academical
3
|
89' |
0 goli
7 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Scottish League Cup 2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Dunfermline
5
Queen of the South
0
|
24' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Kwi
2023
|
Peterhead
0
Dunfermline
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Dunfermline
0
Kelty Hearts
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Montrose
1
Dunfermline
3
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Dunfermline
0
Edinburgh City
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Dunfermline
2
Alloa Athletic
0
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Airdrieonians
3
Dunfermline
4
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Clyde
1
Dunfermline
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Dunfermline
4
Peterhead
0
|
12' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Edinburgh City
0
Dunfermline
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Dunfermline
1
Airdrieonians
1
|
50' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Kelty Hearts
0
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Dunfermline
1
Montrose
0
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Edinburgh City
0
Dunfermline
3
|
90' |
0 goli
6 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish League One 2022/2023 | |||||||
|
16 Lip
2022
|
Ross County
1
Dunfermline
0
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Scottish League Cup 2022/2023 | |||||||
|
12 Lip
2022
|
Dunfermline
5
![]()
Buckie Thistle
0
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Scottish League Cup 2022/2023 | |||||||
|
09 Lip
2022
|
East Fife
0
Dunfermline
2
|
87' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Scottish League Cup 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Dunfermline
0
Queen's Park
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
Dunfermline
1
Queen of the South
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Partick Thistle
1
Dunfermline
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
06 Kwi
2022
|
Dunfermline
2
Raith Rovers
0
|
84' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
22 Mar
2022
|
Dunfermline
4
Partick Thistle
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Arbroath
1
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Dunfermline
0
Kilmarnock
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Ayr Utd
1
Dunfermline
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Dunfermline
1
Inverness CT
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Greenock Morton
5
Dunfermline
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Gru
2021
|
Dunfermline
0
Arbroath
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Dunfermline
3
Queen of the South
3
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Hamilton Academical
1
Dunfermline
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Lis
2021
|
Partick Thistle
1
Dunfermline
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szkocji 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Partick Thistle
0
Dunfermline
0
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
29 Wrz
2021
|
Raith Rovers
1
Dunfermline
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Dunfermline
0
Inverness CT
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Dunfermline
0
Arbroath
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Greenock Morton
2
Dunfermline
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Lip
2021
|
Dunfermline
4
Stenhousemuir
1
|
86' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League Cup 2021 | |||||||
|
13 Lip
2021
|
St Mirren
1
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League Cup 2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Raith Rovers
2
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
04 Maj
2021
|
Dunfermline
0
Raith Rovers
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Dunfermline
4
Arbroath
3
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Dunfermline
3
Queen of the South
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
Dunfermline
0
FC Dundee
0
|
76' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Ayr Utd
1
Dunfermline
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
03 Kwi
2021
|
Dunfermline
0
Heart Of Midlothian
0
|
83' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
30 Mar
2021
|
Raith Rovers
5
Dunfermline
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
FC Dundee
3
Dunfermline
2
|
70' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Mar
2021
|
Greenock Morton
(6)
0
Dunfermline
(5)
0
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szkocji 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Dunfermline
0
Inverness CT
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Dunfermline
1
Greenock Morton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Queen of the South
1
Dunfermline
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Dunfermline
2
Alloa Athletic
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Arbroath
2
Dunfermline
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
Dunfermline
4
Raith Rovers
1
|
34' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Dunfermline
0
Ayr Utd
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Inverness CT
1
Dunfermline
1
|
80' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
FC Dundee
3
Dunfermline
3
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Raith Rovers
2
Dunfermline
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Arbroath
1
Dunfermline
3
|
15' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League Cup 2020/2021 | |||||||
|
20 Lis
2020
|
Dunfermline
2
Heart Of Midlothian
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Dunfermline
3
Clyde
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Scottish League Cup 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Alloa Athletic
1
Dunfermline
4
|
24' |
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| Scottish Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Paź
2020
|
Kilmarnock
0
Dunfermline
3
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Scottish League Cup 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Kevin O’hara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.55.
W ostatnich 10 meczach Kevin O’hara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Kevin O’hara?
Kevin O’hara jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.55. Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Kevin O’hara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin O’hara rozegrał w barwach Larne w NIFL Premiership 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 441 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Kevin O’hara - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin O’hara wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin O’hara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin O’hara
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 15.09.2025 | 0 |
|
0 € |
| 16.06.2025 | 26 |
|
100 tys. € |
| 02.12.2024 | 26 |
|
100 tys. € |
| 03.10.2024 | 26 |
|
100 tys. € |
| 18.10.2023 | 25 |
|
0 € |
| 25.06.2023 | 24 |
|
100 tys. € |
| 03.10.2022 | 24 |
|
0 € |
| 30.05.2022 | 23 |
|
300 tys. € |
| 30.12.2021 | 23 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2021 | 22 |
|
400 tys. € |
| 17.01.2021 | 22 |
|
275 tys. € |
| 20.07.2020 | 21 |
|
250 tys. € |
| 04.02.2020 | 21 |
|
200 tys. € |
| 22.06.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
| 24.01.2018 | 19 |
|
150 tys. € |
| 17.02.2017 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin O’hara?
Wycena Kevin O’hara wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Kevin O’hara wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.