Forma w lidze
Glentoran w tabeli
4. miejsce / 17 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 11 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
3 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:5 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
6:5 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Glentoran
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Irlandia Północna | 26 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Anglia | 26 | pomocnik | 10 | 275 tys. € |
Glentoran w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 28 |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 25 |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 19 |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 17 |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 16 |
Wyniki Glentoran
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Portadown
0
Glentoran
0
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Glentoran
2
Dungannon Swifts
0
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Glentoran
2
Carrick Rangers
0
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
Terminarz Glentoran
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Glentoran
Limavady United
NIFL Premiership, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Glentoran
Ballymena United
NIFL Premiership, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Coleraine FC
Glentoran
NIFL Premiership, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Glentoran
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Kanada |
|
wypożyczenie |
Glentoran to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Premiership. Swoim domowym obiektem jest BetMcLean Oval, który może pomieścić 26 556 widzów. Zespół prowadzi Paddy Mccourt. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Glentoran?
Klub piłkarski Glentoran zdobył w swojej historii 46 trofeów — 46 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej oraz Mistrzostwo Irlandii Północnej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Glentoran w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Glentoran trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Glentoran w tabeli NIFL Premiership?
Glentoran zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Glentoran?
W wyjściowym ustawieniu Glentoran między słupkami staje A. Mills, a linię obrony najczęściej tworzą J. Singleton, M. Kane, E. Brown oraz D. Larmour. W środku pola grają R. Clarke, J. Stewart, G. Sloggett oraz J. Douglas, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Jenkins, C. Mcmenamin. Trener Paddy Mccourt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Kiedy Glentoran gra następny mecz?
Najbliższy mecz Glentoran to spotkanie z Limavady United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie BetMcLean Oval w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Glentoran?
Ostatni mecz Glentoran to remis z Portadown 0:0 w NIFL Premiership, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Glentoran w tym sezonie?
Bilans Glentoran w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 15 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Glentoran w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Glentoran w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Glentoran
Glentoran terminarz
Kiedy Glentoran gra następny mecz?
Najbliższy mecz Glentoran to spotkanie z Limavady United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie BetMcLean Oval w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Wyniki Glentoran w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Glentoran w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Glentoran w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Glentoran wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
0:0 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
2:0 | – | 6/12 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
2:0 | – | 2/6 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 8. kolejka
|
1:2 | – | 12/17 | 4/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 7. kolejka
|
1:2 | – | 7/10 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 6. kolejka
|
1:1 | – | 12/18 | 1/1 | |
|
04 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 5. kolejka
|
2:1 | – | 3/7 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 4. kolejka
|
1:2 | – | 5/9 | 3/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 3. kolejka
|
0:2 | – | 9/14 | 3/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 2. kolejka
|
2:1 | – | 1/7 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Glentoran?
Ostatni mecz Glentoran to remis z Portadown 0:0 w NIFL Premiership, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Glentoran – tabela NIFL Premiership
Jakie miejsce w tabeli NIFL Premiership zajmuje Glentoran w sezonie 2026/2027.
Miejsce Glentoran w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Linfield
|
6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 15 | |
| 2 |
Coleraine FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
| 3 |
Crusaders FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 4 |
Glentoran
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Larne
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 6 |
Limavady United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Carrick Rangers
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Portadown
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 10 |
Dungannon Swifts
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 11 |
Ballymena United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Bangor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Coleraine FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 15 | |
| 2 |
Linfield
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
Larne
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 10 | |
| 4 |
Carrick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 5 |
Dungannon Swifts
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 6 |
Ballymena United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Glentoran
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 9 |
Crusaders FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 10 |
Limavady United
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 11 |
Bangor
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Portadown
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Glentoran w tabeli NIFL Premiership?
Glentoran zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Glentoran w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Glentoran na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Glentoran na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 45%
Strzelcy Glentoran
Rozkład bramek w czasie
Bramki Glentoran i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Glentoran to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Glentoran - Limavady United Po przerwie pada 73% bramek Glentoran.Przebieg meczu Glentoran i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Glentoran otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Glentoran
87% bramek Glentoran pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Glentoran zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Glentoran
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Glentoran, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Glentoran wygra mecz Glentoran - Limavady United Glentoran nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Glentoran
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Glentoran padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Glentoran - Limavady United Powyżej 2,5 bramki padło w 45% meczów Glentoran.Glentoran – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Glentoran, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Glentoran zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Glentoran wygra mecz Glentoran - Limavady United Glentoran zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Glentoran ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Glentoran, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Glentoran wygra drugą połowę meczu Glentoran - Limavady United Drugą połowę Glentoran wygrywał w 5 z 11 meczów.Glentoran – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Glentoran oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Glentoran - Limavady United Glentoran oddaje 10,5 strzałów na mecz.Glentoran – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Glentoran utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Glentoran wygra mecz Glentoran - Limavady United Glentoran utrzymuje średnio 50,3% posiadania piłki.Glentoran – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Glentoran to 45% meczów sezonu (5 z 11), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Glentoran - Limavady United Czyste konto Glentoran zachowuje w 45% meczów.Glentoran – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Glentoran wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Glentoran – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Glentoran ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Glentoran – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Glentoran według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,75 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,25 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Glentoran zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Glentoran na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 2,50 | 1,17 1,75 | 0,67 0,50 |
|
3.
|
3,00 2,50 | 1,67 2,50 | 0,33 0,50 |
|
4.
|
1,67 1,40 | 1,50 1,20 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,20 1,67 | 1,60 1,83 | 2,00 1,17 |
|
6.
|
2,00 0,60 | 1,83 0,80 | 1,50 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Glentoran
Skrajne wyniki i osiągnięcia Glentoran w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Glentoran - Limavady United 2:0 NIFL Premiership, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Linfield - Glentoran 2:1 NIFL Premiership, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Linfield - Glentoran 2:1, NIFL Premiership, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Jenkins, Glentoran - Carrick Rangers 2:0, NIFL Premiership, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Glentoran - Dungannon Swifts 2:0, NIFL Premiership, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Glentoran w tym sezonie?
Bilans Glentoran w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 15 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Glentoran – zawodnicy
Jak wygląda kadra Glentoran w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Glentoran
-
Patrick Hoban Napastnik Uraz łydki pauzuje od 64 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Glentoran
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
33 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 708' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Irlandia | 100 tys. € | – | 1 | 9% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
31 | Irlandia Północna | 100 tys. € | 185 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 363' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Irlandia Północna | 225 tys. € | – | 10 | 91% | 4 | 0 | 515' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Irlandia | 0 € | 119 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 348' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 311' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Irlandia | 300 tys. € | 66 tys. € | 6 | 55% | 2 | 0 | 462' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | 8 | 73% | 2 | 0 | 557' | 2 | 1 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
26 | Irlandia | 50 tys. € | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 550' | 4 | 1 | |||||||
| 44 |
![]() |
20 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 523' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
34 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 794' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Anglia | 150 tys. € | 154 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 322' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
35 | Irlandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
21 | Kanada | 100 tys. € | 74 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 456' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Irlandia Północna | 200 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 774' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Anglia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
32 | Anglia | 150 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Glentoran
2,4 mln €
śr. 104 tys. € / zawodnika
Ile Glentoran wydaje na pensje
598 tys. € rocznie
śr. 26 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Irlandia Północna (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Glentoran w sezonie 2026/2027
Glentoran wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Glentoran
Jak wygląda skład Glentoran?
W wyjściowym ustawieniu Glentoran między słupkami staje A. Mills, a linię obrony najczęściej tworzą J. Singleton, M. Kane, E. Brown oraz D. Larmour. W środku pola grają R. Clarke, J. Stewart, G. Sloggett oraz J. Douglas, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Jenkins, C. Mcmenamin. Trener Paddy Mccourt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Glentoran – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Glentoran w sezonie 2026/2027.
Glentoran transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Kanada | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Irlandia | 30 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Irlandia | 31 |
|
za darmo |
Glentoran bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +146 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Glentoran

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Glentoran w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Glentoran trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Glentoran – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Glentoran? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Glentoran?
Klub piłkarski Glentoran zdobył w swojej historii 46 trofeów — 46 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej oraz Mistrzostwo Irlandii Północnej.